منچستر مقابل تاتنهام, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • اسپرز را در عملکرد ضعیف در نیمه اول رفتن در نتیجه 1-0 در نیمه اول
  • خوزه مورینیو نیازهای ترقی در تاتنهام پس از ورود به سرزمین جدید

به روز رسانی خودکار

هدف!!!!!

Well که بیشتر شبیه به آن. Alli می فرستد حافظ راه اشتباه و sidefoots به گوشه سمت راست. اسپرز سطح هستند اما به سختی لیاقت بود. برنلی 1 اسپرز 1

پنالتی برای تاتنهام!

Mاوچ بهتر از اسپرز, Lo Celso نقش به خوبی وزن تصویب به Lamela در لبه جعبه, او طول می کشد یک تماس و Mee کشویی در کلیپ های او را به او ارسال کردن. جاناتان ماس نقطه به نقطه! قطعا. Dele Alli به…

47 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

تیاو چیزی است که اسپرز باید 1-0 در عرض کمی بیش از یک دقیقه است. اما Lamela ساخته شده یک ظرف غذا از عدم تلاش تلاش از 12 متری.

پا زدن کردن!

Second را نیمی در جریان است. Dier نقل مکان کرد و به هافبک. مورا برای Skipp, Lo Celso برای Ndombele. نمی توانید خیلی بدتر برای آنها مطمئنا?

نیمه وقت – برنلی 1 تاتنهام 0

تی شرتکلاه افتضاح بود نیمی از اسپرز. حتی در بازی. برنلی همه جانبه ،


اعتبار:
لیندزی PARNABY/AFP

14 عکس از برنلی پنج هدف است. سه عکس از اسپرز فقط یک هدف است. نمی توانم به شما بگویم که همه چیز اما به شما می گوید به اندازه کافی.

45 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Tدر اینجا بسیاری از دمای بالا “شش” طرف است که باید انجام شود بسیار بهتر در لیگ برتر است. اسپرز یکی از آنها است. در حال حاضر رئال در حال حرکت بالاتر از آنها در جدول و رفتن با آنچه که ما تا کنون دیده ام من نمی بینم که در حال تغییر است. McNeil قرار می دهد در یکی دیگر از فوق العاده عبور از سمت چپ رودریگز هدر مسدود شده و Bardsley تلاش های دیدنی و جذاب در پیگیری اما نتواند.

42 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

من نمی خواهم به این اسپرز عملکرد احساساتی اما آن ضعيف است. یک ضربه آزاد از سمت راست می آید به مراتب پست Tarkowski عنوان به چوب در مقابل هدف اما گلزن fluffs خطوط خود را در این زمان.

39 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Nاوایل 40 دقیقه رفته و در آنجا واقعا شده یک دوره بیش از حدود سه دقیقه که در آن تاتنهام را نگاه نیمه مناسب و معقول. برنلی شده است خوب به آنها اعتبار شده اند و به طور منظم تهدید به حمله در حالی که دفاع هست.

37 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Spurs هنوز هم یک ظرف غذا ، دوباره آنها قادر به مقابله با هوایی توپ و وستوود می شود یکی دیگر از ضربه دور در لبه جعبه. آن را به خوبی گسترده اما برنلی نگاه خطرناک است در حال حاضر. خواهد رای اسپرز یک 4/10 در حال حاضر. هنوز هم تنها یک هدف در آن در حال حاضر ،

35 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

یکaaaaaaah. آلدرویرلد به طور تصادفی اجازه می دهد تا توپ به بیرون رفتن برای یک پرتاب در نیمه راه خط از یک کمی overhit منتقل می کند. یکی از آن روزها در حال حاضر. فیل Bardsley است را مجروح و او را خوب مالش را به ران راست خود.

33 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

منt را کمی بهتر از اسپرز در پنج دقیقه گذشته, اما آنها به سختی ضربه زدن در خانه برنلی را درب/هدف است. فقیر گوشه است با برخورد بسیار به راحتی از طریق وست وود. برنلی چشمگیر تا کنون اسپرز بسیار کمتر از آن است.


اعتبار:
Getty Images Europe

30 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Might برنلی بود کمی نا امید با 1-0 در حال حاضر ؟ شاید اما به نظر می رسد در مورد نمایشگاه پس از 30 دقیقه. می توانست یکی بیشتر اما شما لازم نیست نمره همه شانس خود را.

