می توانم گرفتن Coronavirus از گوشی من لباس یا دیگر سطوح?

نیوزویک | No comments

یکی از سوالات بسیاری که COVID-19 همه گیر انداخته است تا که روزمره سطوح و موارد ممکن است حمل جدید کروناویروس.

این فکر که SARS-CoV-2 نام ویروس که باعث COVID-19 (اشتباه نشود با ویروس سارس) آلوده قربانیان خود را در سه راه اصلی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری:

 • این اشکال می تواند به گسترش بین افرادی که در تماس نزدیک در حدود 6 فوت است.
 • می توان آن را در قطرات اخراج توسط سرفه و عطسه از بیمار که در تماس با دهان یا بینی از دیگران و یا احتمالا استنشاق.
 • می توان آن را برداشت تا زمانی که فرد لمس آلوده به سطح و سپس لمس دهان و بینی و چشم (اگر چه این احتمال زیاد نیست به رایج ترین راه برداشتن virus.)

اما به عنوان SARS-CoV-2 بسیار, جدید, سیما , S. Lakdawalaاستادیار در گروه میکروبیولوژی و ژنتیک مولکولی در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی گفت: اخبارهفته آن را سخت بدانید که شایع ترین راه را برای آن به گسترش است.

در اوایل این هفته یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند روشن چه مدت SARS-CoV-2 معطل می تواند در سطوح مختلف. محققان با استفاده از نبولایزر برای شبیه سازی سرفه یا عطسه از یک COVID-19 بیمار و جوانه می تواند زندگی می کنند به مدت سه روز در پلاستیک و جراحی در مقایسه با 24 ساعت روی مقوا چهار ساعت روی مس و به عنوان یک آئروسل تا سه ساعت است.

“احاطه ویروس ها مانند ویروس آنفلوانزا و سارس-CoV-2 کمتر پایدار در سطوح متخلخل مانند پارچه” توضیح Lakdawala. “اگرچه داده های اخیر نشان دادن عمر طولانی ثبات ویروس آنفلوانزا در یادداشت ها بانک. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که مس می تواند غیر فعال ترین احاطه ویروس ها در چند ساعت.”

او افزود: “غیر از سطوح متخلخل مانند پلاستیک و شیشه و فلزات ممکن است مربوط به ویروس ها پایدار برای مدت زمان طولانی در این سطوح است.”

پرسید که آیا وجود دارد هر گونه مواد ما لازم نیست که به نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به ابتلا به COVID-19 یا اگر ما باید رفتار به عنوان اگر هر سطح دارای پتانسیل برای گسترش این ویروس, Jenna Macciochiمدرس در ایمونولوژی در دانشگاه ساسکس تاکید کرد به نیوزویک که مطالعات در این خصوص فقط به ما بگویید که بسیار در مورد وضعیت زندگی واقعی که در آن همه چیز مانند رطوبت می تواند تفاوت را.

و وقتی که می آید به آیتم های خاص مانند ما همراه مایکل سر محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه ساوتهمپتون, هایلایت شده در بیانیه این مهم است به یاد داشته باشید که این دستگاه در حال لمس کمتر افراد مختلف از سطوح دیگر مانند دستگیره درب. بنابراین شاید عاقلانه به متمرکز بر روی یک آیتم و یا مواد.

به عنوان Macciochi با اشاره به انتخابهر مشترک عمومی صفحه لمسی از جمله خود وسیله, بدنسازی, تجهیزات بالابر, دکمه, دووrknobsبه اشتراک گذاشته شده و تجهیزات اداری نیز می تواند ویروس های بالقوه نقاط.

امن ترین روش, بنابراین مراقب باشید از تمام سطوح. “حقیقت این است که ما نمی دانیم قطعی [که سطوح بدترین برای گسترش] و بنابراین باید با احتیاط” Macciochi گفت. در هر صورت “آن را احتمالا غیر ممکن است به می دانم که دقیقا چگونه شما آلوده شد,” او اضافه شده است.

سر توصیه می شود در حالی که این مهم به تشخیص منابع بالقوه عفونت مردم باید تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که آنها “به طور کامل شستشو و تمیز کردن دست های خود را چند بار در روز.”

این بوده است که توصیه های ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی در سراسر شیوع مشخص شده در جزئیات بیشتری را در کادر زیر وارد نمایید. پس از همه گیر آغاز شده در سال گذشته بیش از 250.000 موارد تایید شده اند بیش از 10 ، 000 نفر کشته و بیش از 87,000 مردم بهبود, به عنوان نشان داده شده در گرافیک توسط ana ortega زیر دقیق که از 20 مارس.

Coronavirus Recoveries and Cases March 19
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش coronavirus بیماری (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
covid19, russia, getty, coronavirus
دو زنان با پوشیدن محافظ ماسک صورت با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به یک عکاسی از خود در حالی که ایستاده در میدان سرخ در شهر مسکو در 18 مارس سال 2020 است.
DIMITAR DILKOFF/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>