کالیفرنیا جزئی اول شخص زیر 18 سال به مرگ از کروناویروس در آمریکا

نیوزویک | No comments

مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا لس آنجلس اعلام کرد آنچه که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ایالات متحده مرگ یک بیمار زیر 18 سال از COVID-19 coronavirus در روز سه شنبه.

گفته است که بیمار بود و از شهر لنکستر واقع در حدود 70 کیلومتری شمال شهر لس آنجلس است. مرگ یکی از چهار گزارش در این شهرستان در روز سه شنبه در مجموع 11 گزارش پس از همه گیر آغاز شد.

“غم انگیز یکی از افرادی که کشته شد یک فرد زیر سن 18 سالگی گفت:” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در طول یک اخبار جلسه. “ویرانگر یادآوری است که COVID-19 آلوده مردم در تمام سنین است.”

Coronavirus Tests
اگر چه مرگ و میر ناشی از COVID-19 شايع در افراد مسن, جوان مردم را نیز آلوده شده است و مرگ ناشی از ویروس است.
گتی

در مجموع 662 موارد تایید شده اند در این شهرستان با 256 از موارد آینده در 48 ساعت گذشته. اگر چه موارد شدید COVID-19 بیشتر در افراد مسن شایع اکثر کسانی که آلوده شده اند جوان. شهرستان گزارش حدود 80 درصد از موارد تا کنون شده است در افراد زیر 65 با 18-40 جمعیتی که بزرگترین.

“هر یک از ما تجربه از دست دادن در شهرستان لا غم انگیز است و ما در حال ارسال ما صمیمانه تسلیت به خانواده ها و عزیزان کسانی که تا به حال به تحمل این فاجعه” فرر گفت. “COVID-19 قائل سن نژاد و یا سطح درآمد و آنچه که ما شاهد در مکان هایی مانند نیویورک نشان دهنده آنچه که ما باید آماده به تجربه در اینجا.”

به بیش از 2100 موارد گزارش شده در کالیفرنیا که از روز شنبه بودند به مراتب بیشتر در مقایسه با نیویورک که در آن بیش از 25 ، 000 موارد تاييد شده بود به نمایندگی نزدیک به نیمی از کل ایالات متحده.

عصر ایران به خارج از لس آنجلس بهداشت عمومی برای اطلاعات بیشتر, اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>