من می توانید ببینید من خانواده و یا دوستان جدید اجتماعی فاصله قوانین ؟

تلگراف | No comments

بوریس جانسون دارای مجموعه ای از نقشه راه خود را برای کاستن از coronavirus مستند و چگونه قوانین اجتماعی فاصله به تدریج تغییر می کند.

نخست وزیر ارائه کرده است بریدن از امید به خانواده هایی که تلاش کرده اند به غیر از دوست داشتنی خود را آنهایی که در طی این هفت هفته.

در 50 صفحه سند تحت عنوان طرح ما برای بازسازی: دولت بریتانیا Covid-19 بازیابی استراتژی نخست وزیر می گوید که از شنبه, مردم می توانند با مراجعه پدربزرگ و مادر بزرگ یک دختر یا یک پسر از خارج خانواده خود را اگر آنها دو متر از هم جدا باقی می ماند و خارج از منزل.

چه طرح جدید می گویند ؟

این استراتژی می گوید که دولت علمی مشاوران – مریم گلی – باید گفت که “خطر عفونت خارج است به طور قابل توجهی پایین تر از در داخل”. این بدان معنی است که مستند به قوانین به روز شده اند “به طوری که به عنوان ورزش و مردم هم اکنون می توانید صرف زمان خارج از منزل موضوع: ملاقات با هر یک بیش از یک نفر از خارج از خانواده شما; [و] ادامه انطباق اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند دو متر (6 فوت) دورتر از افراد خارج از خانواده”.

این به این معنی است که – برای مثال – از شنبه, مه 13, مردم قادر خواهد بود برای دیدار با پدربزرگ و مادربزرگ خود را به صورت جداگانه اما با هم در حالی که دوست دختر و دوست پسر از خانه های مختلف را برآورده می تواند برای اولین بار از اواخر ماه مارس است.

به نظر نمی رسد برای پاسخ به این سوال که آیا پدربزرگ و مادربزرگ قادر خواهد بود به نوبت به دیدار با فرزندان خود را.

این استراتژی همچنین می گوید که ورزش مجاز است با کسی که از خارج از خانواده – که بدان معنی است که پدر و مادر می تواند برای پیاده روی بروید با پدر و مادر خود و یا دوست پسر و دوست دختر از دو خانواده می تواند برای تنه زدن به هم.

آن می گوید: “شما فقط می توانید ورزش را به یک فرد خارج از خانواده خود – این به این معنی شما باید در بازی تیم های ورزشی به جز با اعضای خود و خانواده است.”

ممکن است وجود داشته باشد تغییرات بیشتر به آمده است ؟

این قوانین می تواند آرامش بیشتر, با توجه به استراتژی وزیران در حال حاضر درخواست حكيم به نظر در “چه زمانی و چگونه می توان آن را با خیال راحت تغییر قوانین و مقررات به مردم اجازه می دهد به گسترش خانواده خود را به شامل یکی دیگر خانواده در همان منحصر به فرد گروه”.

ایده پشت این است که بر اساس یک طرح trialled در نیوزیلند که در آن دو خانواده “حباب” می توانید مخلوط کنید تا زمانی که وجود دارد هیچ ارتباطی با کسی که خارج از دو حباب.

امید است که این ممکن است “کاهش مضر ترین اثرات اجتماعی را به اقدامات بیشتر پایدار” استراتژی می گوید.

این طرح می افزاید: “علاوه بر این دولت نیز بررسی نحوه فعال کردن مردم برای جمع آوری در کمی بزرگتر از گروه به بهتر تسهیل کوچک عروسی.

“در طول هفته های آینده دولت را درگیر در طبیعت و زمان اقدامات در این مرحله به منظور در نظر گرفتن وسیع ترین شکل ممکن آرایه دیدگاه در چگونه به بهترین تعادل سلامت اقتصادی و اجتماعی اثر است.”

فعالیت در فضای باز و ورزش

برای هفت هفته گذشته انگلستان به صراحت گفته شده است که آنها فقط می توانید بیرون بروید به ورزش یک بار در روز.

اما اکنون نخست وزیر است که تشویق مردم به “بیشتر و حتی مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز”.

آن را نیز در حال حاضر مجاز به نشستن در آفتاب در پارک محلی خود رانندگی به مقصد دیگر و بازی های ورزشی – اما همه از این تنها می تواند انجام شود با اعضای خود و خانواده است.

آقای جانسون تاکید کرد که مردم باید همچنان به “اطاعت از قوانین اجتماعی فاصله” و برای اجرای این قوانین وجود خواهد داشت افزایش جریمه برای افرادی که آنها را شکستن.

حفاظت از بالینی آسیب پذیر

دولت را به ادامه به اطمینان حاصل شود که افرادی که بیشتر بالینی آسیب پذیر به کروناویروس بیش از دیگران باید همچنان به اقدامات احتیاطی و به حداقل رساندن تماس با افراد خارج از خانواده خود را.

این گروه است که به شدت توصیه به ماندن در خانه در همه زمان ها و جلوگیری از هر گونه چهره به چهره و تماس به نام ‘محافظ’. به این معنی نیست که ترک خانه و یا حضور در مجالس و در همه حال با بسیار محدود استثنا.

