تیاو برای اولین بار بودجه بوریس جانسون دولت اکثریت است فقط چند روز دور تازه منصوب صدراعظم Rishi Sunak را ارائه صورتهای مالی در مارس 11.

غول اکثریت محافظه داده است نخست وزیر بوریس جانسون و صدراعظم اختیار تام برای اصلاحات رادیکال از مالیات و هزینه های عمومی.

اگر چه این حزب مانیفست بود و تا حدودی نور را در جزئیات اولین بودجه دولت جدید است به احتمال زیاد چشم نواز است.

تغییرات به مالیات حقوق بازنشستگی مسکن و مراقبت های اجتماعی همه به احتمال زیاد از ویژگی های و همچنین افزایش هزینه در شمال انگلستان به عنوان محافظه کاران نگاه به پاداش رای دهندگان کمک کرد که این حزب قدرت را در ماه دسامبر انتخابات است.

صدراعظم نیز انتظار برای اعلام یک بسته از اقدامات برای محدود کردن تاثیر اقتصادی coronavirus.

اما زمانی که بودجه گیرد ؟ و آنچه که به احتمال زیاد در آن است ؟ در اینجا تلگراف پول را دور از همه چیز ما تا کنون می دانیم.

هنگامی که Rishi Sunak تحویل بعدی بودجه ؟

دولت خود را تایید کرده است بودجه برای اولین بار برگزار خواهد شد در آوریل 11.

آنچه می تواند ما انتظار داریم به آن ؟

اصلی امور مالی شخصی تعهد در حزب محافظه کار در انتخابات مانیفست بود کاهش مالیات برای بیش از 30 میلیون نفر از کارگران در قالب افزایش آستانه برای پرداخت بیمه ملی. این صرفه جویی خواهد شد همه کارگران درآمد بیش از £12,600 حدود 100 پوند در سال است. این است که به احتمال زیاد تایید شده در بودجه است.

منn ملکه گفتار دولت وعده داده شده به گرفتن در مراقبت اجتماعی بحران با اضافی £1bn از بودجه شورا به “اطمینان حاصل شود که مراقبت های اجتماعی سیستم را فراهم می کند هر کس با عزت و امنیت سزاوار آنها است و هیچ کسی نیاز به مراقبت به فروش خانه خود را به پرداخت هزینه برای آن”.

وجود دارد می تواند مالیات افزایش می یابد به پرداخت برای مراقبت های اجتماعی به عنوان شوراهای قادر خواهد بود به افزایش شورای مالیاتی توسط 2pc به جمع آوری پول اضافی است.

ثانیهigh-سرعت باند پهن خود را ادامه خواهد داد سرعت پایین رول در حالی که ارائه دهندگان می تواند با توجه به قدرت برای دسترسی به بلوک آپارتمان در مواردی که صاحبخانه در حال مسدود کردن دسترسی.

بودجه نیز بهتر حقوق کارگران برای محافظت از کسانی که در صفر-ساعت قراردادها و مرخصی زایمان. دولت همچنین پیشنهاد راه هایی برای کمک به محیط زیست از جمله هزینه های اضافی بر روی تک-استفاده از پلاستیک است.

جدید صدراعظم اتحاد دوباره نوشته شده است بخشی از بودجه خود را برای مبارزه با کروناویروس بحران زیر را در سراسر جهان اقدام به عنوان برترین اقتصاددانان هشدار داده اند که آن می تواند نصف رشد اقتصاد جهانی.

خزانه داری در حال توسعه اقدامات برای حمایت از بهداشت عمومی پاسخ, کسب و کار و اقتصاد برای جلوگیری از بحران اگر یک بیماری همه گیر بازدید انگلستان است. فعالان نامیده اند صدراعظم را به حالت تعلیق کسب و کار نرخ برای محافظت از خرده فروشان از سقوط به عنوان بازار همچنان به سقوط به عنوان یک نتیجه از coronavirus نگرانی.

یک “مشکلات صندوق” می تواند تنظیم شود تا برای ارائه کمک های نقدی برای کسانی که کسب و کار است که بدترین تاثیر این بیماری همه گیر منابع به تلگراف گفت. این قابل درک است که این صندوق می تواند طراحی شده برای کمک به کسب و کار است که بانک ها که حاضر به قرض دادن به.

محافظه کار مانیفست تعهد به معرفی یک مالیات بالاتر شارژ برای خریداران خارج از کشور است که تقریبا خاص را شامل می شود در بیانیه ای در روز چهارشنبه. این خریداران می تواند به صورت یک سه درصد تمبر اضافه بر بالای موجود اضافه برای کسانی که خرید یک ملک دوم آوردن بالاترین رای به 21pc.

آقای Sunak همچنین انتظار می رود برای پایان دادن به توقف سوخت وظیفه به عنوان بخشی از گسترده تر قصد دارد به انگلیس در مسیر خود را برای انتشار کربن اهداف است.

چه تغییرات دیگری باید مطرح شده است?

پس از انتخابات چشم انداز سیاسی در نقل مکان کرد تا حدودی. محافظه کاران وعده داده اند که بودجه اصلی تمرکز خواهد شد زیر را از طریق تعهد به کاهش نابرابری اقتصادی بین جنوب شرق و مناطق محافظه کاران برنده از نیروی کار عمدتا در میدلندز و شمال.

بوریس جانسون است رد گزینه معرفی یک مالیات بر ثروت – و یا “عمارت مالیات” – خواهد بود که وضع هر سال گران خواص عمدتا در جنوب واقع شده. این به عنوان یک واژگونی آقای جاوید پیشنهاد برای معرفی یک مالیات بر ثروت به صاحبان خانه های گران قیمت در بودجه است.

یکnother طرح های ساخته شده توسط آقای جاوید دیده اند حقوق بازنشستگی کاهش مالیات محدود برای افرادی که درآمد بیش از £50,000 یک سال است. برش رهایی از 40pc به 20pc برای این بگیر که افزایش حدود £10bn برای خزانه. آقای Sunak گرفته است این جدول پس از ورود خود را.

تیاو محافظه کاران وعده داده اند برای اصلاح کارآفرین امداد و از آن پدید آمده است که صدراعظم تشکیل قصد دارد به قراضه و یا کاهش در مالیات.

مسکن نیز یک منطقه کلیدی برای دولت است. ملکه سخنرانی گفت که یک سیاست جدید را ارائه 30pc تخفیف برای کارگران مشاغل کلیدی و خریداران بار اول که خرید املاک در منطقه محلی خود را.

خانه اول طرح است که انتظار می رود به کاهش هزینه جدید-ساخت خانه به میزان £94,000. پس انداز خواهد بود “قفل شده” به معنی آینده خریداران نیز بهره مندی از قیمت های پایین تر. جزئیات بیشتر در این سیاست می تواند ظهور اقا در Sunak بیانیه.

چه امیدها و ترس برای آینده این بودجه ؟ به ما بگویید در بخش نظرات زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de