شدید bushfires سوخته از طریق بخش غربی استرالیا روز شنبه با مناطق دیگر از دولت در برخورد با پیامدهای قدرتمند cyclone, در حالی که این کشور در شرق سواحل جنوبی بالقوه تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل.

پس از ماه مخرب آتش سوزی است که باید با خاک یکسان میلیون ها هکتار از زمین های استرالیا اعلام کرد در هفته های اخیر توسط وحشی آب و هوا است که به طور متناوب آورده سنگین بارندگی و تگرگ طوفان و بادهای توفانی و داغ و خشک.

حدود ده آتش سوختن در غرب استرالیا روز یکشنبه شديد خطر آتش سوزی انتظار می رود در چند منطقه با توجه به خدمات آتش و دولت اداره هواشناسی.

درجه حرارت در برخی از مناطق به هوا به 42 درجه سانتیگراد است.

دولت را به قسمت های بالایی بودند مبارزه در روز یکشنبه پس از یک گردباد گرمسیری دامین ساخته شده است که یک ریزش زمین در بعد از ظهر شنبه در آوردن توفانی بادها تا 124 مایل در ساعت (200 متر در ساعت).

هیچ فوری خسارت گزارش شده بود و طوفان بود و انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان نقل داخلی اما بادها دیده می شد به ضربه در بیش از 62 مایل در ساعت است.

“اگر چه گرمسیری #CycloneDamien را تضعیف کرده است به طور قابل توجهی از خرمن کوبی آن را به کررتها و Dampier دیروز مناطق اطراف تام و قیمت Paraburdoo در حال دریافت قابل توجهی بارش باران و توفانی شرایط” دولت اداره هواشناسی گفت: در آن حساب توییتر.

در مقابل سواحل استرالیا, سیدنی و در ایالت نیو ساوت ولز در معرض خطر بودند بالقوه تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل به عنوان باران نگه داشته bucketing پایین برای سومین روز متوالی در بارندگی دیده نشده از سال 1998 است.

بارش باران در برخی از بخش هایی از دولت با نزدیک شدن به نیم سالانه به طور متوسط اما سقوط استقبال شد پس از دولت شاهد آن خشک ترین سال ثبت شده در سال 2019 در 55 درصد کمتر از متوسط است.

دولت اداره هواشناسی گفت: وجود پتانسیل های سنگین “بارش باران و تهدید کننده زندگی flash-سیل” و ساحل فرسايش اگر چه کمی خطر جاری شدن سیل در رودخانه به عنوان سطح آب شده اند کم با توجه به خشکسالی مداوم.

در کوئینزلند هواشناسان نیز هشدار داد از فلش و رودخانهای جاری شدن سیل در روز یکشنبه پس سنگین می افتد یک شبه. اضطراری سیل هشدار صادر شد برای ساکنان دالبی با توجه به نهر سرشار برخی از 124 مایل (200 متر) در غرب بریزبن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de