بوندسلیگا تایید مارس 16 برای از سرگیری فصل با اولین آخر هفته از وسایل نشان داد

فصل بوندسلیگا راه اندازی مجدد خواهد شد در مارس 16, آلمانی, لیگ برتر فوتبال (DFL) گفت: تبدیل شدن به اولین لیگ اروپا به از سرگیری مذاکرات coronavirus بیماری همه گیر.

این DFL گفت: فصل خواهد رزومه تحت شرایط سخت سلامت پروتکل که ممنوعیت هواداران از ورزشگاه با چندین مسابقات از جمله دره روهر دربی بین بوروسیا دورتموند و شالکه 04 در حال وقوع در مجلس بعد.

در حالی که هیچ حالت عادی راه اندازی مجدد با توجه به خالی می ایستد و دیگر محدودیت های آن بسیار مهم بود, از سر بازی DFL مدیر عامل مسیحی Seifert یک کنفرانس خبری گفت.

او صحبت شد پس از دیدار با اول و دسته دوم باشگاه های زیر تصمیم دولت روز چهارشنبه به دادن چراغ سبز برای بوندسلیگا راه اندازی مجدد و پرتاب مالی تاسیسات به بسته های پول در باشگاه است.

این DFL از جان گذشته است برای پایان این فصل با 30 ژوئن حتی بدون تماشاگر به قرارداد در انطباق با حامیان و پخش. آن را هشدار داده بود هر گونه تاخیر بیشتر را می توان “وجود ” تهدید” برای برخی از باشگاه ها.

“فصل آخر برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئن” Seifert گفت: با ژوئن 27-28 به عنوان به احتمال زیاد تاریخ.

لیگ برتر بوده است در خود نگه دارد از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس آورده است که فوتبال به یک وقفه در سراسر جهان است.

آلمان: پیشرفت در از سرگیری مسابقات به احتمال زیاد از نزدیک تماشا لیگ های دیگر.

کشور تیم های حرفه ای شده اند آموزش از اواسط ماه آوریل تقسیم به گروه های کوچک و تحت شرایط سخت از جمله گسترده Covid-19 تست از تمام بازیکنان و کادر مربیگری.

کشور گزارش شده بیش از 166,000 عفونت و بیش از 7000 مرگ و میر و مقامات گفت: در روز پنج شنبه coronavirus بحران به مراتب بیش از وجود این کشور به آرامی بازگشایی اقتصاد و تلاش برای زندگی به حالت عادی بازگشت.

بایرن مونیخ, تعقیب یک هشتم پی در پی عنوان در حال حاضر به صدر جدول با 55 امتیاز از 25 بازی چهار جلوتر از بوروسیا دورتموند با RB لایپزیگ سوم در 50. وجود دارد و نه دور از مسابقات را از سمت چپ به بازی.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر