در کلرادو یک متخصص اطفال در حال اجرا برای دفتر است که در خدمت به عنوان یک منابع سلامت برای تشکیل و حمایت بیشتر دنده محافظ; در مونتانا یک نامزد در حال اجرا به صورت ایالتی اداره آغاز شده است برگزاری زمان داستان برای کودکان آنلاین به پدر و مادر و در مجلس سنا مسابقه که در آن وقت است که در مواجهه با یک چالش اصلی پادکست جدید در حال راه اندازی برای کمک به ارتباط با ساکنان در سراسر کشور.

به عنوان COVID-19 فلج ملت نامزدها در سراسر کشور روبرو هستند چالش های بی سابقه ای با کمپین در به یاد ماندنی انتخابات سال است. در حالی که سنتی درب-ضربه زدن و میزبانی سالن شهر خاموش محدودیت های این دفتر متقاضیان می آیند تا با راه های خلاقانه ای را به خود شناخته شده و همیشه در ارتباط ماندن با مردم به آنها مایل به خدمت می کنند.

“مبارزه چیزی نیست که قبل از آن بود و هیچ کس کاملا می داند که دقیقا چه چیزی از آن می گذرد گفت:” ژان Sinzdak دانشیار مدیر مرکز آمریکا و سیاست است. “در واقع آنچه که ما شنیده ایم از بسیاری از مردم است که شما می دانید “من حتی نمی دانم از کجا شروع’… این قلمرو ناشناخته برای همه. پس چگونه شما حتی شروع به برنامه؟”

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

گروه های متعدد شده اند کمک به داوطلبان حرکت به چالش با آموزش بر روی همه چیز از میزبانی رویدادهای آنلاین به بهترین پیام کوتاه در مبارزات انتخاباتی. با توجه به امیلی لیست, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای انتخاب نرم افزار-انتخاب دموکراتیک زنان تعدادی از نامزدها به آنها به دنبال توصیه های سر به فلک کشید است. دموکراتیک ملی آموزش کمیته ارائه می دهد که رایگان کمپین آموزش به دموکرات ها در تمام سطوح نیز دیده می شود سنبله در نامزدها به دنبال آموزش. این گروه استفاده می شود هیجان زده اگر 50 نامزد کوک در حال حاضر به عنوان بسیاری از 400 هستند.

melissa-romero-campaigning-2020-04-04.jpg
ملیسا رومرو که در حال اجرا است برای سرپرست آموزش عمومی در مونتانا انجام یک “داستان زمان با ملیسا” Facebook رویداد زندگی می کنند. Facebook / داستان با ملیسا

“ما در حال دیدن اعداد از طریق سقف از داوطلبان از سراسر کشور بالا و پایین انتخابات آینده به ما درخواست برای راهنمایی در مورد چگونه آنها خود را تبدیل کمپین گفت:” اندرو فلدمن برای دموکراتیک ملی آموزش کمیته.

برخی از داوطلبان با تمرکز بر کمک به جوامع خود در زمان نامشخص است.
 
جمهوری خواه Peter Meijer در حال اجرا در میشیگان 3rd کنگره منطقه راه اندازی “عملیات F. R. E. D.” و یا مواد غذایی امدادی اورژانس تحویل در اواسط ماه مارس برای کمک به ارائه رایگان مواد غذایی بسته در غرب میشیگان.

در تگزاس’ 22 منطقه نامزد حزب دموکرات روپیه پرستون Kulkarni شده است جمع آوری و اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان نیاز دارند.
 
Kulkarni اولیه بود وفق اجتماعی فاصله شیوه های. اولیه او در پیروزی حزب در مارس 3, او اجتناب بغل کردن یا تکان دادن دست با هر کسی که در تلاش به او تبریک می گویم. “من تا به حال به دور از همه شب گفت:” لطفا این کار را نکنید.’ من نمی خواهم این امکان را که من می خواهم انتقال چیزی یا کسی انتقال چیزی به من,” او گفت: CBS News.
 
از آن پس Kulkarni شده است و اتصال با جامعه از طریق کسب و کار کوچک, کنفرانس تلفنی, شهر مجازی سالن با کارشناسان پزشکی و Facebook با حامیان برجسته راه هایی برای سالم ماندن تحت قرنطینه. مانند دیگر مبارزات او همچنین با استفاده از خود داوطلبان برای حمایت از یک “سلامتی چک کردن برنامه” به تماس و چک کردن با مردمی خود در انزوا.
 
“من فکر می کنم همه ما در برخورد با واقعیت است که شما نمی توانید کمپین به صورت عادی در حال حاضر. حتی اگر شما می خواستم به مردم نمی خواهید به آن را بشنوند” او گفت:. “آنها نمی خواهید به شنیدن در مورد سیاست در حال حاضر. آنها می خواهند به شنیدن در مورد چگونه شما را کمک به آنها را در زمان بحران؟”
 
در اولین مجازی تاون هال در مارس 19, کالیفرنیا جمهوری خواه مایک گارسیا صرف اولین نیم ساعت صحبت کردن در مورد این کمپین اما در مورد کوروناویروس. گارسیا در حال اجرا است برای دولت 25th منطقه باز صندلی های خالی توسط دموکرات کتی هیل. از آن پس گارسیا برگزار شد سه اضافی مجازی سالن های شهر متناسب با مناطق خاصی از این منطقه با میانگین 1000 تا 1200 نفر و در تنظیم.
 
“در آن واقع شده است wildly موفق. شما می دانید آن را به یک جایگزین فوق العاده. ما در حال گرفتن خوب به دلیل مشارکت مردمی رک و پوست کنده هنوز متوجه چقدر مهم این است که” گارسیا گفت. در مارس 12, او را در مواجهه با حزب دموکرات Assemblywoman کریستی اسمیت در همه رأي.

اسمیت گفت: مبارزات انتخاباتی او تا به حال به تغییر شکل کل رای دهندگان ارتباطات برنامه ریزی و محوری به طور کامل دیجیتال مدل. به دلیل نقش خود به عنوان یک دولت قانونگذار اسمیت تا به حال به تعادل خود را در زمان کار با مردم و کسب و کارهای کوچک برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“من نمی شک برای یک لحظه که من با تمرکز بر من طرف دولت فعالیت آن کاملا که در آن من نیاز به بود و آنچه که من نیاز به انجام” اسمیت گفت: CBS News. “من را از جا در مبارزات انتخاباتی مناسب و همچنین, اما واقعی تمرکز در حال حاضر در حال کار است که من می توانم با رسمی منابع برای کمک به ماندن مردم روی پای خود بایستند.”
 
سنا مبارزات در سراسر کشور در حال استفاده از سیستم عامل خود را به تشویق هواداران به بازگشت به جوامع که در حال مبارزه.
 
برای مثال سناتور گری پیترز برای انتخاب مجدد در میشیگان خواسته است حامیان برای کمک به میشیگان مواد غذایی بانک ها به جای مبارزات انتخاباتی خود.
 
سناتور جمهوری خواه مارتا McSally در آریزونا است به حالت تعلیق در تمام کمپین جمع آوری کمک های مالی است و به جای آن منجر به یک “15 روز از” ابتکار عمل را به جمع آوری به عنوان پول زیادی که ممکن است برای آریزونا ارتش رستگاری.
 
دیگر نامزدهای سنا را بالا برده مجازی خود حوادث به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس.
 
سناتور Ed Markey ماساچوست و نامزد حزب دموکرات امی مک گراث در کنتاکی هر راه اندازی خود را در پادکست. نماینده جو کندی که در حال اجرا است در برابر Markey شده است میزبانی “کندی شب پخش” دو بار در هفته شامل مهمانان که باید مشاوره در بهداشت عمومی و یا چگونه به ماندن مشغول در قرنطینه.
 
نامزدها در دولت های ایالتی و محلی بیشتر نژادها هستند به احتمال زیاد به برخورد سخت تر با COVID-19 محدودیت.

