Coronavirus پدید آمده است که در اواخر سال گذشته و گسترش مرکزی چین بود و تقریبا در 80 کشور صبح روز چهارشنبه با شیوع رو به رشد سریع در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ایالات متحده است. حداقل 11 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری در ایالات متحده, اما یکی از آنها در ایالت واشنگتن و بسیاری از آنها از یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل است. دیگر مرگ در کالیفرنیا رخ داده است فقط در خارج از ساکرامنتو.

کارشناسان به وضوح هنوز در تلاش برای به دست آوردن یک درک شرکت در چگونه به راحتی این بیماری گسترش می یابد و چگونه مرگبار آن است که با رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: اطلاعات موجود از روز شنبه پیشنهاد آن می تواند کشنده تر اما کمتر به راحتی منتقل می شود از آنچه قبلا تصور. اما اپیدیولوژی تاکید کرده اند هنوز هم وجود دارد کمی بیش از حد داده ها به قرعه کشی شرکت نتیجه گیری.

چه کسی رئیس را موضوع یک درخواست فوری برای اطلاعات بیشتر اصرار کشورهای رو به شیوع بیماری به تست بیشتر مردم با سرعت بیشتری به تقویت درک درستی از این بیماری است. پس از معیوب آزمون توزیع شد ماه گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با همکاری با سازمان های خصوصی به محلی مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده ظرفیت آزمون بیش از 1 میلیون اضافی از مردم در آخر هفته برای کمک به ارزیابی گسترش این بیماری است.

در حالی که این ویروس گسترش کند شده است به طور چشمگیری در چین عفونت شد و نصب سریع در ایالات متحده و جاهای دیگر. تقریبا 130 نفر در 16 ایالت آلوده بودند روز چهارشنبه از جمله شیوع بیماری در منطقه سیاتل است.

بیش از 93,000 موارد ثبت شده اند و بیش از 3200 و میر نسبت به این بیماری در سطح جهان و در حالی که بیش از 50000 نفر از این افراد در حال حاضر بهبود مقامات هنوز در تلاش برای پاسخ به این سوال بزرگ: چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im