کالیفرنیا مدارس و ورزشگاه ها و میله های به بازگشایی ژوئن 12

کالیفرنیا به نظر می رسد به حرکت به سمت فاز 3 چهار مرحله به مرحله بازگشایی طرح در میان coronavirus همه گیر. دولت وزارت بهداشت جمعه اعلام کرد که ورزشگاه, میله, رستوران ها, موزه ها و اردو می تواند بازگشایی در اوایل ژوئن 12.

جدید راهنمایی را پوشش می دهد, موسیقی فیلم و تلویزیون استودیو و همچنین اردوگاه های روز, مدارس, هتل های قبیله ای قمار و باغ وحش. حرفه ای رویدادهای ورزشی می توانید شروع بدون مخاطبان است.

“راهنمایی به این معنا نیست ‘بروید. بهداشت محلی خود را مامور خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد آن بخش باز خواهد شد” گفت: California Department of Public Health مدیر دکتر سونیا فرشته. “فقط به این دلیل برخی از کسب و کار باز به این معنا نیست خود را در معرض خطر برای COVID-19 رفته است.”

آخرین ارشاد است گسترده ترین طیف وسیعی از بخش های کالیفرنیا که خطاب در یک روز پس از آن آغاز شد آن چهار مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

سه هفته پیش فرماندار گاوین Newsom گفت: فیلم و تلویزیون رهبران صنعت که ارشاد برای بازگشایی خود بخش از اقتصاد خواهد بود به زودی. به عنوان کسانی که وعده داده شده روش تاخیر شد, اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید کنندگان پیش نویس 22-صفحات راهنمای صنعت خود به بازگشایی و ارائه این برنامه برای بازگشایی ژوئن 8 برای تصویب به مقامات در نیویورک و کالیفرنیا و لس آنجلس.

کالیفرنیا در حال حاضر هدایت می گوید: “تولیدات بازیگران خدمه و دیگر کارگران صنعت باید رعایت پروتکل های ایمنی توافق با کار و مدیریت است که ممکن است بیشتر افزایش county بهداشت عمومی افسران.”

دستورالعمل صادر جمعه همچنین اجازه خواهد داد که ورزش های رقابتی برای بازگشت بدون فن. ورزش حرفه ای در کالیفرنیا در حال حاضر ممکن است, رزومه, اما ورزشکاران و مربیان و دیگر کارکنان را به رعایت پروتکل های توافق بین مدیریت و اتحادیه های کارگری. در روز پنج شنبه اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت به بازی در اواخر ماه جولای.

دولت دستورالعمل برای تمام صنایع ساخته شده در اطراف اجتماعی فاصله, درجه حرارت, چک, استفاده از پوشش صورت و افزایش تمیز کردن و ضد عفونی شیوه های.

در حالی که قوانین در مدارس و اردوگاه های روز اعمال خواهد شد ایالت تنها شهرستانهای استان که ملاقات معیارهای خاص در تعدادی از موارد تست و آمادگی را مجاز به شروع به بازگشایی بخش های دیگر. تقریبا همه از دولت 58 شهرستانهای ملاقات کسانی که معیارهای.

برای کمک به تسهیل و حمایت از مدارس در آینده Newsom را توزیع حدود 2.4 میلیون سپر چهره برای هر مدرسه و مرکز مهد کودک کارگر بیش از 47,000 به لمس دماسنج بیش از 14 میلیون پارچه پوشش صورت برای کارکنان و دانش آموزان و بیش از 16 میلیون ماسک یکبار مصرف.

دولت نیز توزیع 123,000 N95 ماسک برای مدرسه بر اساس بهداشت حرفه ای و 143,000 گالن ضد عفونی کننده دست. تمام منابع توزیع خواهد شد به مدارس دولتی و خصوصی و مدارس و مهد کودک.

برخی از استان ها در دولت در حال حاضر شروع به حرکت به جلو با برنامه های مدارس برای بازگشایی شده است. روز پنج شنبه در شهرستان سانتا کلارا که شامل سن خوزه دولت سوم پرجمعیت ترین شهرستان اعلام کرد که مدارس را بازگشایی در پاییز. سان فرانسیسکو نیز اعلام عمومی آن مدارس را بازگشایی در ماه اوت است.

کارگران در تناسب امکانات مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت به خصوص در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله ها امکان پذیر نمی باشد. اگر ممکن است ورزشگاه نیز خواست تا به پیاده سازی یک سیستم رزرو و استفاده از آن برای تماس با کاربران 24 ساعت قبل از ورود خود را. بدنسازی کارکنان را مجبور به تماس با مشتریان و تایید می کنند که آنها در حال نمایش علائم و یا زندگی در یک خانواده با هر کسی نشان دادن علائم کروناویروس.

کالیفرنیا مثبت تایید coronavirus موارد در حال حاضر صعود بیش از 120,000 با 4,485 مرگ و میر ناشی از جمعه. حتی اگر شده است وجود دارد افزایش اندکی در تعداد موارد مثبت و میر گزارش شده کالیفرنیا همچنان در محدوده ثبات برای صورت مثبت بودن رای و بستری شدن در بیمارستان.

بیش از 14 روز گذشته به عنوان برخی از بخش های اقتصاد شروع به بازگشایی کالیفرنیا را مورد مثبت است در 4.5 درصد و تعداد بستری کاهش یافته است 2.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de