به روز رسانی خودکار

86 min برنلی 0 آرسنال 0

بellerin می ایستد تا یک سانتر از سمت راست به مرکز هدف است که قطعات بیلبائو را Cameo بارنت و Lowton طول می کشد گزینه امن و کشیدن آن را پشت یک گوشه از آن Mustafi است penalised برای فشار.

83 min برنلی 0 آرسنال 0

ثانیهendrick تعقیب باعث از دست داده به قلاب عبور از فرعی به عقب در سراسر محوطه جریمه. McNeil می تواند پرتاب خود را در غواصی سربرگ اما به جای انتخاب به شلیک کنید و با قاشق آن را بیش از 15 متری.

80 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Westwood نمی توانید گرفتن یک توپ تضعیف پایین سمت چپ از جعبه و فراتر از Bellerin به صلیب. Goalkick که از آن Trakowski رزرو شده است برای آمدن حق را از طریق Lacazette.

77 min برنلی 0 آرسنال 0

Rodriguez با عبور از سمت راست که McNeil راهنماهای با یک تشک بادی مجهزند هدر کاملا به شلیک و مخالف قوانین هندسه به نحوی به نمره به جای انفجار خود را به ضرب گلوله به قسمت زیرین میره کجا آن پرش کردن و نمی تماما عبور از خط. یکی دیگر از قابل توجه را از دست ندهید, این بازی شده است آشغال با آنها.


اعتبار:
آسمان ورزش

74 حداقل برنلی 0 آرسنال 0

He OK را ادامه دهد. Bellerin و بیلبائو ترکیب پایین سمت راست برای ایجاد یک فرصت را شبیه به یکی از, که او به ثمر رساند در پل اجازه می دهد او را به باز کردن بدن خود و شلاق آن را با پای چپ خود را داخل پست دور … اما او نیزه آن گسترده برای رفتن قدرت بیش از خم شدن.

72 دقيقه برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal ساخت بالا سمت چپ و کسب یک گوشه از آن پاپ پرواز کردن با یک سوپرمن پانچ و بازدید David Luiz دو بار اول با لگن و سپس هنگامی که او در تکاپوی بازگشت به سوی هدف است.

بازی متوقف شده است و برای درمان در خواست هر دو طرف است که نگران هستند توسط او به شدت سقوط کرد.

68 حداقل برنلی 0 آرسنال 0

Martinelli سوئیچ به سمت چپ و در Lowton. او ضربه او را یک بار اما محکم راست-عقب نگه می دارد در آینده و در نهایت pokes پا می فرستد که توپ به جلو تنیس و برای goalkick.

66 حداقل برنلی 0 آرسنال 0

Dمشتاق Luiz اسپری طولانی crossfield عبور مستقیم به لمس است. شکی نیست که برخی از Arteta;s بازیکنان فاقد شدت مورد نیاز است اما فاقد تمرکز و توانایی به تصویب همواره هنگامی که تحت فشار است نابخشودنی.

64 min برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal جایگزینی: Willock جایگزین اوزیل.

62 حداقل برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal گوشه ای نادر در نیمه دوم تاخت و تاز کردن با اوزیل. آنها آن را کوتاه و برنلی سر تاخیر صلیب را برای پرتاب در. آرسنال را باید گسترده ای بازیکن در, په په اگر لازم بن Lacazette و ارسال بیلبائو تا وسط.

61 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal هستند مغولان در حال حاضر. برنلی تغییر از راست به چپ با یک crossfield به تیلور که طول می کشد Belletin به byline قبل از برش آن را به عقب برای مک نیل به آمار یک outswinger از زاویه راست از جعبه. او می ایستد آن p برای Hendrick سطح با پست دور و او در آن دیدار خوش اما هدایت آن گسترده ای از پست های دیگر. فقیر از دست ندهید.

