می تواند لوله کش و سازندگان هنوز هم دیدن می کنید و می توانید با پلیس موضوع جریمه ؟ مستند Q&A

Professor Stephen Powis NHS انگلستان, مدیر پزشکی گفت: کشور در شرایط سهشنبه 31 مارس که “شاخه سبز” می تواند دیده می شود در Covid-19 داده است. نخست وزیر هشدار داد که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر و ملی مستند را در محل باقی می ماند برای چند هفته است.

من دانیل Capurro تلگراف جلوی نیمکت ویرایشگر (شما می توانید ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا) و بیش از ناهار در روز چهارشنبه 1 آوریل, من پاسخ سوالات خود را در مورد مستند پلیس اجرای این طرح برای چگونه به آن را بلند و هر چیز دیگری. در زیر مجموعه ای از برخی از بهترین سوال و جواب.

می تواند جریمه بود لغو?

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای تا کنون که هر جریمه خواهد شد لغو. هیچ جریمه شده اند به طور رسمی تلقی شده است بی دلیل با وجود انتقاد. که می شود گفت, پولیس ملی افغانستان, ستاد شورای جدید صادر راهنمایی برای افسران آن هشدار داده است در برابر برخی از شیوه های.

می توانید مهندسین و سازندگان و لوله کش هنوز هم ببینید ؟

بله کارگران مجاز به بازدید از خانه خود را. برخی از شرکت ها در محل قرار داده و دستورالعمل های خود را, اما شما باید سعی کنید و چوب به اجتماعی فاصله قوانین در طول سفر یعنی اقامت شش فوت از هم جدا و ترجیحا در یک اتاق دیگر. شما همچنین باید ضد عفونی کردن سطوح پس از آنها به سمت چپ و شستن دست های خود را.

آیا من می توانم ورزش و رفتن به خرید به طور جداگانه در همان روز ؟

اگر شما می توانید ترکیب چندین سفر به یکی که همیشه ترجیح داده شده اما رفتن به سوپر مارکت می کند مانع است شما را از ورزش خارج از منزل و یا راه رفتن سگ خود را در همان روز.

اگر شما به بهبود از Covid-19 شما مجاز است ؟

این یک سوال بزرگ است. آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که اگر کسی تا به حال این ویروس حتی اگر آنها بدون علامت هستند ضروری به این. دولت نیز دستور داد به عنوان بسیاری از 17.5 میلیون نفر از آنها را اگر چه آنها نیاز به تصویب آزمون برای اثبات صحت خود را برای اولین بار و اولویت را به کسانی داده میشود در بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران است. اما آلمان در حال حاضر برنامه ای برای دادن گواهی به کسانی که در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن و انگلستان ممکن است به دنبال کت و شلوار.

اما آن را به خوبی می تواند مورد که تنها بخش کوچکی از مردم را گرفتار coronavirus و بهبود از آن تا کنون. که در این صورت وقتی که می آید به بارها و کلیدی خواهد بود به این بیماری تحت کنترل است و سپس با استفاده از فن آوری و آزمایش برای منزوی کردن کسانی که با ویروس و تماس های اخیر در حالی که اجازه می دهد بقیه کشور برای زندگی نسبتا به طور معمول. ما هفته گذشته در برنامه در حال توسعه به کمک تنها با این طرح.

می توانم برای درایو برای نگه داشتن خودرو در یک وضعیت خوب?

نه ضروری سفر. خطر این است که شما تحت فشار قرار دادن خدمات اورژانس اگر شما از یک تصادف در حالی که هر بازدیدکننده داشته است به پمپ بنزین به بالا تا خود را برای سفرهای غیر ضروری ایجاد تعامل با جهان خارج است. اگر شما توسط پلیس متوقف و به خواسته توضیح سفر خود را به نگه داشتن دیسک ترمز از زنگ زدگی قابل قبول نمی باشد به عنوان یک دلیل. در بالا از آن شما نیز تولید آلودگی هوا بدون علت خوب است.

خواهد شد, مدارس, اولین و یا آخرین چیزی که بازگشایی?

