آیا من می توانم پیاده روی سگ من و می توانید حیوانات خانگی گرفتن coronavirus? مستند مشاوره برای صاحبان حیوان خانگی

به عنوان اگر هیچ گونه نگرانی در مورد هر یک از دیگر نمی به اندازه کافی استرس زا, عشق در زمان coronavirus گسترش به ما حیوانات بیش از حد. صاحبان در حال حاضر مطمئن نیستید در مورد چگونه برای مراقبت از سگ و گربه, زمانی که هر دو اجتماعی فاصله و شکاف بهداشت به طور کامل آشنا مفاهیم به ما خزدار بگیرید و یاد دهید.

بنابراین در نگاه اول اخبار اخیر که سگ برای اولین بار به تست مثبت برای coronavirus کرده و به نظر می رسد نگران کننده است. پوچ a 17-year-old سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در هنگ کنگ تست شده ‘ضعیف مثبت’ در ماه گذشته. آن اجازه داده شد به خانه بازگشت و پس از دو تست منفی در مارس 12 و 13 تنها به مرگ در دوشنبه 16 مارس.

اما قبل از اینکه شما را دو و دو با هم و شروع به دنبال کردن سگ انزوا تکنیک های مهم آن توجه داشته باشید که علت سگ پشمالوی سیاه پومرانیا مرگ روشن نیست. با توجه به هنگ کنگ کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست مالک گفت: او نه حاضر به اجازه کالبد شکافی در حیوان خانگی خود را. کارشناسان هنوز هم متقاعد شده است که حیوانات در خطر هستند از Covid-19 و با توجه به سگ, سن, و این واقعیت است که آن را نشان داد هیچ علائم آن را کاملا ممکن است آن درگذشت از علل طبیعی.
سگ برای اولین بار در جهان برای گرفتن coronavirus درگذشت

هنوز تا زمانی که ما باید تحقیقات بیشتری در دسترس بسیاری از دوستداران حیوان خانگی را ترجیح می دهند به خطا روی محتاط طرف. من دو کار کاکر فلاشينغ, Ellroy و لارکین هستند به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در مناطق روستایی انزوا پس از پیاده روی خود را بی پیرایه هستند و آنها به ندرت ملاقات با انسان های دیگر. اما آیا صاحبان حیوان خانگی زندگی در مناطق شلوغ دلیلی برای نگرانی در مورد ویروس انتقال – و آنچه را که بهترین حیوان خانگی عمل به اتخاذ اگر ما بدی ؟

در اینجا آخرین اطلاعات به نگه داشتن شما و حیوانات خانگی خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

من هنوز هم می توانید پیاده روی سگ من?

مگر اینکه شما خود منزوی و یا بیمار بله – اما شما می توانید تنها یک بار در روز و شما باید رعایت دو متر فاصله اجتماعی قانون است. “جلوگیری از شلوغ مناطق و مکان های که در آن آن را دشوار است به دور ماندن از دیگر سگ واکر می گوید:” Dr Friel-راسل. “حتی در پیاده رو, شما می توانید عبور از جاده با سگ خود را به دیگران فضا. اگر شما معمولا اجازه دهید سگ خود را خاموش و سرب و سعی کنید برای جلوگیری از تماس نزدیک با سگ های دیگر در حال حاضر به عنوان هر چند آن را کم خطر انتقال می تواند رخ دهد از یک کت خود را به دیگری.”

می توانید حیوانات خانگی گرفتن coronavirus?

آخرین تفکر پزشکی با توجه به هر دو جهان سازمان بهداشت حیوانات و بیمه خدمات درمانی است که بدون آنها نمی تواند. “دیگر وجود دارد نسبتا بی ضرر, گونه های تاج که حیوانات خانگی می گرفتن می گوید:” دامپزشک و بنیانگذار حیوانات اعتماد اوون Monie (animaltrust.org.انگلستان). “این نمی تواند گرفتار شود از – یا تصویب شده بر روی انسان و معمولا نشان می دهد تا به عنوان یک خفیف شکم ناراحت است. اما تا به امروز هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات می گرفتن و یا حمل Covid-19.”