59 min, برنلی 0 آرسنال 0

Torreira می پیوندد Xhaka در جعبه کشویی ناپاک در تیلور که سوخته گذشته Bellerin پایین خارج و یش زمین زیر کشت نسبت به جعبه. وستوود خم در یک inswinger و رودریگز وسط هدف, هشت متری است که توسط Mee ساخت همان اجرا و هدایت خود را هدر ، که دو بار Mee کردم در یک تیم و در یک مجموعه قطعه.

57 min, برنلی 0 آرسنال 0

بurnely شلاق جناح راست صلیب عمیق و Tarkowski و Mee در هر یک از دیگر جاده در پست هر چند هر دو می تواند راننده سرشونو تکون دادن آن در. پخش نشان می دهد آنها آفساید اما به هر حال می رود که غیر قابل تشخیص توسط داور.

55 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Xhaka اجرا می شود در سراسر Lowton به او را متوقف بمب گذاری را در جعبه. Guendouzi باید به پرداخت جریمه برای او کارت زرد به خاطر او متمرد عبور او را مجبور به آن است.

53 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

بrilliant از اوزیل به نرم کفش را در جعبه و دینک کوتاه تصویب به Martinelli, 16 متری. او طول می کشد یک لمس اما نمی تونم پیدا کردن یک مسیر به هدف خود را با شوت چپ پا به Mee سراسیمه او را به بلوک.

51 min, برنلی 0 آرسنال 0

بut حتی پس برنلی در حال سرودن آرسنال به نیمه خود را … تا بیلبائو می شود Lowton اما بازدید Tarkowski با عبور خود را.

49 min برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal نیست خواب بیدار شده و پس از نیم ساعت طول می کشد و Mustafi بسیار خوب دفاعی هدر برای جلوگیری از چوبی شدن در پایان Hendrick بذارین. در واقع او در آفساید حسن نیت ارائه میدهد که به خوبی شیاردار دام.

47 min, برنلی 0 آرسنال 0

Sean ‘که برنلی راه’ Dyche خشمگین است که چوب تنبیه کنید به صورت خفیف-به دنبال بارج. آرسنال به عقب از روی ضربه آزاد Guendouzi نقش پر مخاطره عبور و تقریبا اجازه می دهد تا رودریگز گذشته او. او از دست می دهد و توپ اما سگهای او به اندازه کافی در سمت چپ کادر به زور او را به بازی توپ به عقب downfield.

46 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

بurnley لگد کردن و حفظ اختیار به راحتی به آرسنال عقب نشینی به یک بانک از چهار و سه.

Torreira جایگزین Saka

یکnd Xhaka را رها کردن به سمت چپ برگشت.

Saka سفت

یکrsenal را موقت چپ-پشت خارج شده و خود را برای آزمون خود را از مفصل ران در زمین در نیمه وقت و اش نشان از درد.

نیمه وقت برنلی 0 آرسنال 0

منntermission. کیا-ora در تمام طول. آرسنال تا به حال بهترین شانس و باید به ثمر رساند و دو نفر از آنها اما برنلی در حال انجام چه برنلی انجام خیساندن فشار و به تدریج خود را نظم و انضباط در حال اجرا و دو خستگی ناپذیر به جلو سوئیچ شتاب.

44 min, برنلی 0 آرسنال 0

Ozil رزرو شده است برای مخالفت برای شکایت هنگامی که تنبیه کنید برای بالا بوت. در دفاع از او بود اواخر به آن و ducking. برنلی دور زدن جعبه و بازی Hendrick پایین سمت راست. Guendouzi شما اجازه می دهد تا او را به فرعی و شلاق بیش از یک صلیب است که رودریگز باید دفن. اما بازدید او را در صورت به جای پیشانی و لنو با خوشحالی جمع آوری اهلی تلاش.

42 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

منt شده است همه برنلی این گذشته پنج دقیقه و اوزیل در پاسخ به تشدید فشار با زود رنج سفر. برنلی ضربه آزاد در ماست مالی کردن حدود 10 متری در جلو از گوشه پرچم.

