بافت برکشایر هاتاوی از دست داده و 50 میلیارد دلار در سه ماهه اول

شرکت وارن بافت در گزارش نزدیک به 50 میلیارد دلار ضرر در روز شنبه به دلیل یک قطره را در روی کاغذ ارزش سرمایه گذاری خود را, اگر چه این شرکت هنوز نشسته بر روی یک شمع از پول نقد. این آخرین نشانه تلفات اقتصادی رمان coronavirus داشتن در شرکت های بزرگ امریکا است.

Berkshire Hathaway Inc. گفت: آن را از دست داد $49.7 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم در طول سه ماه اول این سال است. (برکشایر هاتاوی دارای دو کلاس از سهام که سهام کلاس ها گران تر و اصلی سهام.) که از سال گذشته در سه ماهه اول سود $21.66 میلیارد دلار یا $13,209 هر سهم. برکشایر سهام بسته در $273,262 در روز جمعه.

بزرگترین عامل در از دست دادن بود $54.5 میلیارد جست و خیز کردن در ارزش برکشایر در پرتفوی سرمایه گذاری در بازار سهام به شدت کاهش یافته است پس از شیوع کروناویروس آغاز شد. سال قبل از آن برکشایر سرمایه گذاری اضافه شده $15.5 میلیارد به سود شرکت است.

بافت بلند گفت: برکشایر را عامل درآمد ارائه یک نمایش بهتر از کنگلومرا را در عملکرد سه ماهه زیرا آنها محروم سرمایه گذاری و مشتقات آن به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد. توسط آن اندازه گیری برکشایر را عامل درآمد بهبود یافته به $5.87 میلیارد دلار یا $3,617.62 هر سهم از $5.56 میلیارد دلار یا $3,387.56 هر سهم. برای سه ماهه.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند بهتر — عملیاتی سود هر سهم $3,796.90 به طور متوسط.

برکشایر درآمد رشد 1 ٪ به $61.27 میلیارد دلار است. این شرکت همچنین نشستن در بیش از $137 میلیارد دلار پول نقد به دلیل بافت معروف وال استریت شکارچی مقرون به صرفه است تلاش برای پیدا کردن خرید عمده برای این شرکت به تازگی زمانی که ارزش سهام شد و در اوج تمام وقت.

یکشنبه مشخصات: وارن بافت

در روز شنبه بعد از ظهر بافت طرح منجر به یک مختصر “مجازی” نسخه برکشایر در نشست سالانه آنلاین بدون هیچ گونه 40,000 سهامداران که به طور معمول حضور در مراسم جشن. این شرکت معطوف به نشست آنلاین و لغو همه معمول شادمانی اطراف این رویداد به دلیل شیوع کروناویروس. او انتظار دارد که پاسخ انتخاب شده سهامداران سوالات به نمایش در چندین روزنامه نگاران.

برکشایر صاحب بیش از 90 شرکت از جمله BNSF راه آهن و بیمه, ابزار مبلمان و جواهر و کسب و کار. این شرکت همچنین عمده سرمایه گذاری در شرکت هایی همچون اپل, امریکن اکسپرس, Coca-Cola, و بانک مرکزی امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im