سهام در اروپا و آمریکا افزایش یافته است, دوره نقاهت بعد برخی از زمین از دست داد روز دوشنبه که بازار شاهد بزرگترین آبشار پس از بحران مالی 2008.

لندن FTSE 100 تا 2.4% پس از 7.7 درصد کاهش در جلسه قبلی در حالی که بازارهای آمریکا باز تا 2 درصد.

بازارهای بودند کتک روز دوشنبه در واکنش به تهدید یک قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی است.

اما پس از سقوط تا آنجا که 30% در روز دوشنبه قیمت نفت را تقویت کمی با قیمت نفت خام برنت افزایش 8 درصد.

روز دوشنبه عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و بنابراین به شدت در شروع تجارت که خرید و فروش سهام متوقف شد و به مدت 15 دقیقه به عنوان یک به اصطلاح “مدار شکن” با هدف مهار هراسناک فروش آمد.

اما در اوایل تجارت در روز جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز شد تا 2.7%.

سهم اصلی شاخص ها در فرانسه و آلمان نیز افزایش یافته است, بالا رفتن نزدیک به 2 درصد.

پاسخ بوده است نسبتا استاندارد یکی وقتی که می آید به بازار سهام رفتار گفت: کاتلین بروکس مدیر در Minerva تجزیه و تحلیل.

“بازار بسیار عاطفی و باور نکردنی است,” او گفت:. “قانون اول فکر می کنم بعد. این همان بود در سال 2008 شما را کاهش و پس از آن بازار است در مکث.”

  • Coronavirus: آیا سفر خود را از حقوق ؟
  • یک مشکل بر خلاف هر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است

او گفت که او فکر بازار را بهبود می یابند در نهایت به عنوان “اگر شما در نگاه بلند مدت نمودار آنها همیشه بهبود می یابند”.

اما در کوتاه مدت “ما می توانیم یکی دیگر از کاهش اگر ما نمی بینیم محرک مورد نیاز است. ما نیاز به شنیدن بیشتر چیزهای مثبت چون که زمانی که بازارهای سهام بالا برود.”

روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود “عمده” مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده در برابر تاثیر شیوع کروناویروس و تحلیلگران گفت: این کمک کرده بود به بلند کردن بازار.

ارتجاعی نیز با کمک یک رکود در موارد گزارش شده از coronavirus در چین با توجه به مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان است.

“این خوشبینی همراه با انتظارات اطراف بیشتر بانک مرکزی اقدامات است که در حال حاضر برای جبران این خبر که کل ایتالیا رفته به مستند و دولت اسپانیا تصمیم گرفته است که تمام مدارس و دانشگاه های مادرید,” او گفت:.

برخی از سرمایه گذاران فکر می کنم که وحشت دیروز بود که بیش از حد واکنش و که برخی از سهام در حال حاضر نگاه ارزان.

که توضیح دهد که افزایش این صبح از توی تعطیلات شرکت و دستاوردهای کوچک نشان داده شده توسط Royal Dutch Shell و BP. بالا و پایین رفتن الگوی تجارت چیزی جدید است.

یکی از ویژگی های کنجکاو از بازارهای خرس که در آن قیمت ها سقوط بیش از 20 درصد از اوج خود است که آنها به طور معمول شامل چندین روز تظاهرات در کلی قرار می گیرند.

شده است که یکی از ویژگی های از ایالات متحده و انگلستان بازارهای خرس پس از سقوط سال 1929 و در حال حاضر بخشی از الگوی تجارت پس از coronavirus زده.

تجمع امروز به راحتی می تواند پس از دیگری سقوط.

در آسیا ارزش سهام در ژاپن افزایش یافت و پس از شینزو آبه گفت: دولت خود را به همکاری نزدیک با بانک مرکزی برای تقویت اقتصاد.

ژاپن معیار شاخص Nikkei 225 بود, آغاز شده و پنج شنبه بیش از 3 درصد پایین اما منعکس زیر آقای آبه نظرات به پایه 1% بالاتر است.

در هنگ کنگ اصلی هانگ سنگ در بازار افزایش یافت 1.4% رو به با ژاپن حرکت می کند به آرامش سرمایه گذاران. این شاخص کاهش یافته بود بیش از 4 درصد در روز دوشنبه.

چرا من باید مراقبت اگر بازارهای سهام سقوط ؟

بسیاری از مردم در واکنش اولیه به “بازار” است که آنها به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چرا که آنها سرمایه گذاری پول است.

هنوز وجود دارد میلیون ها نفر از مردم با حقوق بازنشستگی – یا خصوصی و یا از طریق کار – چه کسی را ببینید پس انداز خود را (در آنچه شناخته شده به عنوان یک تعریف سهم بازنشستگی) سرمایه گذاری طرح های بازنشستگی. ارزش پس انداز خود را در گلدان تحت تاثیر عملکرد این سرمایه گذاری است.

آنقدر بزرگ افزایش یا کاهش یابد می تواند حقوق بازنشستگی خود را, اما توصیه این است که به یاد داشته باشید که پس انداز بازنشستگی مانند هر سرمایه گذاری معمولا در دراز مدت شرط است.

اینجا بیشتر بخوانید.

روز دوشنبه بازار بحران برانگیخته شد توسط یک fallout بین صادرکنندگان عمده نفت روسیه و عربستان سعودی بیش از سطح خروجی.

روز جمعه روسیه را رد کرده بود یک پیشنهاد توسط صادرکننده نفت در گروه اوپک برای کاهش عرضه برای مقابله با کاهش تقاضا با توجه به شیوع کروناویروس.

در پاسخ به عربستان سعودی گفت: این امر بریده بریده قیمت و پمپ روغن بیشتر موجب ترس از یک جنگ قیمت.

به عنوان یک نتیجه از قیمت بین المللی نفت معیار برنت کاهش یافت تا آنجا که یک سوم روز دوشنبه در بزرگترین افت پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991. با در نظر گرفتن قیمت به حدود 31 دلار در هر بشکه رسید.

کاهش شدید قیمت نفت بی قراری سرمایه گذاران در حال حاضر در وضعیتی وخیم از یک رکود اقتصادی جهانی ناشی از قرنطینه اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus.

در روز سه شنبه, قیمت نفت خام برنت به دست آورد برخی از زمین افزایش حدود 8 درصد به حدود 37 در هر بشکه رسید.

بانک های مرکزی متعهد شده اند به پمپ نقدی به سیستم های مالی در حالی که دولت در حال خانههای گلی خالی محرک اقدامات برای مقابله با اقتصادی رسید. این شامل کاهش نرخ بهره به منظور تشویق شرکت ها به قرض گرفتن پول و گسترش دهد.

با این حال سابق بانک مرکزی انگلیس مروین کینگ گفته بی بی سی 5 زندگی می کنند را از خواب بیدار به پول: “من فکر نمی کنم که یک کاهش در نرخ بهره در حال حاضر است که در واقع رفتن به انجام یک معامله بزرگ برای کمک به این وضعیت شاید نشانه ای از اطمینان اما آن است که نه بیش از آن.

“آنچه مورد نیاز است در حال حاضر اقدامات هدفمند برای کمک به کسب و کار مقابله با کوتاه مدت بحران و فروپاشی جریان نقدی خود را و من فکر می کنم بانک مرکزی انگلستان می داند که بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de