ساکنان کالیفرنیا انفجار L. A. شهرستان ابتکار پناه بی خانمان در نزدیکی هتل ها در طول همه گیر

نیوزویک | No comments

چندین تظاهرات صورت گرفته در لس آنجلس طی هفته گذشته به مخالفت با دولت ابتکار عمل را به نام پروژه Roomkey که امنیت اتاق های هتل ها برای افراد دچار بی خانمانی در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

بهداشت عمومی اندازه گیری که برای اولین بار راه اندازی شد در اوایل ماه آوریل فراهم کردن پناهگاه برای کسانی که بیشتر در معرض عوارض ناشی از سندرم تنفسی در هتل و متل موسسات که بیشتر آن بسته شده اند به تجاری بازدید کنندگان از مارس.

“پروژه Roomkey هدف نه تنها محافظت در معرض خطر افراد, اما همچنین جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار در جوامع ما و محافظت از ظرفیت بیمارستان های ما و سیستم بهداشت و درمان” می خواند توضیحات ابتکار عمل مشترک به شهرستان وب سایت که تایید افراد انتخاب شده برای برنامه غربالگری جدید کروناویروس قبل از پذیرش و همچنین در طول متبوع خود باقی می ماند. شرکت کنندگان باید تست منفی و کسانی که در حال انتقال به “یک مکان مناسب برای مراقبت بیشتر” با توجه به اطلاعات اضافی و به اشتراک گذاشته شده توسط L. A. شهرستان است. این منابع پروژه Roomkey به عنوان یک “تلاش مشترک” بین دولت و مقامات شهرستان و همچنین لس آنجلس بی خانمان خدمات مرجع (LAHSA).

هنوز رسانه های محلی منتشر کرده اند گزارش های متعدد از شهروندان تجمع در اعتراض به خارج از پروژه Roomkey مکان در مناطق مربوطه خود را. عکس از جدید ترین تظاهرات در روز شنبه در رزمید شهر حدود 50000 واقع کمتر از 15 کیلومتری از مرکز شهر لس آنجلس نشان می دهد ساکنان ایستاده در پارکینگ و در امتداد پیاده رو نزدیک به یک متل درگیر در شهرستان ابتکار. معترضان در تصویر برگزار می شود نشانه هایی که انتقاد پروژه Roomkey, حیله گر آن منجر به عدم ایمنی در جامعه می باشد.

“آنها رمنج از این پایین ما گلوی بدون ما می گویند” گفت: رزمید ساکن لسلی بیکر در یک مصاحبه تلفنی با San Gabriel Valley Tribune. او با انتقاد از آنچه که به نظر می رسد برای ردیابی سریع از طرح اولیه مشارکت با جامعه.

مشابه تظاهرات صورت گرفته در این نزدیکی هست در سان دیماس و هکیندا هایقتس پس از آخر هفته گذشته. در مه 8, San Dimas شهردار امت Badar انتشار بیانیه ای به طور رسمی مخالفت با توافق بین مسئولان شهرستان و محلی متل 6 بود که مجموعه ای به شرکت در پروژه Roomkey گفت: این تصمیم بود که ریشه در یک “تلاش برای اطمینان از ایمنی” از ساکنان شهر است. Badar پیشنهاد بیشتر مکالمه بین سان دیماس و L. A. شهرستان برای تعیین “یک راه حل عادلانه.”

ساکنان هکیندا هایقتس که اعتراض خود را به شهر مشارکت در این طرح در 9 مه ایجاد کرده اند Change.org درخواست برای به اشتراک گذاشتن نارضایتی در مورد شهرستان برنامه. این درخواست شامل نگرانی در مورد افراد مستقر در هکیندا هایقتس از طریق پروژه Roomkey انتقال ویروس به دیگران در جامعه, L. A. شهرستان را چگونه توضیح می دهد که هر کسی که شرکت در این طرح باید به رعایت محدودیت های محدود کننده غیر ضروری سفر و الزامی اجتماعی فاصله “فقط مانند همه ساکنان لس آنجلس.”

Project Roomkey, Venice Beach
افراد بستری در اتاق های هتل در ساحل ونیز در کالیفرنیا به عنوان بخشی از L. A. شهرستان پروژه Roomkey ابتکار در آوریل 26. در پاسخ به این برنامه که با هدف فراهم کردن سرپناه برای افراد دچار بی خانمانی در طول جدید کروناویروس همه گیر ساکنان در برخی از استان ها اعتراض کرده اند استفاده از هتل ها در مناطق خود.
APU گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان شهرستان به نظر می رسد برای بازگشایی مناطق از اقتصاد آن به شرح یادداشت که حمایت از افراد آسیب پذیر تبدیل شده است و حتی بیشتر مهم است. در حالی که مقامات در مورد احتمال بازگشایی فردی شهرستانها با کاهش بروز تشخیص بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید, L. A. شهرستان به طور کلی اعداد بالا باقی می ماند. شهرستان تایید کرده بود حداقل 37,03 موارد و 1,793 فتح و میر به علت بیماری از روز شنبه. آن شیوع شدید ترین در کالیفرنیا است.

به گفته مقامات’ داده های اخیر در مورد پروژه Roomkey حدود 2,700 هتل و متل, اتاق شده بود repurposed برای این طرح استفاده آوریل 5 با تقریبا 1800 نفر در حال حاضر اشغال شده است. به عنوان 2019 زمانی که LAHSA آخرین آمار نهایی شد وجود دارد بیش از 49,500 افراد دچار بی خانمانی در سراسر L. A. شهرستان است. از آنها بیش از 40 ، 000—80 درصد—شد unsheltered با گزارش زنده در خیابان به عنوان مخالف در چادر و یا وسایل نقلیه. حداقل 11,300 unsheltered افراد مسن تر از 55.

نمایندگان از L. A. County, L. A. شهرستان و LAHSA نیست پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای اظهار نظر در این داستان زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>