آیا من می توانم رانندگی در طول مستند? حمل و نقل خود را, سوالات, پاسخ

تلگراف | No comments

روز دوشنبه بوریس جانسون گفت که مردم باید تنها خانه های خود را ترک برای ‘ضروری سفر.

حمل و نقل عمومی است که هنوز هم در حال اجرا در سراسر کشور اما به نظر مقیاس جدول زمانی. این تا حدودی به دلیل این کاهش تقاضا ناشی از اکثریت این کشور در حال حاضر در خانه ماندن. دولت کمک به حفظ خدمات حمل و نقل تا کلید کارگران می توانند به کار. به مردم گفته شده به استفاده از حمل و نقل عمومی, مگر اینکه آن را نمی توان اجتناب کرد را ضروری سفر و سپس آنها را توصیه به تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن سفر به حداقل برساند.

مردم می توانند با استفاده از اتومبیل های خود را به این ضروری سفرهای اما باید پایبند اجتماعی, فاصله, قوانین, معنی آنها تنها باید در یک وسیله نقلیه توسط خود و یا با یک عضو از خانواده خود را.

Q: آیا من می توانم رانندگی در طول مستند?

یک: دولت تحت قوانین اتومبیل استفاده می شود اما تنها برای ضروری سفر از جمله به خرید مواد غذایی و یا دارو. اگر شما در حال ساخت یک خودرو, سفر, بهداشت عمومی انگلستان می گوید که مردم باید درایو به تنهایی یا با دیگر اعضای خانواده خود را. مردم با هر گونه علائم کروناویروس یا که خود منزوی نیست باید ساخت هر سفر.

س: چه حمل و نقل در حال اجرا ؟

یک: بیشتر حمل و نقل عمومی است که هنوز هم در حال اجرا و البته با مدرج کردن خدمات. این است که عمدتا بسیار حیاتی کارگران از جمله پزشکان و پرستاران می تواند به کار ادامه دهد. از دوشنبه اپراتورهای قطار آغاز شده در حال اجرا جدید جدول زمانی با حدود نیم نرمال خدمات در حال اجرا است. همان است که اتفاق می افتد برای اتوبوس با اپراتورهای گفت: آنها در حال اجرا هستند کاهش می یابد خدمات با توجه به کاهش تقاضا و اصرار مردم برای بررسی و تجدید نظر جدول زمانی آنلاین قبل از سفر.

س: هدایت می گوید: نمایشگاه ماشین بسته خواهد شد – اما گاراژ می تواند باز بماند; چگونه این تاثیر اتومبیل با ضمانت نامه است که نیاز به سرویس و یا نیاز به MoTs?

یک: جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران می گوید که گارانتی سیاست های خاص تولید کنندگان ماشین های مختلف و توصیه می کند که صاحبان تماس های فردی خود را به تولید کنندگان برای دیدن چگونه این مستند تحت تاثیر سیاست های خود را.

س: من نیاز به یک موتور سیکلت می تواند من ترک خانه به یک MoT?

یک: هفته گذشته دولت اعلام کرد که تعلیق MoTs برای کامیون و اتوبوس و تریلر به مدت سه ماه از مارس 21 با توجه به همه گیر. در این میان صاحبان صادر خواهد شد با سه ماه گواهی معافیت موقت (CTE) اما گفته شد برای اطمینان از وسایل نقلیه خود را نگه داشته بودند roadworthy.

این اداره گفته است که در حال حاضر در حال بررسی این که آیا به ادامه MoT تست اتومبیل و موتورسیکلت و وانت است و در عین حال به ایجاد یک اطلاعیه. در حال حاضر معلوم نیست که آیا گرفتن یک MoT آزمون شمارش به عنوان یک ضروری سفر تحت مستند قوانین.

س: آیا رانندگان کلید کارگران ؟

یک: بخش حمل و نقل گفت که رانندگان تاکسی به طور خودکار در نظر گرفته بحرانی کارگران اما می توان برای وضعیت مورد به مورد و بر اساس. این است که اگر آنها در حال کمک به بحرانی دیگر کارگران با خانه به مدرسه سفر برای فرزندان خود و یا رانندگی آسیب پذیر مسافران است.

Q: آیا من می توانم با استفاده از اتوبوس برای رسیدن به سوپر مارکت ؟

یک: دولت توصیه این است که برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی مگر در مواردی که وجود دارد این است که هیچ انتخاب دیگری در هنگام ساخت ضروری سفر. بهداشت عمومی انگلیس توصیه می کند که مردم سعی می کنید برای اولین بار به مغازه های مواد غذایی با تحویل به خانه های خود.

اما اگر هیچ راه دیگری وجود دارد برای مردم را ضروری سفر به توصیه این است که به عمل اجتماعی فاصله در حالی که انتظار برای حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس به استفاده از پرداخت تماس که در آن امکان پذیر است و برای شستن دست های خود را به طور کامل زمانی که شما به خانه.

بهداشت عمومی انگلستان نیز توصیه می کند که اگر مردم هیچ گزینه ای دیگر اما برای استفاده از حمل و نقل عمومی برای خرید آنها باید سعی کنید به منظور محدود کردن تعداد سفرهای انجام می دهند. مردم با هر گونه علائم کروناویروس یا که خود منزوی نیست باید با استفاده از حمل و نقل عمومی در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>