زندانیان در مرکز پزشکی فدرال (FMC) در لکسینگتون کنتاکی تنها دریافت یک مقدار محدود از coronavirus تست اگر چه 69 نفر تایید شده است توسط Lexington-Fayette County وزارت بهداشت به قراردادی ویروس در تاسیسات.

مقامات در لکزینگتون در بخش بهداشت و درمان باید به نام برای هر فردی که مشغول به کار در FMC Lexington از تاریخ 20 آوریل به آزمایش می شود برای این ویروس به دلیل قرار گرفتن در معرض.

اما ارتباط بین FMC لگزینگتون و محلی در بخش بهداشت و درمان محدود شده است. “ارتباط با [FMC Lexington] دهکدهای پراکنده است و گاهی اوقات آن را غیر موجود” لگزینگتون وزارت بهداشت سخنگوی Kevin سالن گفت: لگزینگتون هرالد رهبر در روز چهارشنبه.

قانونگذاران ایالتی را بدست درگیر خواستار ارتباط بیشتر بین FMC لگزینگتون و لکزینگتون در بخش بهداشت و درمان.

“دفتر من شده و در تماس با مقامات زندان و مقامات بهداشت عمومی در لکزینگتون و در سراسر کشور این هفته با اتصال آنها به اطلاعات و منابع” کنتاکی سناتور رند پل گفت: پنج شنبه. “ما باید با هم کار کنند برای جلوگیری از گسترش از طریق ما زندان است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی روز پنجشنبه گفت که دفتر او “همچنان در تماس نزدیک با دولت و مقامات محلی برای نظارت بر وضعیت و همچنین وزارت دادگستری و اداره زندانها برای دریافت منابع بیشتر به Lexington فدرال مرکز پزشکی و به منظور تشویق کارگران برای دریافت تست شده است.”

نیوزویک رسیده به FMC Lexington برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

coronavirus, testing
نزدیک به 70 نفر در کنتاکی correctional facility تایید شده اند به کروناویروس پنج شنبه به عنوان اداره زندانها نشان داد تست اعداد برای زندانیان کم بود.
iStock/گتی

در سطح ملی, تست اعداد منتشر شده توسط ایالات متحده اداره زندانها شده اند کم است.

“در این زمان در هفته گذشته حدود 2,700 زندانیان تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است” گفت: BOP مدیر مایکل کروجل در چهارشنبه تصویری آدرس. “اکثریت قریب به اتفاق بدون علامت بودند و حدود 70 درصد تست مثبت برای COVID-19.” تعداد کسانی که کار را به کمتر از دو درصد از زندانیان در داخل زندان سیستم در حال آزمایش برای کوروناویروس.

“این شماره اما به هیچ وجه نماینده یک رای مثبت در سراسر سازمان” کروجل ادامه داد. “ما 142,000 زندانیان در 122 امکانات. در حال حاضر تنها 51 نهادهای ما کمتر از نصف متاثر شده اند COVID-19.”

“وجود دارد بیش از 2,060 زندانیان با زمان تایید مثبت آزمایشگاه نتایج جستجو برای COVID-19” با توجه به کروجل. “561 زندانیان را بازیافت. تعداد کارکنان به بهبود است و همچنین بالا رفتن. بیش از 149 کارکنان بهبود یافته اند.”

تست شد به گسترش در سراسر امکانات نظارت BOP با توجه به مارس در بیانیه ای گفت که آن را دریافت کرده بود سریع ابزار تست و خواهد بود با استفاده از آنها “به ویژه در امکانات تجربه گسترده انتقال است.”

Coronavirus شده است یک مسئله در شلوغ تادیبی امکانات اجتماعی که در آن فاصله دستورالعمل دشوار است برای حفظ. با توجه به داده ها از مراکز کنترل بیماری ها منتشر شد پنج شنبه 86 درصد از حوزه های قضایی گزارش نشان می دهد حداقل یک مثبت مورد تایید شده از coronavirus.

“COVID-19 تشخیص داده شد در 4,893 زندانی یا بازداشت افراد و 2,778 تسهیلات کارکنان و در نتیجه 88 مرگ و میر در زندانی یا بازداشت افراد و 15 مرگ و میر در میان کارکنان” CDC گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de