Call of Duty: Modern Warfare فصل 2 11 فوریه آغاز می شود با به روز رسانی 1.14 و نشت پیشنهاد می کنم این پچ و دیگران آمده است شامل برخی از مطالب هیجان انگیز. به عنوان خال خال توسط ندای وظیفه کارشناسان در چارلی, اینتل, بازی رسمی سایت به طور خلاصه به بیرون درز اطلاعات در مورد سلاح های آینده اپراتور و بیشتر. در اینجا مختصر و مفید و سریع از همه چیز به ما آموخته است.

modern warfare update leak
‘Call of Duty: Modern Warfare’ فصل 2 به زودی منتشر و برخی از محتوای آن به بیرون درز کرده. دریافت جزئیات بیشتر در روح و سلاح های جدید زیر. ‘Call of Duty: Modern Warfare’ در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.
Infinity Ward/Activision

اپراتور جدید – شبح: انتقام ویران کردن به عنوان روح یاد و تهدید آمیز نیروهای ویژه اپراتور – فورا در دسترس با خرید این نبرد منتقل می کند. شبح ظاهر شد در چند بازی Call of Duty بازی پس از اولین بازی خود را اما او شاید بهترین و شناخته شده برای خود نقش محوری در Call of Duty: Modern Warfare 2. این اولین باری خواهد بود که ما او را به اجرا به عنوان بخشی از اپراتور جدید سیستم.

modern warfare ghost leak
شبح بازده با ‘Call of Duty: Modern Warfare’ فصل 2.
Infinity Ward/Activision

سلاح های جدید GRAU 5.56 & مهاجم 45: “بسیار سبک وزن و با قابلیت مانور و پر از پتانسیل” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “hard-hitting و دوربرد SMG.” این GRAU به نظر می رسد به یک نام تجاری جدید از تفنگ حمله در حالی که مهاجم 45 به نظر می رسد به تجسم روح انبوه مردمی UMP-45 که شد یک چوب زیر بغل برای که noobs در جنگ های مدرن 2. همزمان با فصل 2 moniker و سپس آن را به نظر می رسد مانند نبرد دوم عبور تساوی الهام از دوم بازی در اصل جنگ های مدرن سری.

modern warfare weapons leak
این GRAU 5.56 و مهاجم 45 برجسته سلاح های جنگ بعدی منتقل می کند.
Infinity Ward/Activision

نبرد عبور بسته نرم افزاریاستاندارد (شبح, 100 ردیف و 1300 CoD امتیاز) برای 1,000 CoD امتیاز. بسته نرم افزاری (محتوای استاندارد به علاوه 20 ردیف پرش و 2,400 CoD امتیاز) برای 4,000 CoD امتیاز.

modern warfare battle pass bundles leak
وجود دارد دو بسته نرم افزاری برای فصل 2 نبرد منتقل می کند.
Infinity Ward/Activision

سلاح, نقشه: درآمد افسانه ای حماسی و نادر نقشه به گسترش زرادخانه خود را.

modern warfare weapon blueprints leak
‘Modern Warfare’ فصل 2 به احتمال زیاد اولین بازی گسترش طرح سیستم.
Infinity Ward/Activision

اپراتور جدید پوسته: سفارشی کردن شخصیت خود را با افسانه و حماسه دنده.

modern warfare operator skins leak
باز کردن قفل اپراتور جدید پوسته در شروع فصل 2.
Infinity Ward/Activision

نبرد پاس پیشنمایش: بیش از 80 آیتم های اضافی. به دست آوردن XP نشانه ساعت و بیشتر فقط برای بازی.

modern warfare battle pass items leak
فصل 2 نبرد تصویب بیش از 80 آیتم های اضافی.
Infinity Ward/Activision

مختصر تریلر: توییت زیر نشان می دهد برخی از لوازم آرایشی جدید در عمل است.

زنگ می گرداند: مدت کوتاهی پس از این نشت به نظر می رسد چارلی اینتل نیز متوجه یک به روز رسانی ندای وظیفه آر کارت که به نظر می رسید برای تایید بازگشت بسیار محبوب زنگ نقشه. فقط مثل بقیه زنگ است بهترین و شناخته شده برای ظاهر اصلی خود را در Call of Duty: Modern Warfare 2.

در حالی که معلوم نیست دقیقا زمانی که همه قطعات از این مطالب جدید را رها و آن را انتظار می رود که یک تکه بزرگ از آن خواهد شد اولین بازی در کنار بازی فرض 1.14 به روز رسانی در سه شنبه, فوریه 11. هر چیزی اشاره شده در اینجا است که بخشی از اولیه پچ به احتمال زیاد خواهد doled در یک نقطه بعد از آن در فصل آینده. با توجه به این که این نشت به نظر می رسد از منابع رسمی وجود دارد به دلیل کمی شک دقت خود را. در Call of Duty: Modern Warfare فصل 2 به نظر می رسد علاوه بر بزرگ به 2019 محبوب ترین تیرانداز.

ندای وظیفه: جنگ های مدرن در دسترس است در حال حاضر بر روی PS4, Xbox One و PC. این 1.14 فصل 2 به روز رسانی انتظار می رود که به انتشار حدود 1 p. m. EST فوریه 11.

افکار خود را در این نشت برای Call of Duty: Modern Warfare فصل 2? شبح و برخی از سلاح های جدید به اندازه کافی به شما را به عقب ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de