به عنوان آن می ایستد کامل مستند است به احتمال زیاد برای حمل در ماه مه و ژوئن. برخی از جنبه های آن را هنوز هم ممکن است در جای خود به عنوان در اواخر ماه سپتامبر (اگر چه اگر شدید موج دوم ویروس آنها می تواند reimposed در پاییز). به عنوان این مستند است که به احتمال زیاد در روند کاهش تنها یک بار در تعطیلات تابستان در حال حاضر شروع به هر حال و پس, مدارس ممکن است به خوبی نمی بازگشایی تا سال آینده تحصیلی که در آن نقطه مقدار از بقیه اقتصاد در حال حاضر ممکن بازگشایی شد.

است coronavirus واقعا بدتر از آنفولانزا است و دولت پاسخ توجیه کرد ؟

همه آمار و ارقام در حال حاضر به طور موقت. بسیاری از هرگز شناخته شده است با یقین مطلق. اما آنها در حال روشن است که Covid-19 خطرناک تر از آنفولانزای فصلی و نه فقط به این خاطر که چگونه بسیاری از مردم آن را می کشد به طور مستقیم.

یک نگاهی به تعداد “بیش از حد” مرگ و میر در ایتالیا (یعنی بالاتر از آماری میانگین زمان از سال) نشان می دهد که مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر می تواند تا 10 برابر بالاتر از رسمی مرگ و میر در برخی از شهرهای.

بخشی از آن را به ویروس خود را, اما برخی از خواهد بود به این دلیل که سیستم بهداشت و درمان ضعف است و نزدیک به سقوط است. چون سارس-CoV2 (ویروس است که باعث Covid-19) است که رمان بسیار مسری است و ما لازم نیست که یک واکسن برای آن به مراتب بیشتر از جمعیت های آسیب پذیر نسبت به آنفلوآنزای فصلی منجر به تعداد زیادی از موارد همه در یک بار.

بدون مستند, بیمه خدمات درمانی خواهد بود به احتمال زیاد به طور کامل غرق و آیا شما تا به حال Covid-19 آنوریسم یا یک حمله قلبی شما را در تلاش برای دریافت درمان. ادامه فعالیت اقتصادی به صورت عادی در چنین شرایطی و در حالی که صدها نفر از هزاران نفر است که به وضوح معتبر پیشنهاد.

البته خیابان داونینگ خوبی می داند که چگونه آسیب رساندن به شخصی مردم و سلامت روان رکود و بیکاری توده می شود و بسیار مضطرب به بلند مستند را به عنوان به زودی به عنوان معقول است.

چگونه به یک سوال بپرسید

جلوتر از ما بعد Q&A, شما می توانید یک سوال با ایمیل [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

که یک بسته بندی

‘جریمه خواهد بود لغو?’

Oتو سوال نهایی این است که یک ناشناس از طریق ایمیل:

خواهد مردم داده جریمه به عنوان یک نتیجه از overzealous پلیس باید این جریمه لغو? این وضعیت به من صدق نمی کند, اما من وحشت توسط برخی از دلایل جریمه صادر شد. این یک زمان دشوار است با بسیاری از مردم furloughed و نگران برای آینده خود را.

در اینجا من پاسخ: شده است وجود دارد هیچ نشانه ای تا کنون که هر جریمه خواهد شد لغو. هیچ جریمه شده اند به طور رسمی تلقی شده است بی دلیل با وجود انتقاد. که می شود گفت, پولیس ملی افغانستان, ستاد شورای جدید صادر راهنمایی برای افسران آن هشدار داده است در برابر برخی از شیوه های.

“می توانم برای درایو برای نگه داشتن اتومبیل های متعدد در شرایط خوبی?’

Tخود سوال بعدی این است که از درک طبخ از طریق ایمیل:

“این خوب نیست به ترک اتومبیل های ایستاده برای مدت طولانی از زمان به عنوان لاستیک را صاف نقطه دیسک های ترمز را زنگ ترمز را با اتصال handbrakes چوب و غیره. با یک خانواده چهار با پنج وسایل نقلیه این است که شخصی به وسایل نقلیه برای چرخش حداقل یک بار در هر چند هفته به نگه داشتن آنها را در دستور کار خوب. وقتی که می تواند در ترکیب با یک سفر خرید که خوب است, اما این امر می تواند روی حیله و تزویر برای انجام این کار برای تمام وسایل نقلیه هنگامی که ما به معنای به حداقل رساندن سفرهای خرید. اگر من از یک وسیله نقلیه در این جاده باز برای یک سفر رفت و برگشت فقط به آن یک چرخش به نگه داشتن آن را در دستور کار و نه توقف در هر نقطه پس از آن است که قرار دادن کسی در خطر است. این است که قابل قبول تلقی?’

