کالیفرنیا بازداشت مرد به اتهام سرقت Coronavirus نمونه تست از بیمارستان پلیس می گویند

کالیفرنیا مقامات بازداشت یک مرد مظنون به سرقت یک coronavirus نمونه تست از ساتر Davis, بیمارستان, پلیس می گویند.

شان Lamar مور, 40, از دیویس دستگیر شد فقط قبل از ظهر روز یکشنبه پس از یک افسر او را دیدم سوار دوچرخه خود را در سراسر پل دیویس اداره پلیس گفت:. مشکوک چهره سرقت اتهامات و رزرو شده است به Yolo County Jail.

یک روز قبل از مور بازداشت مقامات در ساتر دیویس بیمارستان پلیس گفت که یک مرد به سرقت برده coronavirus نمونه بود که انتظار آزمایشگاه تست از این تسهیلات در حدود 1:40 p. m. به وقت محلی و فرار از صحنه در یک دوچرخه با توجه به انتشار اخبار.

نمونه بود و در نهایت در غرب Covell بلوار داخل یک داروخانه سبد خرید در حدود 6:15 بعد از ظهر همان روز. بیمارستان تایید کرد که COVID-19 نمونه تست بود با دستکاری نشده.

مور شناسایی شد توسط پلیس به عنوان مظنون که تصویر در دوربین های مدار بسته در بیمارستان است. متهم انگیزه در حال حاضر نامشخص است.

“پلیس با آن آشنا هستند و در حال تعیین اینکه آیا هر گونه سلامت روانی شرایط بازی یک عامل در این حادثه” بخش گفت. “اگر چه این حادثه را بسیار جدی کارآگاهان باور نمی کنم او در نظر گرفته شده برای آسیب رساندن به خود یا دیگران است.”

عصر ایران رسیده به این Davis اداره پلیس برای کسب اطلاعات بیشتر.

در بعد از ظهر یکشنبه بیش از 560,000 افراد تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا بیش از 22,000 مرگ و میر و 32,000 بهبود. بخش بزرگی از موارد–در مورد 189,400–هستند در ایالت نیویورک که در آن بیش از 9,000 نفر فوت کرده اند از رمان ویروس.

کالیفرنیا در حال حاضر 23,000 موارد مثبت COVID-19 تا 4.5 درصد از شنبه با مجموع 674 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

بهداشت محلی مقامات هشدار داده اند که محدود تست و عدم وجود علائم در برخی از افراد می تواند به معنای مجموع تعداد موارد تایید شده تحت شمارش ویروس واقعی در جامعه است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom می گوید: تعداد کل موارد تایید شده در حال حاضر تحت رقم پیش بینی شده توسط کارشناسان به عنوان ویروس شیوع ظهور چند هفته پیش. Newsom دارای اعتبار اقدامات سختگیرانه دولت در جای خود قرار داده و در مراحل اولیه مانند خاموش کردن کسب و کارهای غیر ضروری و الزامی است که ساکنان در خانه بماند.

مور بازداشت می آید یک روز پس از شش نفر در بیمارستان بستری شدند در بیکرزفیلد پس از تیراندازی شکست در یک مهمانی که اتفاق افتاده است با وجود این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. پلیس در حال جستجو برای چهار مظنون پس از اینکه به صحنه در مدت کوتاهی پس از نیمه شب. “متاسفانه آن را به یک پایان بد,” Kern County کلانتر ستوان Cesa Ollague گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

California police
یک افسر پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت sanitizes عبور دکمه در بلوار هالیوود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 11, 2020 در هالیوود کالیفرنیا.
Tommaso Boddi/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im