کالیفرنیا و فلوریدا آمار جدید رکورد روزانه بالا COVID-19 مرگ و میر

هر دو ایالت کالیفرنیا و فلوریدا — ایالات متحده با بیشترین تعداد coronavirus موارد در کشور — رکورد جدید برای یک روز coronavirus مرگ و میر در روز چهارشنبه. دلخراش نقاط عطف آمده است که ایالات متحده پیشی 150,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت و 197 نفر در کشور فوت از COVID-19 روز سه شنبه دولت بالاترین در یک روز. دولت همچنین گزارش 8,755 جدید موارد مثبت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه کالیفرنیا بیشترین تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده با حداقل 473,785. اگر کالیفرنیا بودند خود را در کشور آن را پنجم-بیشترین تعداد موارد پشت تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند و روسیه است.

“لطفا — پوشیدن یک ماسک” Newsom توییتی.

فلوریدا وزارت بهداشت تایید شنبه که 216 نفر از این ویروس در سه شنبه, a new single-روز رکورد برای دولت فقط یک روز بعد از تنظیم قبلی خود رکورد از 186 جدید مرگ و میر. اضافی 9,448 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به حداقل 451,423 موارد تایید شده.

دکتر در COVID-19 مرگ و میر قلبی, تاثیر 10:31

آفتاب دولت پیشی نیویورک — سابق نقطه داغ است که گزارش شش جدید COVID-19 تلفات چهارشنبه — در مجموع مورد تأیید شنبه. بسیاری از Icu در سراسر کشور هستند یا نزدیک شدن ظرفیت.

فلوریدا بخش مدیریت اضطراری چهارشنبه اعلام کرد که همه دولت اجرا COVID-19 تست سایت بسته خواهد شد دوشنبه از طریق شنبه با توجه به ورودی طوفان گرمسیری, CBS وابسته WCTV گزارش.

آرکانزاس و مونتانا و اورگان نیز گزارش داد رکورد تک-روز مرگ و میر در روز چهارشنبه. نزدیک به نیمی از تمام متحده در حال حاضر بخشی از دولت به اصطلاح “منطقه قرمز” با توجه به موج که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع از رنگ.

بحث بیش ماسک حکم و مدرسه reopenings همچنان به خشم در سراسر کشور است. رئیس جمهور تهمت قرار دادند برای بازگشایی گفتن فردا نیوز’ کاترین Herridge پیش از آن در ماه جولای است که مدارس در حال ساخت یک “وحشتناک تصمیم” اگر آنها تصمیم به ادامه آموزش از راه دور در پاییز.

بزرگترین COVID-19 مطالعه واکسن در حال حاضر در جریان استبا اولین از 30,000 برنامه ریزی داوطلبان کمک به تست عکس های ایجاد شده توسط دولت ایالات متحده آمریکا یکی از چندین نامزد نهایی کشش جهانی واکسن مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im