کالیفرنیا رئیس شورای شهر ذکر شده برای حمله پس از تنه زدن محافظه کاران معترض Coronavirus محدودیت

نیوزویک | No comments

فرزنو کالیفرنیا رئیس شورای شهر صادر شد با استناد برای حمله پس از او گفته هل محافظه کار معترضین خارج از خانه خود در حالی که آنها خواستار آن شدند که کسب و کار مجاز به بازگشایی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

پلیس نامیده می شدند به خانه شهرستان فرسنو رئیس شورای میگوئل آریاس پس از این حادثه در روز سه شنبه. یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به توییتر توسط Fox وابسته KMPH نشان می دهد محافظه کار فعال بن Bergquan مقابله با آریاس در یک راه پله در نزدیکی خانه entryway در حالی که برگزاری یک میکروفون و گفتن او را که او “از بین بردن کسب و کار و زندگی مردم است.”

“این خانه من است. بچه ها من اینجا” آریاس می گوید در این ویدئو قبل از تنه Bergquan. یکی دیگر از مرد ناشناس پس از آن اشاره کرد و تلفن همراه خود را در آریاس که می زند آن را از دست.

“پدر من یک وکیل شما فقط ساخته شده یک اشتباه بزرگ” این مرد ناشناس می گوید: در حالی که نزدیک آریاس با یک اشاره انگشت. این شورا رئیس جمهور در پاسخ با تنه زدن او را به عنوان به خوبی.

این ویدئو کلیپ به پایان می رسد با آریاس تماس با پلیس به عنوان گروه تهدید به اقدام قانونی علیه او. پلیس در پاسخ به این صحنه و همچنین به عنوان خانه از هر فرزنو عضو شورای شهر با توجه به اخبار محلی خروجی GV سیم.

“آنها به خانه من که در آن بچه ها من شد چرت زدن در کوچ” آریاس گفت: خروجی. “این برای من روشن اراذل و اوباش ذهنیت در حال وقوع بود و من قصد ندارم به آن را اجازه می دهد.”

آریاس همچنین گفت که تصویری بود نه یک بازنمایی صحیح از وضعیت و اصرار دارد که این گروه از 10 تا 15 نفر حاضر به ترک خانه خود و “فریاد مطالبات” پس از او حاضر به شرکت در مصاحبه.

پلیس “تسهیل شهروند بازداشت استناد” به صورت سه فقره حمله علیه آریاس پس از بررسی تصویری با شهرستان فرسنو دفتر دادستان با توجه به KFSN.

یکی دیگر از کلیپ های ویدئویی ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک گروه بزرگتر از تظاهرکنندگان جمع شده در خارج از خانه در نزدیکی آنچه به نظر می رسد دردار منطقه است. معلوم نیست اگر این گروه درگیر در تقابل بودند اجازه از طریق دروازه و یا به دست اورد دسترسی به entryway از طریق ابزار های مختلف.

فرزنو عضو شورای Garry Bredefeld که مخالف با آریاس سیاسی و مخالف مستند محدودیت در حمایت از شورای, رئیس جمهور در پی آنچه که او به نام “نگران کننده و ظالمانه حادثه است.”

“من فقط مطلع شده است که معترضان به رئیس شورای میگوئل آریاس خانه–من حتی نمی تواند شروع به ابراز خشم من احساس می کنم در مورد این حادثه گفت:” Bredefeld در بیانیه ای. “این کاملا غیر قابل قبول است و هرگز نباید اتفاق می افتد.”

“در حالی که ما می توانیم اختلافات سیاسی و بیان نقاط مختلف از نظر آن به طور کامل عبور خط از ایمنی نجابت و احترام شخصی و خانوادگی مرزهای” Bredefeld اضافه شده است.

نیوزویک رسیده به آریاس برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

protestor with bullhorn
تعداد زیادی از محافظه کار معترضین در سراسر کشور در خواست کرده است که محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 برداشته شود.
killis/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>