سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در پاسخ به مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh اظهارات خود را در مورد گرایش جنسی در طول سی ان ان تاون هال در نوادا در سه شنبه شب و اشاره کرد که او هرگز فرستاده “صدا در نیاوردن پول به یک ستاره پورنو پس از فریب داد.”

زمانی که خواسته های رویداد میزبان Erin Burnett برای پاسخ به Limbaugh اخیر نظرات خود را در مورد گرایش جنسی Buttigieg یک همجنسگرا نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: “این ایده از امثال Rush Limbaugh یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی کسی بر ارزش های خانواده. منظور من متاسفم اما یک چیز در مورد ازدواج من است که آن را هرگز درگیر من ارسال صدا در نیاوردن پول به یک ستاره پورنو پس از تقلب در همسر من.”

Buttigieg سخنان را در اشاره به یک امر ادعایی بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بزرگسالان بازیگر فیلم Stormy Daniels که نام واقعی است استفانی کلیفورد. دانیلز ادعای او درگیر در یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2006 پس از نشست در یک تورنمنت گلف در دریاچه تاهو. هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 تهمت شخصی وکیل مایکل کوهن پرداخت Daniels $130,000 به او را از صحبت کردن علنی در مورد امر ادعایی. اگر چه کوهن بعد از آن ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او را غیر قانونی مالی مبارزات انتخاباتی سهم به Daniels رئیس جمهور بارها منکر این امر است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در هنگام انتخاب رسیده است.

برنت سوال در مورد Buttigieg گرایش جنسی آمد روز پس از Limbaugh گفت: شنوندگان خود را همزمان رادیو نشان می دهد در هفته گذشته که نامزد شانس کمی برای تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری به دلیل “آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک دختر و پسر نوجوان.”

Buttigieg
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در یک مبارزه تاون هال رویداد در Durango تپه مرکز جامعه فوریه 18 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.
الکس ونگ/گتی

“سپس آنها را در حال نشستن وجود دارد و آنها به دنبال شهردار پیت 37 ساله گی پسر شهردار از جنوب خم را دوست دارد به بوسه شوهر خود در بحث مرحله” Limbaugh گفت. “و به آنها گفت:” درست است. چگونه است که رفتن به دنبال یک زن 37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه چیزی قراره اتفاق می افتد وجود دارد؟””

Limbaugh را به سخنان خود جلب کرد واکنش قابل توجهی آنلاین با برخی از منتقدان تماس خود را “ضد همجنس.” روز دوشنبه Limbaugh گفت: مخاطبان خود را که تهمت او را به نام و توصیه او را به “هرگز عذرخواهی می کنیم.”

“جهنم رئیس جمهور حتی به نام من در مورد این!” Limbaugh گفت: در خود را نشان می دهد. “او گفت:” عجله من فقط به شما چیزی بگویم. هرگز عذرخواهی می کنیم. آیا تا به حال عذرخواهی می کنیم.'”

“من تا به حال هیچ ایده این چیزی که تا به حال حتی حباب تا” او افزود: در اشاره به انتقاد. “شما می دانید, من هستم تا انجام پزشکی چیزی که من باید انجام دهید در اینجا, و من حتی از این آگاه است.” Limbaugh نشان داد او مبتلا به بیماری پیشرفته سرطان ریه در اوایل این ماه.

با وجود Limbaugh اظهارات تهمت گفته فاکس نیوز در اوایل این ماه که او باز است برای انتخاب یک گی نامزد برای رئیس جمهور. وقتی پرسید که توسط خبرنگار Geraldo ریورا که آیا شهروندان آمریکایی را برای رای دادن به یک, گی, مرد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من فکر می کنم تا. من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی که نمی, و من نمی خواهد در میان آن گروه را با شما صادق باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im