29 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Finally اسپرز کمی از فضا با Alli و Lamela در ارتباط است اما از آن به خوبی دفاع کرد. Lamela معافیت از طریق برنلی پشت خط و شات و دور آن را به یک اتصال خوب اما مستقیم در پاپ که موجب صرفه جویی به راحتی با هر دو دست. اولین شات در هدف ،

27 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

منt کلیشه قدیمی در مورد یک تیم که برای اولین بار به توپ سست و برنده 50/50s. که برنلی در لحظه و اسپرز نگاه زیبا بی کس وجود دارد.

25 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Eric Dier داشتن یک بیت از یک مره در پشت. اما او نه تنها یکی است.


اعتبار:
Getty Images Europe

تاتنهام واقعا نشده است و در این بازی است. یک شات به رئال نه.

چوب قرار می دهد برنلی پیش

22 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Tدر اینجا وحشت و عدم اطمینان و فقدان عمومی سازمان در پشت مهمیز. Dier اجازه می دهد تا توپ گزاف گویی و باعث می شود تیم خود را از همه نوع از مشکلات است. اسپرز فرار از صدمه ندیده این زمان هر چند به عنوان Skipp اسلاید به روشن شدن خطر قبل از برنلی می تواند ضربه دور.

19 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

بurnley همه بیش از اسپرز در این لحظه. رودریگز برنده یک ضربه آزاد 30 متری. چه خواهد آمد ؟ مناسب و معقول تلاش از McNeil Lloris جهش مانند ماهی قزل آلا به ادعای آن را کمی نمایشی. مناسب و معقول تلاش مناسب ذخیره کنید.

19 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

بooking برای Lamela اواخر چالش در McNeil. کشویی در mistimed و سزاوار رزرو.

17 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Cولد وجود داشته است یک هندبال در ساخت تا به هدف ؟ خوب McNeil اقدام متقابل مسدود شده بود آن را به عقب آمد و ضربه او بازوی اما من نمی توانید ببینید که آن را به یک هندبال وجود دارد. خیلی دیر در حال حاضر. اسپرز تلاش برای به دست آوردن هر چیزی شبیه به یک جای پایی در این بازی است. فقیر تا کنون.

14 دقیقه – برنلی 1 تاتنهام 0

Sحتی عکس چهار در هدف و یک هدف است. آن بوده است همه برنلی پس از افتتاح پنج دقیقه. انفرادی شات برای اسپرز.

هدف! برنلی را با سرب!

یکnd که وعده تبدیل به یک هدف! رودریگز شاخه اولین بار پس از میپره بیرون از جعبه از Dier, Lloris موجب صرفه جویی اما تنها به مسیر کریس وود که اسلاید در برای قرار دادن برنلی 1-0 ، برنلی 1 تاتنهام 0

10 دقیقه – برنلی 0 تاتنهام 0

Cork با روشن کردن آتش یکی در از راه دور. به راحتی ذخیره شده توسط Lloris در پایان و نه بیش از حد قدرت او را به مقابله با اما کمی از قصد از برنلی در آخرین پنج دقیقه. امیدوار کننده است.

8 دقیقه – برنلی 0 تاتنهام 0

Scramble! در goalmouth! رودریگز تقریبا نمرات از یک گوشه زیر در یک خطرناک عبور در پشت پست! برنلی هرگز یک شات تمیز دور در غوغا است که به دنبال, اما یک لحظه خطرناک برای تاتنهام وجود دارد.

6 دقیقه – برنلی 0 تاتنهام 0

بurnley بهترین پاساژ از بازی به پایان می رسد با کریس چوب ضربه صاعقه از نیمه شلیک از 20 متری فقط در طول نوار! شیرین آمار و شاید Lloris داشته اند آن را پوشش داده اما بهتر از این تیم در خانه.

4 دقیقه – برنلی 0 تاتنهام 0

Tangange برگ یکی تیلور تعقیب یک توپ بر روی لبه جعبه. هیچ چیز بیش از حد وحشتناک او فقط کمی دیر است. ضربه آزاد برای برنلی که نشده تا به حال چقدر در این راه توپ در اوایل. آن است که بسیار زود است ،

2 دقیقه – برنلی 0 تاتنهام 0

Lamela fluffs یک شات 12 متری بعد از خوب ساخت بازی پاس کمی پشت سر او. شبیه آن می شود 1-0 اما Lamela نمی تواند ضربه دور و نه می تواند Dele قبل از او.

پا زدن کردن!

Spurs دریافت در جریان بازی در چمن مور. خوب برای دیدن هر دو طرف در خانه سنتی رنگ.

حق ما تقریبا آماده برای رفتن

Predictions? Hmmm. 1-1 برای من. می تواند یکی از سخت برای اسپرز.