در اینجا من توصیه: نه ضروری سفر. خطر این است که شما تحت فشار قرار دادن خدمات اورژانس اگر شما از یک تصادف در حالی که هر بازدیدکننده داشته است به پمپ بنزین به بالا تا خود را برای سفرهای غیر ضروری ایجاد تعامل با جهان خارج است. اگر شما توسط پلیس متوقف و به خواسته توضیح سفر خود را به نگه داشتن دیسک ترمز از زنگ زدگی قابل قبول نمی باشد به عنوان یک دلیل. در بالا از آن شما نیز تولید آلودگی هوا بدون علت خوب است.

‘خواهد بازگشایی مدارس اولین و یا آخرین?’

تیاو سوال می آید از کارولین اسمیت در نظرات:

‘به مدارس یکی از اولین چیزهایی که بازگشایی و یا یکی از آخرین?’

در اینجا من پاسخ: به عنوان آن می ایستد کامل مستند است به احتمال زیاد برای حمل در ماه مه و ژوئن. برخی از جنبه های آن را هنوز هم ممکن است در جای خود به عنوان در اواخر ماه سپتامبر (اگر چه اگر شدید موج دوم ویروس آنها می تواند reimposed در پاییز). به عنوان این مستند است که به احتمال زیاد در روند کاهش تنها یک بار در تعطیلات تابستان در حال حاضر شروع به هر حال و پس, مدارس ممکن است به خوبی نمی بازگشایی تا سال آینده تحصیلی که در آن نقطه مقدار از بقیه اقتصاد در حال حاضر ممکن بازگشایی شد.

‘چرا وجود توده تست در حال حاضر؟’

تیاو سوال می آید از استوارت غرفه از طریق ایمیل:

‘به همین دلیل است که دولت نه تست کل جمعیت برای پیدا کردن که شما و جایی که نقاط داغ هستند؟’

در اینجا من پاسخ: پاسخ کوتاه این است که عدم آمادگی. دیگر جواب این است که انگلستان منتقل استراتژی خیلی دیر شده است و در حال حاضر در رقابت با کشورهای سراسر جهان برای قطعات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام تست توده در حالی که بر خلاف آلمان آن را ندارد یک صنعت داخلی قادر به تولید انبوه و پردازش گرديد. علاوه بر این ما امروز گزارش داد در این سوال که آیا دولت در حال ساخت بهترین استفاده از منابع موجود است.

که می شود گفت دولت نسبت به توده تست و هنگامی که میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که اگر به نحوی بوده است و بهبود از ویروس ها تست شده و تحویل آنها یک تفاوت بزرگ را.

‘نیست مستند بدتر از این بیماری همه گیر?’

تیاو سوال می آید از سام اسمیت و مارتین Rumseyآنها بپرسید:

‘وجود دارد شواهد قانع کننده که Covid-19 بدتر از آنفلوآنزای فصلی است و اقدامات دولت توجیه هستند و نمی خواهد انجام بیش از آسیب خوب است؟’

در اینجا من پاسخ: همه آمار و ارقام در حال حاضر به طور موقت. بسیاری از هرگز شناخته شده است با یقین مطلق. اما آنها در حال روشن است که Covid-19 خطرناک تر از آنفولانزای فصلی و نه فقط به این خاطر که چگونه بسیاری از مردم آن را می کشد به طور مستقیم.

یک نگاهی به تعداد “بیش از حد” مرگ و میر در ایتالیا (یعنی بالاتر از آماری میانگین زمان از سال) نشان می دهد که مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر می تواند تا 10 برابر بالاتر از رسمی مرگ و میر در برخی از شهرهای.

بخشی از آن را به ویروس خود را, اما برخی از خواهد بود به این دلیل که سیستم بهداشت و درمان ضعف است و نزدیک به سقوط است. چون سارس-CoV2 (ویروس است که باعث Covid-19) است که رمان بسیار مسری است و ما لازم نیست که یک واکسن برای آن به مراتب بیشتر از جمعیت های آسیب پذیر نسبت به آنفلوآنزای فصلی منجر به تعداد زیادی از موارد همه در یک بار.

