بابا والاس بازدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس طناب دار یک “جعل”

بابا والاس روز دوشنبه با صدور بیانیه ای در پاسخ به رئیس جمهور تهمت که پیش از آن در روز گفت: والاس نسکار را فقط سیاه و سفید تمام وقت راننده باید عذر خواهی پس از یک طناب دار کشف شد در گاراژ خود را در غرفه در جاده سریع السیر در آلاباما. در بیانیه ای خطاب به “نسل بعدی و آنهایی که کمی زیر پای من مراحل” والاس نوشت: “… همیشه در مقابله با نفرت در حال پرتاب شما با عشق! … حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS [رئیس جمهور ایالات متحده].”

اوایل روز دوشنبه آقای ترامپ با اشاره به طناب دار حادثه به عنوان یک “جعل” و سوال والاس بود “عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل?” پس از طناب دار کشف شد و در این مسابقه به تعویق افتاد با توجه به آب و هوای رانندگان و crewmembers کمک فشار والاس خودرو در قبل از مسابقه فعالیت های روز بعد به عنوان نشانه ای از حمایت.

“که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!” آقای ترامپ توییتی اشاره نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در مسابقه.

در پاسخ والاس خطاب خود طرفداران جوان گفت: “شما همیشه باید مردم تست شما. دیدن اگر آنها می تواند شما بد گویی خود را پایه. من شما را تشویق به نگه داشتن سر خود را بالا برگزار شد و راه رفتن با افتخار در مسیر شما را انتخاب کرده اند. هرگز اجازه ندهید کسی به شما بگوید نمی توانید چیزی را انجام دهید!”

او سپس به ارائه مشاوره های بیشتر نوشتن “… همیشه در مقابله با نفرت بودن پرتاب خود را با عشق! عشق نفرت بیش از هر روز. عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت است.”

یکی از والاس crewmembers کشف تیم گاراژ غرفه درب جلو و طناب گره خورده بود به طناب دار قبل از یک مسابقه در ماه گذشته. دنبال کشف آن است که در برابر پس زمینه از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی FBI و نسکار باز تحقیقات به این حادثه.

والاس در ابتدا به نام نمایش “نفرت عمل نژادپرستی و نفرت” در حالی که نسکار گفت آن است که “عصبانی و خشمگین” آمد و به دفاع از خود گفت: در بیانیه این سازمان تقدیر “شجاعت و رهبری” برای صحبت کردن.

“نسکار در ادامه به پایه بلند با بابا رقبای ما و هر کسی که باعث می شود ورزش ما استقبال و فراگیر برای تمام طرفداران مسابقه” این مسابقه شرکت اعلام کرد.

اف بی آی به این نتیجه رسیدند طناب دار شده بود در گاراژ غرفه از اکتبر 2019 و در نتیجه نمی تواند هدف قرار داده شده است در والاس. به عنوان یک نتیجه, آنها تعیین شده هیچ جرم و جنایت شده است. هر دو دفتر و نسکار توصیف طناب به طناب دار.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany فشرده شد چندین بار در طول روز دوشنبه در کاخ سفید نشست خبری به توضیح دهد که چرا آقای ترامپ معتقد است والاس باید عذر خواهی به خصوص پس از آن بود که یکی از crewmembers نه راننده خود که طناب دار در گاراژ غرفه. والاس نیز کسی که گزارش آن.

“اف بی آی به من اشاره کرد به این نتیجه رسید که این نه یک جنایت نفرت و او معتقد است که می خواهد یک راه طولانی را بروید اگر بابا بیرون آمد و اذعان کرد که به عنوان” McEnany گفت.

اما بلافاصله پس از FBI نشان داد یافته های آن, Wallace با صدور بیانیه ای گفت که او “رها” است که کاوشگر “نشان داد که این نیست آنچه ما می ترسید این بود” و تشکر نسکار و FBI برای گرفتن قسمت به طور جدی.

نسکار جمهور استیو فلپس هم رد مفهوم کشف بخشی از یک “جعل” گفت: والاس و تیم خود را “تا به حال چیزی برای انجام با این.”

هنوز McEnany کاهش یافته است به شرح آقای تهمت موقعیت و به جای آن گفت: رئیس جمهور به اشاره به “راش به قضاوت” از مطبوعات که یک جنایت نفرت شده است. او همچنین گفت: رئیس جمهور شد “نه قضاوت در یک راه یا دیگری” در نسکار ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم.

“نقطه تمام از این توییت شد توجه داشته باشید این حادثه به اتهام جنایت نفرت که در واقع نه یک جنایت نفرت,” او گفت:. “در پایان ممنوعیت این پرچم بود که در این زمینه گسترده تر از این واقعیت است که او با رد این تصور که برخی از نسکار مردان و زنانی که به این رویدادهای ورزشی بودند نژادپرست است.”

Bubba Wallace
بابا والاس دیده می شود 22 ژوئن 2020, در, Talladega, آلاباما. کریس Graythen/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net