مورینیو صحبت می کند به Sky Sports در حال استراحت بازیکنان

Tاحساسات او از بازیکنان بسیار مهم است. ما یک بازی مهم امروز اما ما یک بازی مهم روز سه شنبه بود و ما دو ساعت از فوتبال است که تحت فشار قرار دادند و بازیکنان من برای اجرای بیش از 50km از فوتبال است.

بازیکنان آماده به کار و به همه چیز. نکته این است که سعی کنید به آنها یک فرصت خوب در سطح بالا در بازی روز سه شنبه. برای ما آن را کمی سخت تر از دیگران به دلیل شرایطی که همه ما می دانیم.

هر بازی بزرگ است. هیچ تفاوتی بین بازی ها.

مورینیو می رود به راه رفتن قبل از اینکه beckoned به عقب دادن کوتاه و مختصر پاسخ و سپس ترک دوباره. او بی ادب است اما به نظر می رسید در یک عجله به دور است.

سین دیچه صحبت می کند به آسمان ورزش

منt قطعا خواهد بود یک نشانگر در این مرحله از فصل برای بالا رفتن مانند یک باشگاه تاتنهام. من فکر نمی کنم ما یک میلیون مایل خاموش [سطح عملکرد] هنگامی که ما نمی برنده شدن در یک اجرا از بازی ها. ما تا به حال برخی از لحظات بزرگ در برابر لستر و عملکرد خوب در برابر منچستر یونایتد. من فکر می کنم آن را قوی سطح عملکرد و مداوم سطح. من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به بالا بردن بازی ما برای بازی امروز.

لیگ برتر جدول

مناینو در مورد لیگ مواضع قبل از اما در اینجا آن را در سیاه و سفید. با تمام این جنبش در 3 ساعت و پا زدن آف برنلی را تضعیف کمی پایین. اما هنوز هم آنها در کشاکش برای اروپا ،

اسپرز تیم ملی و شروع یازدهم

منs Lloris کشیدن که چهره او را به خاطر دیده می شود که آنها در حال بازی پنج در برابر برنلی?

برنلی تیم ملی و شروع یازدهم

خوب بعد از ظهر/شب

یکnd ما خوش آمدید پوشش زنده برای لیورپول در مقابل تاتنهام در لیگ برتر است. به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به توصیف آن به عنوان یک فوقانی اواسط جدول بازی اما از آن است. اسپرز نشستن در 7 40 امتیاز و برنلی تنها دو مکان و امتیاز پشت سر و در 9. تاتنهام به وضوح آشکار جاه طلبی برای لیگ قهرمانان و در بدترین حالت یک هفته بیستم لیگ برتر جای خود اما باید برنلی بود از مطالعه حذف شدند که گفتگو ؟

آنها تنها چهار امتیاز از منچستر یونایتد در پنجم و با توجه به منچستر سیتی پتانسیل بان از لیگ مسابقات – لیگ قهرمانان نقطه نیست و کاملا غیر واقعی است. پیروزی امروز می خواهم یک راه عادلانه برای کمک به آنها وجود دارد. آنها در شکل بزرگ در لیگ هم بدون شکست در شش و با چهار پیروزی و 14 امتیاز در آن دوره است. در واقع, که آنها را نقاط دوم در افسانه ای لیگ برتر “فرم جدول” برای شش بازی.

فرم جدول نیست دقیقا وحشتناک خواندن برای بازدید کنندگان – آنها پنجم با 10 امتیاز – اما آنها را از دست داد خود را به دو بازی لیگ و مورد ضرب و شتم شد در جام حذفی با نوریچ در ضربات پنالتی در اوایل این هفته. پس بزرگ نیست همه در همه.

سین دیچه, Burnley, مدیر, هم به حال خود می گویند در اسپرز’ بخت و اقبال در حال حاضر.


اعتبار:
AFP

“آنها هنوز هم برخی از بازیکنان بسیار خوب است, بسیار سازنده, بازیکنان, بازیکنان است که می تواند به نوبه خود یک بازی به سرعت.

“از سوی دیگر آنها با داشتن یک رابطه جنسی خشن, چسبنده, پچ هر کدام راه شما قرار داده و آن را کمی سر و صدا بیشتر در مورد آنها را در چنین شیوه ای مثبت. برای چهار یا پنج سال از آن شده است بسیار مثبت در همه زمان ها.

“این است که احتمالا خود را برای اولین بار طلسم, اما قطعا نه برای خوزه او را یک مدیر ارشد من همیشه گفته ام که هیچ سوالات او در همه, اما او می شده اند به پایین این جاده قبل از آن صورتهای مختلف سال در باشگاه او شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>