کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس گزارش بالاترین روزانه ویروس مرگ عوارض

Coronavirus بحران در سراسر کشور است که نه تنها عمیق تر از آن است که رشد کشنده تر است. این کشور بزرگترین متحده — کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس گزارش خود بزرگترین واحد-روز مرگ عوارض پس از همه گیر آغاز شد. بیمارستان ها وجود دارد در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تعداد بیماران.

در کالیفرنیا 149 مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه بالاترین واحد-تعداد روز پس از همه گیر آغاز شد. “برای کسانی که فقط فکر می کنم در حال حاضر مردم در حال گرفتن آن هیچ کس را در حال مرگ است که بسیار گمراه کننده” فرماندار گاوین Newsom گفت: در جلسه پنج شنبه.

این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, گفت که او معتقد است در این کشور سخت ترین ضربه متحده باید در نظر توقف برنامه ای برای بازگشایی شده است. بیش از 3 میلیون مورد از coronavirus آلوده شده توسط ویروس در سراسر کشور و نزدیک به 133,000 که مردم در سراسر کشور.

در فلوریدا, Walt Disney World بازگشایی پنج شنبه به مهمانان که از فصل می گذرد به عنوان شهرستان دیزنی که در آن واقع شده است دیده می شود 130 درصد افزایش در coronavirus عفونت در 14 روز گذشته.

دیزنی است که باز کردن این پارک به عموم مردم در روز شنبه. وفادار سالانه دارندگان پاس کردم اولین dibs اما سحر و جادو نمی خواهد کاملا یکسان خواهد بود. به عنوان بازدید کننده و کارکنان را وارد کنید درجه حرارت بررسی خواهد شد و مهمانان ملزم به پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی.

دکتر تری Adirim یک پزشک و دین در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بود و نگران به دیدن پارک بازگشایی شده است. “من فکر می کنم آن را مانند ریختن بنزین بر آتش” Adirim گفت: CBS News. “من فکر نمی کنم آن را به ما کمک رانندگی کردن ما در مورد نرخ. من فکر می کنم آن را به انجام مخالف است.”

فرماندار ران DeSantis گفت: شهروندان باید اقدامات احتیاطی. “وجود دارد بدون نیاز به پاچه و وجود دارد بدون نیاز به ترس” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر 41 متحده که گزارش افزایش در میانگین موارد جدید در مقایسه با دو هفته پیش.

در آریزونا که در آن در حدود 1 در هر 4 آزمون در حال حاضر می آید تا مثبت خطوط به نمایش کشش برای بلوک ها و منابع در حال اجرا هستند. تست سایت در حال تاخت و تاز در شهر فینیکس با صف های طولانی شروع قبل از طلوع آفتاب. تعداد زیادی از مردم گرفتن تست شده است و قریب به اتفاق این آزمایشگاه که روند آزمون ها منجر به تاخیر در گرفتن نتیجه.

“اگر شما در حال رفتن به انجام تماس ردیابی و آزمون می آید و در پنج تا هفت روز شما ممکن است به عنوان به خوبی انجام نمی تماس با ردیابی چون در حال حاضر خیلی دیر” Fauci روز چهارشنبه گفت:.

“من فکر می کنم ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز کردن فرآیند” او گفت:. “به دنبال چه به خوبی کار نمی کند و سعی کنید به کاهش است.”

این کشور را تلاش برای پهن کردن منحنی نبرد دشوار. وجود دارد به سمت بالا صعود از COVID-19 نفر در سراسر کشور در یک تضاد کامل با نیویورک روند رو به پایین و شکاف همچنان به گسترش.

covid19-cases-220200709.png
نگاهی به روزانه COVID-19 موارد بین نیویورک — پس از همه گیر کانون و بقیه از کشور است. ایسنا

هنوز مقامات در نیویورک هستند و نه گرفتن هر گونه شانس. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در روز پنج شنبه گفت که او ممنوع همه اجتماعات بزرگ از طریق پایان ماه سپتامبر. تعادل بین بازگشایی و سلامت و ایمنی عمومی ظریف است.

بدبختی ناشی از این ویروس تنها در حال تقویت آن تاثیر اقتصادی. یکی دیگر از 1.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

در همین حال رابرت Redfield سر از مراکز کنترل بیماری حمایت کردن این ایده که آژانس او خواهد آن را تغییر دهید و دستورالعمل برای بازگشایی مدارس پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس پیشنهاد آن خواهد بود.

جاستین Carissimo کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im