حمل و نقل عمومی

در آدرس عمومی روز یکشنبه نخست وزیر خواست اعضای عمومی به “جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است” به دلیل نیاز به حفظ اجتماعی فاصله و به عنوان یک نتیجه از این ظرفیت در حمل و نقل عمومی خواهد شد و در نتیجه محدود شود. نخست وزیر اضافه شده است که حمل و نقل عمومی اپراتور خواهد بود پس “Covid-secure استانداردهای”.

او نیز خواست کسانی که باید به کار برای رسیدن به محل کار پیاده روی یا دوچرخه سواری که در آن ممکن است.

دولت با افزایش بودجه و ارائه جدید قانونی راهنمایی برای تشویق مقامات محلی برای گسترش پیاده رو ایجاد پاپ آپ چرخه خطوط و برخی از جاده ها در شهرستانها به ترافیک (به غیر از اتوبوس) به عنوان برخی از شوراها در حال حاضر پیشنهاد.

اجتماعی فاصله راهنمایی در حمل و نقل عمومی باید به دنبال دقت.
مسافران در خط منطقه به عنوان کار صبح


اعتبار: Geoff Pugh

روز شنبه وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت که حتی اگر انگلستان شبکه حمل و نقل در حال اجرا در ظرفیت کامل دو متری اجتماعی فاصله حکومت را به معنای تنها یک در 10 مسافر می تواند سفر.

او گفت: دولت با همکاری با شرکت فنی برای توسعه نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به “پیدا کردن چه بخش هایی از شبکه حمل و نقل به سر می برند و اجتناب از آنها” اجتماعی را حفظ فاصله پس از مستند.

مسافرت های بین المللی

دولت خواهد شد مدیریت خطر انتقال از خارج از کشور به منظور نگه داشتن به طور کلی سطح عفونت پایین.

دولت نیاز بین المللی ورود به افشای اطلاعات در مورد تماس خود را و محل اقامت. آنها همچنین به شدت توصیه می شود برای دانلود و استفاده از بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی نرم افزار.

دوم دولت نیاز ورود بین المللی نه در یک لیست کوتاه از معافیت به خود منزوی در محل اقامت خود را برای چهارده روز در هنگام ورود به انگلستان است. که در آن مسافران بین المللی قادر به نشان می دهد که در آن آنها خواهد خود منزوی کردن آنها مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار در محل اقامت مرتب توسط دولت است.

دولت با همکاری نزدیک با تفویض ادارات به منظور هماهنگی اجرای در سراسر انگلستان است. کوچک معافیت به این اقدامات خواهد بود در محل به ارائه ادامه داد: امنیت عرضه به انگلستان است.

مسافرت های بین المللی اقدامات نمی خواهد به اجرا در آمده در 13 May اما معرفی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

کار

یکی از مهم ترین تغییرات اعلام شده توسط نخست وزیر شده است که دولت معتقد است در حال حاضر باید برای رفتن به محل کار.

قبلا راهنمایی بود که شما باید از خانه کار می کنند اگر شما می توانید و فقط رفتن به محل کار اگر شما کاملا باید.

با این حال آقای جانسون در حال حاضر گفت که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند – برای مثال کسانی که مشغول به کار در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید – باید “به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار”.
سازه های کارگران در محل ساختمان در بلفاست


اعتبار: Liam McBurney /PA

نخست وزیر گفته است که به منظور اطمینان از محل امن دولت کار کرده است برای ایجاد راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل “Covid-19 امن”.

دولت بوده است مشاوره مربوط به بخش تعاونی و مقامات از جمله بهداشت عمومی انگلستان برای توسعه جدید دستورالعمل های ایمنی است که می توان برای محل کار به کار با خیال راحت و انتشار دستورالعمل های این هفته است.

آن را نیز شامل اقداماتی است که بعید است موثر باشد که این ویروس آنقدر گسترده است که ماندن در خانه و اقدامات مورد نیاز بود اما در حال حاضر ممکن است برخی از اثر به عنوان عمومی افزایش تعداد تماس های اجتماعی است.

دولت نیاز به ادامه به درخواست کارفرمایان و اپراتورها از فضاهای جمعی برای نوآوری در توسعه رمان رویکردهای; انگلستان تحقیقات و نوآوری (UKRI) به استقبال برنامه های کاربردی کمک برای پیشنهاد به توسعه فن آوری های جدید و روش های است که کمک به انگلستان کاهش تاثیر این ویروس.

توصیه های دیگر شامل نصب پلکسی گلاس صفحه نمایش بین میز در دفاتر و نیاز به کارگران نه به نشستن چهره به چهره اما پشت به پشت یا پهلو به سمت آسانسور تنها استفاده می شود اگر نیمه خالی hot desking لغو و کارگران نمی های تجهیزات.

مبهوت ورود و خروج بار برای کارکنان نیز در نظر گرفته شده و همچنین ارائه کارکنان با بسته بندی وعده های غذایی برای جلوگیری از باز کردن محیط های اغذیه فروشی.

این پیش نویس اجتماعی فاصله ارشاد باقی مانده است کاملا دقیق برای غیر کارگران دفتر. برای مثال راهنمایی برای پیک و رانندگان کامیون نشان می دهد پیدا کردن جایگزین برای دو فرد تحویل و سایت های ساختمان و مزارع باید از هم جدا را به “مناطق” گروههای کارگری مختلف با مبهوت شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>