بدون مستند, بیمه خدمات درمانی خواهد بود به احتمال زیاد به طور کامل غرق و آیا شما تا به حال Covid-19 آنوریسم یا یک حمله قلبی شما را در تلاش برای دریافت درمان. ادامه فعالیت اقتصادی به صورت عادی در چنین شرایطی و در حالی که صدها نفر از هزاران نفر است که به وضوح معتبر پیشنهاد.

البته خیابان داونینگ خوبی می داند که چگونه آسیب رساندن به شخصی مردم و سلامت روان رکود و بیکاری توده می شود و بسیار مضطرب به بلند مستند را به عنوان به زودی به عنوان معقول است.

‘چه چیزی به نفع توده تست؟’

تیاو سوال می آید از پیتر نزدیک در نظرات:

‘جدا از مزایای واضح از تست در بیمه خدمات درمانی مربوط به اپراتورهای دقیقا چه تصادفی گسترده تست رسیدن به غیر از کمک به گسترش این ویروس؟’

در اینجا من پاسخ: تست کند نه گسترش ویروس. آن است که توسط اداره بهداشت و درمان کارگران در کامل تجهیزات حفاظتی. در این تست آنتی بادی است که انتظار می رود به زودی خواهد بود خود انجام شده در صفحه اصلی و همچنین گسترش ویروس. تمام آزمایشات گرفته شده در آزمایشگاه با تجربه دانشمندان که نمی خواهد خود را به ویروس. اگر تست پخش می شد Covid-19 آنها نیز در معرض خطر آلودگی خود و در نتیجه بی فایده بود.

به عنوان به نفع گسترده تست کاملا ضروری است به درک از گسترش این ویروس چقدر ایمنی ساخته شده است ادامه داد تهدید این ویروس به شمار و پتانسیل های ثانویه شیوع است. هنگامی که این بیماری همه گیر در بریتانیا تحت کنترل است تست نیز اجازه بریتانیا به کار بیشتر شبیه به کره جنوبی و سنگاپور است که بدون یک مستند اما به سرعت در حال شناسایی موارد جدید و مخاطبین خود را.

‘آیا من می توانم هنوز هم بازدید laundrette?’

Tسوال خود را از پیتر Toch از طریق ایمیل:

‘آیا قانونی برای من برای رفتن به laundrette برای ضروری سفر? آنچه در مورد نکته?’

در اینجا من توصیه: اگر آن ضروری است بله اگر چه بازدید از این نکته ممکن است کشش تعریف تا حدودی و بسیاری از شوراها باید آنها را بسته است. هنگامی که شما در laundrette آن را ضروری است که شما به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین اقامت دو متر دورتر از دیگران است که شما دستهای خود را قبل و بعد از رفتن سرفه و عطسه به آستین خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

‘می توانید دیگ بخار مهندس هنوز هم ببینید؟’

Oتو سوال بعدی این است که از آنجلا Gair از طریق ایمیل:

“من یک مستمری بگیر. اگر من دیگ بخار شکسته شدن و یا خدای ناکرده تلویزیون من, یک مرد تعمیر مجاز به آمدن به خانه من برای رفع آن ؟

در اینجا من توصیه: بله کارگران مجاز به بازدید از خانه خود را. برخی از شرکت ها در محل قرار داده و دستورالعمل های خود را, اما شما باید سعی کنید و چوب به اجتماعی فاصله قوانین در طول سفر یعنی اقامت شش فوت از هم جدا و ترجیحا در یک اتاق دیگر. شما همچنین باید ضد عفونی کردن سطوح پس از آنها به سمت چپ و شستن دست های خود را.

“می توانم مسافرت به دختر من صاف برای جمع آوری وسایل خود را?

Oتو سوال بعدی این است که از روت وانگ از طریق ایمیل:

‘دختر من گفته شده است به او اجاره مسکن به عنوان شرکت او در حال انجام کارآموزی برای مواجه است کاهش سرعت در کار. او در حال حاضر به خانه آمده گفت: زمانی که برای کار از خانه. به خانه ما این است که حدود 7 ساعت رانندگی به دور از مسکن اجاره ای من مطمئن هستم که اگر آن را اجازه داده می شود برای ما برای رفتن و خلاص شدن از همه چیز. با این حال نیاز به پرداخت £520 یک ماه است که بسیاری و حتی اگر یکی می شود کمک به تعویق انداختن که برای لحظه ای یکی را هنوز هم مجبور به پرداخت آن است که احتمالا در طول سال گذشته او در دانشگاه که یکی پرداخت دیگری اجاره در همان زمان.’