من باید مراقب باشید در اطراف حیوانات خانگی ؟

اگر شما توسعه coronavirus وسواسی بهداشت حیاتی است به هر حال. برای جلوگیری از هر گونه خطر از سگ یا گربه خود را حامل این ویروس در آن خز جهان سازمان بهداشت حیوانات توصیه شستن دست ها “قبل و بعد از بودن در اطراف حیوانات مواد غذایی خود را و یا لوازم و همچنین اجتناب از بوسیدن و لیسیدن و یا به اشتراک گذاری مواد غذایی است.” بنابراین هیچ بیشتر به غذای برای شما مردم است.

آیا من می توانم حیوان خانگی دیگر مردم سگ ؟

دولت توصیه این است که شما باید در عرض دو متر از کسی که در خانواده شما و شما فقط باید برای رفتن از یک بار در روز. بهترین کاری برای انجام این است که رویکرد با احتیاط توصیه دامپزشک دکتر کتی Friel-راسل که اجرا می شود مثبت حیوان خانگی آموزش (positivepettraining.co.انگلستان).

“سگ احتمالا می تواند حمل ویروس بر روی کت خود را در راه همان گوشی خود را می تواند” او می گوید. “می توان آن را سخت به یک حیوان خانگی سگ ناز اما در حال حاضر شما می تواند پرتاب آنها را درمان به آنها بگویید که چقدر خوب هستند و حرکت می کند!”

اگر چه من خود جدا و یا ویروس ؟

در حالت ایده آل کسی دیگری را پیاده روی سگ خود را. اما بسیاری از کوچک و یا متوسط سگ خوب خواهد بود در باغ به مدت نیم ساعت هر روز. “برخی از سگ می توانید این سخت است اما شما می توانید آنها را خوشحال نگه دارید در خانه با خرناس جویدن و بازی می گوید:” Dr Friel-راسل. “حتی آنها را تغذیه وعده های غذایی در خالی جعبه غلات به جای یک کاسه شکسته خواهد شد تا این روز برای آنها است.” برای سگ های بزرگتر در نظر بگیرید با استفاده از اعتماد واکر سگ.

  • ادامه مطلب: دیدار با سگ واکر در نظر گرفتن فشار در طول coronavirus

من باید ضد عفونی کردن حیوان خانگی اسباب بازی و کاسه?

شما نمی توانید درمان خانه خود را مانند یک عامل تئاتر و اگر موارد نه خروج از خانه وجود دارد بدون نیاز به تغییر روال معمول خود را می گوید Dr Friel-راسل.

خواهد دامپزشکان باز بماند?

در حال حاضر این طرح و آن را تنها تغییر اگر دامپزشکان بیمار شدن. “اکثر دامپزشک شیوه ساخته شده اند برخی از تغییرات در حال حاضر می گوید:” Monie. “برای جلوگیری از عفونت, ما در حال پرسیدن فقط یک نفر را در حیوانات خانگی و پس از آن صبر در خارج یا در ماشین و تا زمانی که آن را به نوبه خود.” صاحبان خواسته خواهد شد که برای شستشو و یا استفاده از دست-ژل هنگامی که آنها را وارد کنید و عمل اجتماعی فاصله. Don’t panic او می افزاید: “دامپزشکان هنوز عامل یک سرویس کامل اما اگر کارکنان سقوط بیمار شیوه را لغو غیر ضروری درمان و اولویت های بیمار حیوانات خانگی.”

RSPCA می افزاید: “به دنبال دامپزشک جراحی رسمی رسانه های اجتماعی به عنوان این است که یک راه مفید برای به روز رسانی.”

من باید ذخایر petfood?

قطعا نه می گوید Monie. “در این نقطه وجود دارد مقدار زیادی برای همه, بنابراین فقط خرید به صورت عادی.” شما ممکن است می خواهم به خرید حیوانات خانگی خود را چند رفتار میکند. آن زمان دشوار برای همه – و ما اصحاب وفادار سزاوار پاداش برای بودن خیلی خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im