کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom تایید بایدن با وجود تلاش برای جلوگیری از سیاست های حزبی

نیوزویک | No comments

دموکرات کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور جمعه در ظاهر در یک مجازی جمع آوری کمک برای بایدن.

Newsom قبلا تایید شده کامالا هریس در او پیشنهاد ریاست جمهوری اما هریس به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او در سال 2019 به دلیل عدم حمایت مالی.

بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد پس از نامزدهای دیگر مسابقه خارج شد.

“من فقط نمی تواند بیشتر به شما افتخار و چشم انداز خود را به ریاست جمهوری” Newsom گفت: بایدن.

“شما مایل به رسیدن به مردم هرگز صحبت کردن به مردم بدون در نظر گرفتن خطوط سیاسی را بدون در نظر گرفتن بسیاری در زندگی” Newsom ادامه داد. “که در مورد شخصیت. آن را در مورد نجابت. آن را در مورد افتخار است.”

بایدن پذیرفته Newsom, حمایت گفتن Newsom که “من قصد دارم به نیاز شما بد” اگر او برنده انتخابات است.

عصر ایران رسیده به این بایدن کمپین برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

gavin newsom
فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن حمایت خود را در روز جمعه.
Kevork Djansezian/گتی

در حالی که Newsom, حمایت از بایدن به نظر می رسد برای ایجاد حس وابستگی حزبی فرماندار Newsom شده است دوستانه با جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در کالیفرنیا است.

وقتی کالیفرنیا مورد نیاز تست سواب در ماه مارس Newsom گفت: تهمت بود “در بالا” از این وضعیت است.

“رئیس جمهور مطمئن باشید من نه تنها به من اطمینان او آگاه بود که در آن کسانی که سواب در حال تهیه قبل از اینکه من حتی پیشنهاد خود من بینش” Newsom گفت: در آن زمان. “نه تنها همان است كه در بالا از آن, اما آنها تامین امنیت و آغاز روند توزیع آن سواب.”

این یک تغییر لحن برای Newsom که قبلا با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “نژاد پرست” و “طرفدار.” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 Newsom به نام پیروزی خود را “یک رسوایی ملی.”

“من در حال کار برای حل مشکلات و نه ایجاد مشکلات” Newsom گفت: در ماه مارس سال 2020 است. “من مایل به قرار دادن در کنار تفاوت های ما در بسیاری از مسائل به دیدار این لحظه, بنابراین من می تواند نیازهای مردم این ایالت کالیفرنیا است.”

سواب بخشی از نظرات ساخته شده توسط Newsom در ماه آوریل که تکرار یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین عبارات. پس از دریافت 90,000 سواب از 100,000 وعده داده شده به دولت توسط دولت فدرال Newsom گفت: “وعده, وعده نگه داشته” در طول یک اخبار جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال به نظر می رسید با Newsom اظهارات. “او گفت:” وعده های, وعده, نگهداری,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Newsom. “او در واقع گفت که در بیانیه ای امروز است.”

با این حال حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم صحبت خوبی از Newsom در طول یک جمعه در مصاحبه با فاکس و دوستاناو گفت: کالیفرنیا احتیاط در بازگشایی اقتصاد آن محاسبه شد به صدمه زدن به خود شانس انتخاب مجدد.

“گاوین Newsom شده است بسیار سخاوتمندانه به من در اظهارات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “و من آن را قدردانی میکنیم. اما من فکر می کنم آنها می توانند حرکت کمی سریعتر در کالیفرنیا به صداقت. و من فکر می کنم مردم مجبور هستند آن است. مردم در حال رفتن به زور آن را.”

“آنها فکر می کنم آنها در حال انجام آن خواهد صدمه دیده است من دیگر در این” تهمت توضیح داد. “آن را به من صدمه دیده است در انتخابات دیگر آن طول می کشد به باز کردن. و من می توانید ببینید که برخی از آن به دلیل برخی از این افراد هستند که غیر واقعی است. آنها در حال مسخره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>