کامرون اوج آتش به روز رسانی : یخچال طبیعی مشاهده ، تخلیه دیگر سفارش داده شده به عنوان کلرادو آتش دو برابر در اندازه

آتش سوزی کامرون پیک در طول تعطیلات آخر هفته منفجر شد و مردم را مجبور به تخلیه از خانه های خود کرد چرا که آتش نشانان برای مهار شعله های آتش کار می کنند.

شعله های آتش در کلرادو در ۱۳ اوت در جنگل های ملی آراپاهو و روزولت در نزدیکی کامرون پاس شعله ور شد. آتش نشانان در برابر شرایط خشک و گرم کار می کردند و آتش سوزی نزدیک به ۶۰٬۰۰۰ جریب را سوزانده است که در طول تعطیلات آخر هفته تقریباً دو برابر شده است.

از روز دوشنبه، دستورات تخلیه اجباری در محل برای تقاطع بزرگراه 14 و جاده شهرستان 103 شمال به چهار گوشه، جنوب جاده شهرستان 86 از جاده شهرستان 103 شرق به جاده شهرستان 73C و جنوب به بزرگراه 14 بود. از دیگر مناطق تحت دستور تخلیه اجباری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طولانی قرعه کشی جاده و طولانی قرعه کشی مخزنPingree پارک جاده از بزرگراه 14 جنوب به منطقه مسکن شرق دانشگاه ایالتی کلرادو کوه CampusBuckhorn جاده از عبور Pennock به جاده شهرستان 27Stove Prairie فرود جنوب در جاده شهرستان 27 به شهرستان جاده 44H و شرق شامل استراتون ParkGlacier مشاهده

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

یخچال طبیعی مشاهده چمنزار، یک محله مسکونی، از حدود 970 لات تشکیل شده است. صليب سرخ روز يکشنبه در مدرسه ميانه ای کش لا پودر برای کمک به تخليه ساکنان برای به دست آوردن سرپناه راه اندازی شد و انجمن انسانی لاريمر پناهگاهی را برای حيوانات کوچک هماهنگ کرد.

cameron peak fire evacuations update colorado آتش سوزی قله کامرون در کلرادو در طول تعطیلات آخر هفته نزدیک به دو برابر اندازه شد و اگر چه بارش برف به تلاش های آتش نشانی کمک خواهد کرد، اما بعید است برای خاموش کردن شعله های آتش کافی باشد. شهرستان لاریمر

به گزارش لاریمر کانتی، نزدیک به 800 نفر به فروغی اختصاص داده شدند که تا صبح روز دوشنبه در مهار چهار درصدی ایستاده است. آنها در حال کار برای محافظت از ساختارها و انتظار تشدید باقی مانده به شب. انتظار می رود رفتار آتش سوزی “فعال تا افراطی” تا 24 ساعت آینده انجام شود، اما آب و هوای خنک تر ورودی و برف می تواند رفتار را کاهش دهد.

به گزارش رادیو عمومی کلرادو، حدود ۲۴ ساعت پس از آن که کلرادو رکورد های بالایی را تجربه کرد، این ایالت با یک ساعت طوفان زمستانی مورد اصابت قرار گرفت و فورت کالینز که آتش در آن در حال سوختن است، می توانست اولین برف ثبت شده را ببیند. ۲۰ سال است که در ماه سپتامبر در کلرادو برف می بارد و دستیار اقلیم شناس ایالتی بکی بولینگر به CPR گفت که این یک «رویداد فوق العاده قابل توجه» است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

به گزارش سرویس ملی آب و هوا (NWS) انتظار می رفت سه تا هفت اینچ تجمع برف تا روز چهارشنبه برگزار شود.

در حال حاضر هفتمین آتش سوزی بزرگ در تاریخ کلرادو، پل بروگینک، سخنگوی The Denver Posتیم آتش نشانی کامرون پیک، به دنور پوز گفت که بسته به بادها و دما می تواند بیشتر به جنگل گسترش یابد. در حالی که برف می توانست آتش را کند کند کند، بورگینک گفت انتظار ندارد بارش آن را خاموش کند.

مقامات شهرستان لاریمر امیدوارند که آتش سوزی به طور کامل تا 31 اکتبر مهار شده است. اگر آن را به بیش از 72،962 هکتار قبل از مهار رشد می کند ، آن را در سال 2002 مبلغ ریج آتش سوزی برای 6 بزرگترین آتش سوزی در تاریخ دولت سبقت.

نیوزویک برای اظهار نظر به دفتر کلانتر شهرستان لاریمر رسید اما پاسخی به موقع برای انتشار دریافت نکرد.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید