سوزاندن انسان منتقل و به علت بیماری همه گیر کوروناویروس برگزار خواهد شد

آنلاین

نوادا سالانه سوزاندن انسان جمع آوری در حال حرکت است از صحرا و بر روی اینترنت در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اعلام از سوزاندن مرد پروژه مدیر عامل شرکت ماریان Goodell در روز جمعه.

در حالی که در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان یک جشنواره موسیقی سوزاندن مرد لوایح خود را به عنوان یک جامعه است که می سازد موقت شهرستان به نام سیاه و سفید, سنگ, شهرستان, سیاه و سفید سنگ کویر برای تقریبا یک هفته هر ماه اوت است.

“ما نمی کتاب اعمال و یا ارائه سرگرمی می گوید:” سوزاندن مرد سایت. “وجود دارد هیچ حمایت شرکت های بزرگ. شما در حال ورود به یک decommodified فضایی که ارزش شما که هستید نه آنچه که دارید. شما در حال انتظار برای همکاری فراگیر خلاق همبند و تمیز کردن پس از خود است.”

در سال 2020 با این حال سوختن مرد در حال حرکت است به آنچه در آن اشاره به عنوان Multiverse برای این سال نشست.

“بعد از گوش دادن بحث و بررسی دقیق ما را ساخته اند این تصمیم دشوار نیست برای ساخت سنگ سیاه شهر در سال 2020” را بخوانید جمعه اعلام از سوزاندن مرد پروژه. “با توجه به این واقعیت دردناک از COVID-19 یکی از بزرگترین چالش های جهانی از طول عمر ما اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهد.”

“در سال 2020 ما نیاز به ارتباط انسان و مستقیم و بی واسطه تر از همیشه اعلام این خبر ادامه داد. “اما بهداشت عمومی و رفاه حال شرکت کنندگان و کارکنان و همسایگان در نوادا هستند اولویت های ما است.”

نیوزویک رسیده به سوزاندن مرد پروژه برای نظر.

“در چندجهانی سنگ سیاه شهرستان وجود دارد آنلاین مجازی شهر در حال انتظار برای ما به خانه آمده” می خواند سوزاندن مرد سایت. “ما هنوز هم می تواند ساخت آن را با هم و در کنار هم و رایت هم تنها به صورت دیجیتالی به جای در گرد و غبار است.”

burning man
سازمان دهندگان سالانه سوزاندن مرد رویداد جمعه اعلام کرد که با توجه به تهدید coronavirus 2020 جمع آوری خواهد شد آنلاین.
مایک نلسون/خبرگزاری فرانسه/گتی

یکی از نکات برجسته هر سوزاندن مرد رویداد شده است و سوزاندن یک تمثال در قالب یک انسان است. در حالی که برای اولین بار چنین تمثال ساخته شده در سال 1986 بود 8 فوت قد یکی از ساخته شده است در سال 2014 اندازه گیری 105 پا بلند است.

در حالی که یکی از این اصول این است که راهنماهای سوزاندن انسان است به ترک هیچ رد در صحرا زمانی که جمع آوری کامل است بعضی از آنها شکایت کرده است که کسانی که حضور سوزاندن انسان شناخته شده به عنوان مشعل در حال ترک بیش از حد زباله در صحرا.

در سال 2018 ایالات متحده اداره مدیریت زمین ادعا کرد که یک منطقه بازرسی پس از این رویداد تا به حال هفت بار بیشتر زباله از مقررات مجاز است.

سازمان تماس سوزاندن مرد “بزرگترین ترک هیچ اثری رویداد در جهان است.” در 35 روز از پایان هر رویداد مشعل گفته حذف تمام زباله و بقایای سنگ سیاه شهرستان از جمله آیتم های سمت چپ توسط دیگر مشعل.

“به جز تایر آهنگ و ردپای سیاست ما این است که به ترک کویر به عنوان عمیقا خشک و خالی گوشه ای از جهان که در آن است” این سایت ادامه می دهد.

Burning Man سازمان نیز در زمینه کت و شلوار در برابر پل ادعا آنها هزینه زیادی هزینه اجازه می دهد تا سوختن مرد به نگه داشتن آن حوادث در سرزمین های عمومی است. درخواست توضیح برای کسانی که هزینه را گفته و رد شده است توسط پل.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه پل است “به شدت مختل BRC را [Black Rock شهر] توانایی ایجاد بحرانی برنامه و بودجه کافی برای آن قانونی مجاز مجمع عمومی زمین.”

در دسامبر بیانیه به تپهیک پل سخنگو گفت: هزینه یک “ویژه تفریح مجوز که شامل استفاده تجاری هزینه.”

“به عنوان مجموعه قوانین و مقررات” بیانیه ادامه داد: “این هزینه معادل سه درصد از درآمد ناخالص تنظیم مشتق شده از مجاز استفاده, به علاوه هر كاربردي اختصاص داده سایت هزینه و/یا منحصر به فرد با استفاده از هزینه به عنوان هزینه از جمله هزینه های نرم افزار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im