رهبران کسب و کار و نمایندگان مجلس و ستاره های ورزشی بازگشت تلگراف نامه اصرار دولت برای مستند شکاف جنسیتی

بریتانیا خطرات “sleepwalking” به یکی دیگر از مشکل اقتصادی توسط “مشرف زنان در بهبود برنامه ریزی”, دیم هلن Morrissey هشدار امروز به عنوان او می پیوندد بیش از 50 رهبران کسب و کار و نمایندگان مجلس و سران مد و ورزش در تماس با دولت را به اقدام عملی برای توقف طولانی مدت اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس در زنان است.

در نامه ای به, نامه به سردبیر تلگراف که شما می توانید جزئیات کامل در زیر برخی از بزرگترین نامها در, سرمایه گذاری, تکنولوژی, مد و سیاست از جمله خانم هلن به عنوان به خوبی به عنوان نیکولا Mendelsohn CBE جین Shepherdson سابق دبیر خانه کهربا راد و کارولین Nokes MP اصرار دولت متعهد به در نظر گرفتن تاثیر سیاست بر زندگی زنان است.

در این نامه که آن هم امضا شده توسط دنیس Lewis, خانم جسیکا انیس-Hill, جودی موری و ساده لوح لوگان می پرسد: دولت متعهد به حصول اطمینان از زنان هستند که همیشه بخشی از سیاست فرآیند ساخت به عنوان مطالعات نشان می دهد coronavirus مستند چرخش ساعت در زندگی زنان است.

نوشتن در تلگراف امروز, دیم هلن مصرانه از دولت به “کوشش” تلاش های خود را در برابری جنسیتی “نکنید که در مورد آنها”.

او گفت: “برای بسیاری از زنان این تجربه خاص از کار از خانه بدون مراقبت از کودکان بدون در مدارس بدون پشتیبانی شبکه اغلب ارائه شده توسط پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان شده است یک گام به جلو است.

“ما باید به یاد داشته باشید که اگر اقتصاد ما در حال رفتن به آتش در تمام سیلندر دوباره زنان باید درگیر شود و تحقق توانایی های بالقوه خود.”

خانم هلنا می نویسد: “اگر همه گیر و حوادث پس از آن به نوبه خود به ساعت در حال پیشرفت برای زنان در محل کار که خبر بد برای همه. در حال حاضر این خطر وجود دارد از مجموع راه رفتن در خواب به یکی دیگر از مشکل اقتصادی توسط مشرف زنان در بهبود برنامه است.”

گزارش این هفته دریافتند که زنان مشاغل الگوهای مصرف بریتانیا به 1950s سبک زندگی است.

دانشگاهیان در دانشگاه ساسکس گفت: تاثیر تعطیلی مدارس تا به حال بدتر از قبل موجود نابرابری های جنسیتی با 70 درصد از زنان گفت: آنها در حال حاضر به طور کامل و یا عمدتا مسئول برای مدرسه در منزل.

تجزیه و تحلیل بیشتر نشان داد که زنان با یک مرد شریک بودند غالب در هفت هشت دسته از کارهای داخلی در حالی که بسیاری از مادران مسئول 90 تا 100 درصد از مهد کودک گزارش شده است افزایش یافته است از 27 تا 45 درصد در طول مستند.

در این نامه نگرانی که در دراز مدت تاثیر دولت در پاسخ به همه گیری در زندگی زنان است که نادیده گرفته شده است.

با توجه به قطعنامه بنیاد زنان بیشتر از مردان به کار در بخش های که تا به حال تعطیل در طول بیماری همه گیر.

در ضمن تحقیقات توسط موسسه مالی مطالعات نشان داد که یک چهارم زنانی که باردار شده و یا در مرخصی زایمان در طول همه گیر را تجربه کرده ناعادلانه درمان در محل کار, داشتن شده است به طور خاص برای افزونگی یا کردند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im