Bryony فراست: ‘اگر شما یک پسر و یا یک دختر بچه اسب خود را نمی داند – آن را در راه شما سوار’

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

پس از او تا به حال برنده دومین مسابقه از اولین روز بین المللی زنان تمام ماده نژاد جلسه اینجا Bryony فراست او راه بازگشت به وزن اتاق پوزخند گسترده است.

“متفاوت است,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که اگر جو بود متمایز از یک روز عادی در زین. “من هنوز از آمدن به اینجا را به نفع خود مسابقه. آن را هنوز هم همان craic در یک پیروزی است. فقط یک کمی ساکت تر و بدون بیابان در آن وجود دارد.”

به عنوان یک علامت از کار او چهره اش هایش با گل نوتبوک تا در یک دوره آغشته طی هفته گذشته توسط باران. او بیش از شانه خود را با یک کیسه پر از لوازم آرایشی و کوپن برای ورود به یک آبگرم محلی که با او به تازگی ارائه شده به عنوان جایزه برای پیروزی. در حقیقت او بیشتر نیاز به آب و صابون. نه این که او شکایت در مورد او غنیمت است. آن را ناشی از یک پیروزی و او همیشه دوست دارد کسانی که در هر محیط است.

“من همیشه گفته ام اگر شما یک پسر و یا یک دختر بچه اسب خود را نمی دانند. این راه شما سوار,” او گفت:. “من نمی خواهم ویژه سازش است. اعتقاد من این است, مهم نیست که شما چه کسی هستید, اگر شما به اندازه کافی خوب شما جایی بروید.”

و فراست است که قطعا رفتن به جایی. در ماه مارس گذشته او اولین زن سوار یک درجه یک برنده در Cheltenham Festival زمانی که Frodon در زمان Ryanair تعقیب است. او به عنوان تقاضا به عنوان هر مرد سوار. تماشای هدایت اسب او را در امتداد اتمام مستقیم در اینجا او یک سوار در کنترل کامل است.

“Gooo در Bryony” گروهی از باربور زنان چادری در جایگاه بودند فریاد به او کاسته بیش از خط پایان.
فراست بود و مقامش را از دست بدهد توسط استونی پس از پیروزی دو بار در زن نشست


اعتبار: Mike Egerton/PA سیم

سواران مانند سرما و Hollie دویل هستند که پیشتاز افزایش زنان سوارکاران. دویل را شکست رکورد تعداد برندگان توسط یک زن سوار در یک فصل در Southwell در ماه دسامبر گذشته. و این ایده از یک زن کارت به مناسبت روز بین المللی زنان آمد به نقطه ورود خود را در بالا.

“ما در حال کار بر روی آن از اواخر سال گذشته گفت:” پل Barker, فروشنده دوره در Southwell. “انگلیسی Horseracing اقتدار تا به حال این ایده را به یک مخلوط صاف و موانع اجازه می دهد تا زن سوارکاران از هر دو رشته به نمایش گذاشت. ما با تمام آب و هوا آهنگ کنار چمن ما قادر به جای هر دو. بیشتر زن سواران بزرگ برای ورزش است. آن را گسترش داد ما رسیدن به فوق العاده. شما فقط باید نگاه کنید که چگونه بسیاری از خانواده ها امروز اینجا هستند.”

و در واقع نقطه چین از طریق grandstands در کنار گاوداران با دوربین دوچشمی و خیلی مشورت کپی از مسابقه ارسال شد مقدار زیادی از دختران جوان دهنی, دیدن اسب چهار نعل رفتن توسط. اما برای همه فراست و دویل موفقیت این آمار نشان می دهد یک زن تصاحب قریب الوقوع است. در حالی که بیش از 50 درصد از دانشجویان جدید ورود به مسابقه مدرسه زن هستند زنان اختصاص تنها یک درصد از سواران در گروه یک مسابقات سال گذشته است. در ضمن نیمی از کشور را در کورس مربیان استفاده نکرد یک زن سوار در سال گذشته است.

“وجود دارد یک استخر بزرگ با زنان سوارکاران در ریشه های چمن شما معمولا در نقطه-به-نقطه وجود دارد بیشتر زن سواران” گفت: Rose Grissell سر از تنوع و شمول در BHA. “اما در بالای صفحه وجود دارد یک راه برای رفتن است. در حال حاضر نرخ افزایش مشارکت زنان, از آن خواهد شد 50 سال قبل از ما دستیابی به برابری در تخت 100 سال قبل از مسابقه پرش برابر است. ما اختصاص داده شده به شتاب که پیشرفت. همین دلیل است که امروز مهم است.”

حتی پس از, وجود دارد برخی از نگرانی که چنین ابتکار عمل ممکن است به عنوان tokenism. در فرانسه در تلاش برای سرعت بخشیدن به زن, موفقیت, زنان سواران بوده است استعداد برخی از وزن مزایای. این یک حرکت را رد کرد و در انگلستان که در آن بسیاری از سواران ترجیح می دهند برای توصیف خود را به عنوان به سادگی سوارکاران به جای زن سوارکاران.

“من موافق این یکی از دشوار” گفت: بارکر. “اما آنچه مردم را ببینید امروز از نظر روش وجود دارد این است که هیچ تفاوتی بین مرد و زن سواران: مشاهده از راه دور شما نمی دانید.”

او تا به حال یک نکته: رعایت سوارکاران شمع گذشته جایگاه زنان و نگاه به عنوان کنترل به عنوان هر یک از مردان است. Grissell تا آنجا پیش رفت نشان می دهد که کوچک دویل ممکن است جدی جسمی استفاده بیش از همتایان مرد.

“از آنجا که او خیلی کوچک او می تواند غذا خوردن آنچه او دوست دارد و انجام مقدار زیادی از کار در ورزشگاه به او قدرت و تهویه,” او گفت:. “من ترجیح می دهم یک Hollie دویل در زین مناسب و شلیک از یک مرد سوارکار اسب دوانی شدن نیمه گرسنگی در تلاش برای ایجاد وزن است.”

نه این که مهارت و نرم افزار همیشه به اندازه کافی در ورزش به عنوان دمدمی مزاج به عنوان مسابقه. تلاش برای برنده شدن سومین مسابقه بعد از ظهر فراست بود و مقامش را از دست بدهد و در حصار سقوط در صورت اول به نوتبوک-up turf. آن را یک جست و خیز پیش از بازگشت او به چلتنهام در روزهای آینده. ناگهان ایده صرف استراحت بعد از ظهر در نزدیکی آبگرم باید نگاه خیلی بیشتر جذاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im