کالیفرنیا, شهرستان Flouts فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش می شود برای اولین بار در دولت اجازه بازگشایی

یک شهرستان در شمال شرقی کالیفرنیا قصد دارد به بازگشایی کسب و کار در روز جمعه در میان COVID-19 گیر با وجود فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش منع همه غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور.

این Modoc شهرستان هیئت ناظران رای به بازگشایی پس از ارسال Newsom نامه ترسیم نیت خود را در هفته گذشته. تنها 80 روستایی شهرستان های کمتر از 10000 ساکنان تست شده برای این ویروس با صفر موارد تایید شده به عنوان جمعه اگر چه سه آزمون نتایج در حال بررسی است.

“فقط به سلامت جسمی ما حیاتی برای شهروندان ما طوری است که سلامت روانی و سلامت اقتصادی از شهروندان ما” Modoc, شهرستان, سرپرست ند کو آسوشیتدپرس گفت.

روز سه شنبه در این شهرستان منتشر شد یک برنامه استراتژیک برای بازگشایی کسب و کار در روز جمعه. اجتماعی فاصله دستورالعمل بخشی از این طرح به عنوان کاهش ظرفیت برای برخی از کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها.

افراد 65 ساله یا مسن تر و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی “باید همچنان به خود منزوی” تا مارس 15 تحت این طرح است. بخش ممکن است به بازگشت به مطیع اقامت در خانه سفارش اگر دو یا بیشتر از موارد تایید امکانات مراقبت از بهداشت غرق شده و یا به مرگ و میر قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

Gavin Newsom
Modoc شهرستان بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در سرپیچی از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom منظور است که آنها باقی می ماند به طور موقت بسته به کمک شامل گسترش COVID-19.
جاستین سالیوان/گتی

Newsom است در پاسخ به Modoc شهرستان نامه اما گفت که او آگاه از این طرح در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. او نشان می دهد که آیا او اقدام قانونی برای جلوگیری از کشور از حرکت رو به جلو اما گفت: stay-در-خانه-دستور “پوشش” دیگر محلی سفارشات و درگیری خواهد یک چالش در حال حاضر.

“هیچ چیز نمی خواهد لطفا مرا بیشتر از کسانی که خشنود مقامات محلی” Newsom گفت. “اما ما نه از جنگل. هیچ بخشی از دولت هیچ بخشی از این کشور چند بخش از جهان بوده است سیستم ایمنی بدن به این ویروس است.”

“من تشخیص تفاوت های ظریف و تنوع در این دولت است. ما نمی اتخاذ one-size-fits-all اما پایه اصول بنیادی است که ما فراموش می خواهید برای دیدن پیشرفته در سراسر ایالت کالیفرنیا,” او اضافه شده است.

اخبار کنفرانس نیز شاهد فرماندار اعلام بسته شدن موقت از تمام سواحل در جنوب کالیفرنیا اورنج کانتی. Newsom به نام به حال تصاویری از دهها هزار نفر از مردم بسته بندی شده در سواحل در سرپیچی از بهداشت عمومی اقدامات در آخر هفته گذشته “نگران کننده است.”

“چرا خنثیسازی همه پیشرفت؟” Newsom گفت. “کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ و امن است. و اگر من سلامت مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که [مردم در امان خواهد بود] اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند ما تا به حال پس از آن من باید به این تنظیم.”

Newsom گفت که او قصد دارد به شروع مصرف و هدفمند گام برای تغییر برخی از محدودیت های اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از هفته های آینده با “سلامت و ایمنی تمرکز است.” وی با ذکر اخیر خوشه از موارد جدید در کشورهای مختلف پس از محدودیت ها کاسته شد به نشان می دهد که چرا او معتقد است این مهم را به آهسته رویکرد هماهنگ به بازگشایی اقتصاد است.

“هنگامی که شما به جلو و عقب بیش از حد به سرعت شما به معنای واقعی کلمه قرار داده و زندگی مردم را در معرض خطر گفت:” Newsom. “مردم به معنای واقعی کلمه مرگ به دلیل تصمیم گیری های که انجام شد بدون یک چارچوب تمرکز بر بهداشت عمومی ، و بنابراین این چیزی است که در نهایت راهنمای تصمیم گیری های ما.”

نیوزویک رسیده به Newsom نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net