با حزب دموکرات آیوا گزارش نتایج از تمام حوزه پنج شنبه, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigeig شده است اعلام برنده با 26.2 درصد از رای مردم. ورمونت سناتور برنی ساندرز در آمد دوم با 26.1 درصد با توجه به گزارش از سی ان ان.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن فرود در مقام سوم با 18 درصد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آمد و در جایگاه چهارم با 15.8 درصد است. گرد کردن پنج بود مینه سوتا سناتور ctq با 12.3 درصد است.

Buttigieg مطلع شد پیروزی خود را توسط سی ان ان Chris Cuomo در آغاز Buttigieg را تاون هال نشست در نیوهمپشایر پنج شنبه شب.

“این خبر فوق العاده به شنیدن این که ما برنده” Buttigieg گفت. “سناتور سندرز به وضوح عالی بود یک شب بیش از حد و من تبریک می گویم به او و حامیان او.”

“اما من نیز می دانم که ما در نیوهمپشایر در حال حاضر” Buttigieg ادامه داد: “و ما باید به نگاه به آینده.”

نتایج حاصل از آیووا حزبی شده است موضوع جنجال پس از انتشار نتایج نهایی به تعویق افتاد برای تقریبا یک هفته است. آیووا حزب دموکرات سرزنش کرده یک خطا در برنامه نویسی در یک رای گیری برنامه استفاده می شود برای tabulate این برگه برای تاخیر.

دموکراتیک ملی رئیس تام پرز به نام روز پنج شنبه در مجموع recanvassing آیوا به منظور مطمئن شوید که گزارش شده بود به درستی انجام می شود.

Mayor Pete Buttigieg
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند و در مرریمکک American Legion Post 98 فوریه 06, 2020 در Merrimack, New Hampshire. نیوهمپشایر نگه می دارد خود را برای اولین بار در کشور اولیه در پنج روز
عکس برنده McNamee/گتی ایماژ

وقتی پرسید که آیا او هر چند یک recanvassing باید رخ دهد Buttigieg گفت: “هر آنچه که آنها نیاز به انجام به منظور مطمئن شوید که اطلاعات روشن و تأیید شده است.”

“اما آنچه که من می گویم این است که هیچ چیز نمی تواند به دور از آنچه اتفاق افتاده است در روز دوشنبه” Buttigieg ادامه داد. “فقط یک لحظه فوق العاده ای برای این جنبش است که ما ساخته شده است.”

فقط یک ساعت قبل از نتایج کامل تا به حال منتشر شده است ساندرز گفته سی ان ان اندرسون کوپر که او در نظر گرفته خود را به ویکتور در آیووا.

“ما بسیار خوب” ساندرز گفت. “ما برنده در آیووا.”

Buttigieg به حال ادعا کرد پیروزی در آیوا در دوشنبه شب بدون انتظار برای نتایج نهایی به شمارش.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج” Buttigieg گفت: جمعیت حامیان در آیووا پس از قفقاز “اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است. چرا که با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

Buttigieg توضیح نظرات خود را با گفتن سی ان ان که در حوزه اطلاعات ارائه شده در مبارزات انتخاباتی خود را نشان داد او تا به حال “حرکت” است و او “پا در هواپیما که پیروز در راه ما را به نیوهمپشایر.”

آیووا انجمن مسلما مهم ترین گام در snowballing به نامزدی حزب دموکرات. نه تنها آن را روشن نامزدهای electability و پشتیبانی واقعی در میان رای دهندگان رای دهندگان آمریکایی درمان آیووا نتایج به عنوان نشانه ای که می تواند در تعیین برنده انتخابات ریاست جمهوری.

برای Buttigieg یک پیروزی به معنی بیشتر کمک های مالی تایید بیشتر و بیشتر کرد. کسانی که در اجرا ضعیف خواهد شد و در حال حاضر تجربه دشواری در جمع آوری کمک مالی برای ادامه ریاست جمهوری پیشنهاد داد. همه این عواقب حاصل از آیووا خوراک به یکدیگر بیشتر تشدید برنده شتاب در مسابقه.

تابناک معاون سردبیر کریستینا ژائو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de