آیا من می توانم اقامت شبانه با خانواده در حال حاضر می توانم در آغوش گرفتن نوه من?

تلگراف | No comments

برای اولین بار از مستند مارس آغاز شد به نظر می رسد مانند آن ممکن است آغاز پایان بریتانیا “ملی خواب زمستانی” – تا زمانی که روزانه coronavirus مرگ و میر در ادامه به سقوط.

بوریس جانسون اعلام کرد که خانواده ها و دوستان است که از هم جدا نگه داشته خواهد پیوست از جولای 4 – اما آنها نمی توانند خود را جشن تجدید دیدار با آغوش و بوسه.

این تغییرات به اقدامات اجازه می دهد دو خانواده با هر اندازه برای دیدار داخل خانه به شرط این که آنها همچنان به رعایت اجتماعی فاصله در حال حاضر کاهش می یابد به یک متر فاصله که در آن لازم است.

مردم قادر خواهد بود به ماندن یک شب در آدرس های دیگر و دو خانواده نیز قادر خواهد بود برای رفتن به تعطیلات با هم در خانه مشترک و یا همسایه چادر.

می توانم coronavirus از بغل کردن?

در آغاز همه گیر هیچ کس انتظار می رود آغوش, می شود در بالای لیست افراد اصلی به همراه دارد ، اما پس از ماه اجتماعی فاصله و انزوا عزیزان از جان گذشته به یک دیگر فشار خوب.

Covid-19 گسترش در راه شبیه به آنفولانزا یا سرماخوردگی در قطرات بزرگ تولید شده توسط سرفه و عطسه بغل کردن و یا حتی کسانی که در گذشته کمتر از 10 ثانیه می دهد “اجتماعی ویروس” فرصتی برای انتقال از فرد به فرد و زندگی بر روی سطوح برای چند ساعت.

خطر ابتلا به عفونت بسیار بالاتر است در درون خانواده و یا دیگر محیط های محصور که در تماس نزدیک است و پایدار. در خارج از منزل می افتد به چیزی در 0-5 درصد محدوده.

توانايی انتقال نیز به نظر می رسد تحت تاثیر سن و نوع ارتباط مردم با یکدیگر است. اما تبدیل به دور از مردم صحبت کردن به طور مستقیم به چهره خود را به عنوان به خوبی به عنوان ماسک در حال احتیاطی است که می تواند انجام شود برای جلوگیری از گسترش ویروس. بنابراین در آغوش گرفتن کسی ممکن است بیش از حد تماس نزدیک برای این اقدامات پیشگیرانه است.

چه زمانی می توانم در آغوش دوستان و خانواده ؟

در حالی که علم هنوز نامشخص است در مورد زمانی که دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید در آغوش گرفتن با هر یک از دیگر دوباره دولت خواسته است برای کسانی که اقامت در انگلستان به خودداری از انجام این کار است.

شده اند وجود دارد اختلاف بین کارشناسان که موفق به توافق در مورد اینکه آیا بغل کردن مجاز است. برخی پیشنهاد کرده اند که اگر مردم را چند احتیاط ساده, آغوش ممکن است نسبتا کم خطر و پاداش فعالیت است.

آیا من می توانم اقامت شبانه?

هر دو خانواده می تواند ملاقات با هم در زیر یک سقف و حتی اقامت یک شبه به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت اجتماعی محدودیت فاصله حداقل یک متر که در آن ممکن است به ماندن دو متر از هم جدا.

این به این معنی خانواده ها دعوت می کنیم می تواند یک مجموعه ای از بیش از پدربزرگ و مادربزرگ برای ناهار و پس از دیدن مجموعه ای دیگر از پدربزرگ و مادربزرگ برای شام به عنوان طولانی به عنوان آنها وجود ندارد در همان زمان.

اما هر کس به مراقبت خاص به حفظ عالی بهداشت از جمله شستن دست ها و سطوح هنگامی که با استفاده از امکانات مشترک مانند حمام و سرویس بهداشتی.

می توانید من را در داخل خانه در دیگر خانواده ها?

نخست وزیر گفته است که خانواده و دوستان شما خواهد بود قادر به معاشرت در داخل خانه از 4 جولای.

بنابراین reunions می توان جشن نه تنها با اجتماعی دور BBQ را در باغ اما با احزاب شام بیش از حد. تماس فیزیکی است که هنوز هم اجازه می گیرد در داخل و قوانین باقی می ماند همانطور که در بالا – تنها یک خانواده می تواند معاشرت با خانواده دیگر.

بیشتر بخوانید: چگونه به میزبان یک گاردن پارتی در خانه

چه اجتماعی حباب ؟

اجتماعی حباب ایده اولین بار معرفی شده در نیوزیلند, تعریف شده به عنوان یک گروه از افرادی که با شما تماس فیزیکی نزدیک با این است که معمولا افرادی که در خانه زندگی می کنند با.

دولت تصمیم گرفت در برابر یک طرح جایگزین اجازه می دهد تا دو کل خانواده به شکل یک “اجتماعی حباب” تا حدودی به دلیل آن را به خانواده های را انتخاب کنید که مجموعه ای از روابط آنها می توانید ببینید.

قوانین موجود اجازه می دهد تا به شش نفر از شش خانواده ها برای ملاقات در خارج از منزل در محل باقی می ماند که آیا این قانون که اجازه می دهد تا کسی که به تنهایی زندگی می کنند به پیوستن به “حمایت حباب” با یکی دیگر از خانواده و درمان به عنوان اگر آنها در همان خانه.

بوریس جانسون اعتماد “حس مشترک از مردم بریتانیا” را به قوانین جدید کار می کنند.

هنگامی که بعد از دولت نقد کنید ؟

دولت گفته است که آنها “را حفظ خواهد کرد تمام اقدامات تحت بررسی ثابت خواهد شد و دریغ نکنید به درخواست ترمز دستی یا معکوس اقدامات باید این ویروس شروع به اجرای خارج از کنترل است.”

  • به ما بگویید که چگونه شما خواهید بود با بهره گیری از آزادی های جدیدی در این آخر هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>