“ما نامزد برنده و از دست دادن مسابقه با ضربه زدن درب و ایجاد روابط صمیمی با رای دهندگان گفت:” برای اجرای چیزی از بنیانگذاران آماندا Litman که سازمان با تمرکز بر مترقی نامزدهای پایین-رای مانند خانه ملت نژادها و یا شهرستان. “این واقعا سخت است برای برنده شدن در این انتخابات و یا اجرای این کمپین زمانی که شما نمی توانید بیرون بروید و دیدار با مردم در فرد است.”

نامزدهای متعدد ایسنا صحبت کرد در حال دست و پنجه نرم با تغییر. بسیاری از آنها شده است میزبانی مجازی حوادث از طریق ابزارهایی مانند زوم و حتی برخی از استخدام بیشتر شناخته شده مقامات که ممکن است حمایت آنها را برای کمک به. اما این نیز منجر به برخی از مشاغل با همه چیز از یک مجازی نقاشی و شراب مزه (هر چند که می تواند زوج با یک نوشیدنی از شرکت کنندگان انتخاب) رویداد به ماسک دوختن-پابه.

“واقعا یک زمین کمپین چه عادی ما طرح شد و گفت:” وندی Stolyarov که در حال اجرا است برای شورای شهر در Sparks, نوادا. “من که قرار بود به دست کشیدن بر 10,000 درب این بهار. من بخش مورد 25,000 ساکنان در آن بود و من فقط رفتن به سعی کنید به صحبت کردن با هر کسی.”

در سراسر هفته اول ماه مارس Stolyarov شروع به دنبال راه هایی برای retool مبارزات انتخاباتی خود را برای کمک به او در جامعه و به پایان رسید تا ارسال “کمک های متقابل” کارت پستال. در پشت هر کارت یک شکل برای اتصال یک فرد به همسایه ها که نیاز به کمک دارید با وظایف مانند چیدن مواد غذایی و یا در حال اجرا فوری ماموریت.

“هنگامی که کارت اول را به بیرون رفت من سابقه یک تن از تماس های تلفنی که روز اول گفت:” Stolyarov. او گفت که او هنوز هم تماس گرفتن از مردم تشکر را برای این ایده و اجازه دادن به او را می دانم که کارت شده بود و گذشت همراه است.

در مونتانا, ملیسا رومانو در حال اجرا است برای سرپرست آموزش عمومی. قبل از COVID-19 دیرین مربی گرفته بود ترک غیبت از کلاس درس به مبارزات انتخاباتی. در حال حاضر با دانش آموزان گیر در خانه او رفته به یکی از مورد علاقه خود را از جنبه های آموزش خواندن به دانش آموزان با صدای بلند — این زمان بیش از Facebook Live.

“زمان داستان با ملیسا واقعا یکی از راه های کوچک من در تلاش برای به پدر و مادر برخی از زمان برای استراحت کمی و ارائه بچه ها با برخی از سرگرمی” رومانو گفت: CBS News. “آن را می دهد آنها را برخی از زمان به دانستن ‘خوب یک معلم در حال رفتن به خواندن برخی از داستان ها و صحبت کردن با فرزندان من به صورت کمی است.'”

کتاب گاهی اوقات انتخاب شده توسط رومانو و بار دیگر درخواست شده باید در محدوده “Strega Nona” به “جایی که چیزهای وحشی هستند.” یکی از بزرگترین چالش هایی است که به کمک مردم شکل از چگونه به لحن. رومانو شده است و با استفاده از رسانه های اجتماعی و حتی راه اندازی یک وبلاگ به ماندن متصل.

“من هنوز هم قادر به اتصال با مردم است. آن را فقط به نظر می رسد کمی متفاوت,” او گفت:.

در حالی که در حال اجرا زمین ممکن است بر خلاف آنچه که بسیاری از متقاضیان انتظار می رود به حال اجرا برای چیزی است که با دیدن یک جدید با استفاده از مزیت برخی از این محلی نژادها.

“این بحران فقط چکش خانه چقدر مهم آن این است که واقعا قوی ریشه دولت و مقامات محلی گفت:” co-founder راس مورالس Rocketto.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im