صلیب torpedoed در سراسر شش حیاط جعبه و Xhaka تلنگر را با جریمه دفاعی هدر برای چه باید یک گوشه اما ref قضات رودریگز به عنوان مردی با آخرین لمس است.

40 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

بurnley طرفداران فکر می کنم Xhaka ساخت یک وعده غذایی از Hendrick چالش که بود;t ناپاک است اما آیا او صدمه دیده است. از برنلی را گوشه Tarkowski تلاش می رود گسترده است.

39 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

ثانیهendrick باعث می شود بیشتر از یک اشتباه ضربه McNeil جناح چپ عبور از آن به دلیل آن بود daisycutter به جای یک شناور اشتباه آرسنال دفاع. Hendrick ساخت یک اجرا از سمت راست D and laces آن را با زور و اجبار گسترده ای از پست سمت چپ.

37 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Nا آن را Xhaka را به نوبه خود به دور زدن Lowton با توپ بیش از بالا به پایین داخل کانال چپ. بیلبائو سیگار گذشته خود را در داخل شانه و به جعبه unopposed اما پاپ نژادها را به مطمئن شوید که او و مهاجم رسیده و تندرست توپ در همان زمان.

35 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Excellent دفاع از Bellerin برای تماشای Lowton عمیق فرو بردن صلیب و یک لمس بر روی آن برای جلوگیری از چوب رسیدن به آن را با سر خود را. او lunging شیر منحرف این راه از مرکز-به جلو به لنو که خفه شده آن است.

33 min, برنلی 0 آرسنال 0

یکndy Ender اشاره می کند که به دلیل Lacazette است در فرم فقیر او را به پوسته خود و نشان داده نمیشود برای توپ, ساخت اجرا می شود. که بدان معنی است که به طور مداوم به پایین پهلوها.

31 min برنلی 0 آرسنال 0

Wعود با استفاده از قدرت خود را به نگه کردن Mustafi گذارد و توپ را به مسیر McNeil که فر هستم همیشه افزایش چپ پا شات از 25 متری بیش از زاویه راست پست و میره.

29 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

بellerin و اوزیل سعی کنید برای گرفتن توپ تا بال در کنسرت اما رودریگز سگهای آنها را تا زمانی که آنها آن را از دست بدهند. از پرتاب در Guendouzi بازدید خود عبور مستقیم در وستوود و برنلی شیفت توپ را به سرعت به چوب.

28 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Sمعروف است اما hobbling arthritically.

Saka می افتد پس از Lowton را ناپاک

اعتبار:
OLI SCARFF/خبرگزاری گتی ایماژ

26 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Sبا نام مستعار می کشد تا برای دومین بار و خاموش می رود برای درمان. که قبل از آن برخورد زانو با Lowton به نظر می رسد که تا به حال اثر ناتوان کننده بر او ران. او به شدت بر روی آن پس از برخورد.

24 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

From برای اولین بار از دو گوشه Guendouzi شکسته یک شات از 20 متری است که منحرف است. از دوم Mustafi چشمک می زند نزدیکی پست هدر گسترده ای از یک مشکل زاویه به عنوان او تا به حال به آمده بیشتر نسبت به پرچم برای رسیدن به توپ را در ارتفاع مناسب.

22 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Leno در نهایت می یابد زاویه به بهار مقابله و توپ را در جعبه. من به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در حال رفتن به رها کردن کاملا برای Lacazette به قیچی شلیک نمی کند پایین آمده به اندازه کافی سریع و Trakowski باعث درخشان مداخله به تلسکوپ خود را پا و دست کشیدن از آن پشت یک گوشه با Lacazette را باعث half-cocked.

20 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Leno backpedals با موفقیت به نوک inswinging گوشه ای بیش از بار قبل از آن می توانید دزدکی حرکت کردن تحت میره در این مد که برای لیدز’ Kiko Casilla دیروز. او مشت دوم کرنر پی در پی به لبه کادر و آرسنال امن درجه ایمنی … تا زمانی که آنها را دعوت برنلی به آنها را با برخی از Unai Emery دوران بی معنی عبور از داخل خود جعبه.

18 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Wood تله یک پاس بلند در قفسه سینه به سمت چپ D سپس شیپور خاموشی آن به رودریگز که خود laces از طریق 22-حیاط شات. او می فرستد و آن را arrowing به سمت پایین گوشه سمت چپ و لنو در کشش کامل نکات آن را پشت یک گوشه.

لنو کف دست رودریگز تلاش گسترده ای

اعتبار:
OLI SCARFF/خبرگزاری گتی ایماژ

16 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

بurnley ضرب و شتم آرسنال دام به ارسال Lowton پایین سمت راست. او fizzes بیش از یک کم صلیب که لنو غواصی به جلو به جمع آوری در شش حیاط جعبه قبل از آن می تواند رسیدن به چوب. سی ثانیه بعد از لنو را زدن توپ آرسنال گرفتن چوب آفساید 40 متری از هدف اما هیچ’but فقط.

14 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

یکnother تکان دهنده تلاش این زمان از بیلبائو را در پشت توسط دیوید لوئیز چهارم-بازگشت تصویب بیش از بالا و پایین در داخل باقی مانده است. بیلبائو آن را کنترل و آن را به جعبه به راحتی جلوتر از تعقیب او است. زاویه خواسته های یک چپ پا اما او آن را با خود راست و اگر هر چیزی shanks آن را حتی دورتر از هدف از این محل که از او کشیده ماشه.

12 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

No شکی نیست که Xhaka و Guendouzi در thebase یک مثلث در حال دادن اوزیل فضا و آزادی را سرگردان و کاوشگر. Lacazette پیوست بیلبائو دست خوش پیشامد میشه از سمت چپ با Saka بمب گذاری در پایین که پهلو.

Lacazette زباله یک فرصت طلایی برای نمره در دقیقه دوم

اعتبار:
اکشن تصاویر از طریق Reuters/Jason Cairnduff

10 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Ozil دوباره لذت بردن مقدار زیادی از فضای در وسط پارک به سر خوردن به جلو و شروع به حرکت به پایین سمت چپ که به پایان می رسد با تیلور, دوباره, ساخت لازم رهگیری برای جلوگیری از Martinelli گرفتن در پایین سمت راست.

8 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Mee اسپری عبور در نظر گرفته شده برای تیلور به لمس لحظات پس از او دفاع Bellerin صلیب بسیار خوبی هدایت آن را با خیال راحت به پاپ.

6 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Ozil شلاق بیش از این ضربه آزاد برای هدف Mustafi که می شود به آن را تنها با رسوب رودریگز. برنلی ضربه آزاد. آرسنال پس از آن بدام انداختن چوب و رودریگز را در تله آفساید. به علاوه ça تغییر دهید.

5 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal کار آن به سمت چپ ffrom جناح راست گوشه و Saka shimmies و درایوهای پایین خط تهدید برای رسیدن به byline اگر او گذشته Lowton که به ارمغان می آورد او را به جای خطر آن است. ضربه آزاد به صورت موازی با 18-حیاط خط.

4 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Now Saka تداخل سمت چپ و شلاق بیش از یک شوم متقابل زن و شوهر از پا جلوتر از Lacazette. تیلور آگاه Martinelli در شانه خود غواصی به سر آن پشت یک گوشه.

3 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

Ozil دریبل رو به جلو با قطر اجرا در نظر گرفتن دو ردیابی هافبک با او ورقه در بیلبائو پایین و چپ او در آسانسور کامل عبور به Lacazette سر 15 متری و او گلوله اش میپره. چه شانس! تا به حال به نمره.

1 دقیقه برنلی 0 آرسنال 0

یکrsenal سکته مغزی توپ در اطراف و بازگشت به لنو زیر توجه برنلی مطبوعات racking تا 30 و یا پس از عبور توپ را به حرکت به بیلبائو تا سمت چپ.

