کالیفرنیا سبقت نیویورک به ثبت کمترین تعداد از coronavirus موارد در ما

کالیفرنیا روز چهارشنبه گزارش داد بیشترین تعداد coronavirus عفونت از هر ایالت آمریکا بیش نیویورک به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به چکش غربی وزارت امور خارجه با نزدیک به 415,000 موارد تایید شده.

مقامات بهداشتی دولت گفت: از 413,576 مردم آلوده 7,870 روز پس از شروع شیوع بیماری با ویروس کشتن 115 نفر روز سه شنبه به تنهایی.

تعداد کل موارد مورد 4,700 بالاتر از تعداد کلی عفونت در نیویورک که تبدیل به یک کانون آمریکا coronavirus بحران در بهار.

نیویورک مجموع مرگ و میر 25,068 است که بالاترین میزان در کشور است. اما دولت شاهد یک کاهش در تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر در دو ماه گذشته.

مقامات تاکید کرد که در مقایسه اعداد باید در نظر بگیرید این واقعیت است که کالیفرنیا دارای بیشترین جمعیت در کشور نزدیک به 40 میلیون نفر – که بیش از دو برابر است که از نیویورک است.
یک آشپز در سان فرانسیسکو. رستوران ها مجبور شده اند برای بستن دوباره به عنوان موارد افزایش یافت


اعتبار: AP

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: افزایش عفونت می تواند توضیح بازگشایی بخش های کلیدی اقتصاد است.

“پس از آن تعجب آور نیست در حال حاضر در برخی از جهات به عنوان ما شروع به بازگشایی بخش های کلیدی اقتصاد ما مردم همچنان به ترکیب و مردم همچنان برای آمدن در تماس نزدیک با دیگران است که ممکن است قرارداد این بیماری که تعداد ما خواهد شروع به بالا رفتن” او گفت.

او هشدار داد که افزایش در عفونت بود یک یادآوری از “قدر تاثیر این ویروس همچنان داشته باشد.”

آقای Newsom گفت: دولت ثبت نام 12,807 جدید Covid-19 عفونت در 24 ساعت گذشته یک رکورد بالا است.

Hospitalisations نیز به طور چشمگیری افزایش یافته و با بیش از 7000 نفر در بیمارستان از شنبه و بیش از 2000 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

کالیفرنیا در ابتدا تبلیغ به عنوان یک مثال برای دست زدن به آن از همه گیر تحمیل اولین مستندات در کشور است.

اما پس از شروع به شل محدودیت در پایان ماه مه دولت هفته بعد مجبور شد به عقبگرد reopenings در بخش های مختلف از جمله رستوران ها, میله, آرایشگری و سینما – به عنوان تعدادی از عفونت رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de