بیا بیرون از تیم

بurnley در نوعی شراب قرمز و آبی آرسنال در زرد و نیروی دریایی.

کریس Hughton

Makes نادر و جالب در ظاهر در punditry دایره. آن وقت در مورد مشخصات خود را مطرح شده است از آمدن به charnel house پایان فصل برای مدیران. گریم Souness و Jamie Carragher هستند که دیگران در حال حاضر در تاتنهام ورزشگاه برای بازدید از شهرستان.

او می گوید: “بازی در مقابل اوزیل – به عنوان یک 10 یا پیشرفته 8′- شما نیاز به نگرانی در مورد او صرف نظر از محصول نهایی شما باید برای پیدا کردن شکل به انکار او توپ را در مناطق شما می دانید در حال رفتن به شما صدمه دیده است”.

مسعود اوزیل که از دست رفته گذشته سه زرادخانه سفر به چمن شمال افریقا امروز شروع می شود

اعتبار:
گرت Copley/گتی ایماژ

  

برای کسانی از شما در سیاه و سفید

بurnley پاپ; Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor; Hendrick, Cork, Westwood McNeil; چوب رودریگز.
جایگزین هارت Bardsley, Pieters, لنون بردی Vydra ،

جام جهانی برندگان Mustafi و اوزیل هر دو شروع به آرسنال

اعتبار:
رویترز/فیل نوبل

یکrsenal لنو; Bellerin, Mustafi, لوئیز, Saka; Guendouzi, Xhaka; بیلبائو, Ozil, Martinelli; Lacazette.
جایگزین مارتینز Papastathopoulos, Ceballos Torreira, په په, Willock, Nketiah.

داور کریس Kavanagh (منچستر)

برنلی بدون تغییر

بیلبائو بازده

خوب بعد از ظهر

Given که برنلی نیست مورد ضرب و شتم آرسنال در 14 لیگ کشش و برگشت به سال 1974 هنگامی که جیمی Adamson تیم از دهه هفتاد با عجله Bertie Mee به سمت درب خروج که آرسنال موفق به کسب هر یک از این گذشته 10 بازی مهم نیست که مبارزات خود را چیز واضح خواهد بود برای قرار دادن خانه خود را در یک دور پیروزی در چمن مور این بعد از ظهر.

غالب کلیشه در مورد آرسنال پس از وییرا نشان می دهد که رئال دقیقا نوع side که قلدر آنها را در راه همان است که استوک سیتی شد و پس از درک به انجام و یا تروی Deeney و یا در موارد متعدد, Didier Drogba – اما آن را به مورد نبوده است عمدتا به دلیل آنها شده اند قادر به دفع تنظیم قطعه یورش و موفق شده اند به حرکت توپ به جلو به سرعت به جلو تا حد زیادی دور زدن برنلی مرکزی هافبک ببر.

اما پس از چهار شکست در جستن برنلی به نظر می رسد تبدیل گوشه با شایسته پیروزی بر لستر و منچستر یونایتد. اگر آرسنال با یک پیروزی و چهار تساوی و یک شکست تحت Mikel Arteta نشان می دهد تا در نوع anaemic خلق و خوی است که تضعیف آنها در نیمه اول برابر چلسی به جای شجاع عملکرد David Luiz را ارسال کردن باعث آنها می شود در مشکل.

اگر چه هر دو باشگاه دیر شده ها – برنلی خرید بریستول سیتی هافبک جاش Brownhill آرسنال مقدسین راست پشت سدریک و Flamengo مرکز-نیم پابلو Mari با آنها Arteta کار کرده و سه فصل در منچستر سیتی – بعید است که هر یک از آنها شروع خواهد شد قطعا نمی Ced قرمز که مجروح شده است. David Luiz و اتلتیک بیلبائو در دسترس هستند دوباره پس از تعلیق خواهد شد و مستقیما به تیم. دیوید Bardsley بازگشت برای مت Lowton در سمت راست-پشت باید تنها برنلی تغییر از پیروزی در اولدترافورد 11 روز پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im