در اینجا من توصیه: که به وضوح یک وضعیت ایده آل, اما سفر هفت ساعت به بخش دیگری از کشور است یک ایده خوب نیست. شاید شما می توانید ترتیب برای همه چیز خود را به نقل مکان کرد و به ذخیره سازی و یا توسط کسی که او می داند که زندگی در این منطقه است ؟

“می توانم پیاده روی سگ من و رفتن به خرید در همان روز ؟

An ناشناس خواننده می پرسد:
‘با دولت فعلی ارشاد اجازه می دهد یک شکل از ورزش خارج از خانه هر روز که مجاز به ترک خانه دوباره در همان روز برای خرید مواد غذایی? من در حال حاضر گرفتن سگ برای پیاده روی در هر روز, رعایت, اجتماعی, فاصله, اما پس از آن چند بار در هفته من هم رانندگی (خود من باید اضافه کنم) به ما سوپرمارکت های محلی برای خرید. آیا این جایز است؟’

در اینجا من توصیه: اگر شما می توانید ترکیب چندین سفر به یکی که همیشه ترجیح داده شده اما رفتن به سوپر مارکت می کند مانع است شما را از ورزش خارج از منزل و یا راه رفتن سگ خود را در همان روز.

‘من می توانید انتخاب کنید تا جدید لاستیک برای موتور سیکلت من?’

Oتو سوال بعدی می آید از جان میلر از طریق ایمیل:

“من دستور داد دو لاستیک جدید که مورد نیاز برای چرخه موتور به عنوان آنهایی که موجود هستند در پایان خود را آج. آیا من می توانم رانندگی(با ماشین) برای دریافت جدید لاستیک نصب شده در حالی که باقی مانده در سفر ضروری فقط دکترین? من با استفاده از دوچرخه بیشتر برای داخلی, لذت و اهداف اجتماعی بلکه برای گاه به گاه خرید؟’

در اینجا من توصیه: داشتن موتور سیکلت خود را قابل استفاده و ضروری? دوچرخه سواری برای لذت بردن و اهداف اجتماعی است نه مجاز و تحت قوانین و اگر شما می توانید خرید بروید در ماشین و سپس شما لازم نیست دوچرخه.

“می توانم تحویل مدارک به من حسابدار?’

تیاو سوال بعدی این است که از فیلیپ ولش که می پرسد از طریق ایمیل:

من سال مالی پایان و آخرین, مالیات بر ارزش افزوده سه ماهه است که به دلیل در حال حاضر و من حسابدار 30 مایل دور می تواند به من تحویل جعبه از اسناد و مدارک ؟ من نمی خواهد خوشحال می شود با تعویق انداختن آن است. ‘

در اینجا من توصیه: که بیش از حد به سفر. یا اسکن/عکس اسناد و ایمیل آنها را و یا اگر این اصل مورد نیاز و سپس سازماندهی برای یک پیک به جمع آوری و ارائه آنها را. آنها هنوز هم مجاز به کار گیرند.

‘می تواند به من کمک کند من مادر بیوه?’

Or سوال بعدی این است که از درک طبخ طریق ایمیل کسی که می پرسد:

پدر من متاسفانه گذشت فقط قبل از مستند (با توجه به Covid-19) ترک مادر من به عنوان یک زن بیوه زندگی خود را ، او باید از نظر اجتماعی منزوی با توجه به سن و سلامت خطر (اما او طوری نیست ناراحت است که در سن او) اما او نیاز به حمایت خانواده در این زمان دشوار از جمله مرتب سازی املاک و مدارک تغییر حساب مرتب کردن او بیوه بازنشستگی و غیره. در بالا از آن او نمی drive زندگی از راه رفتن فاصله از هر مغازه (و نمی تواند راه رفتن دور به هر حال) و انجام نمی دهد هر چیزی آنلاین, بنابراین ما نیاز به کمک به او را با خرید. چه توصیه ای به شما در این مثال?

در اینجا من توصیه: دولت شامل ارائه مراقبت و یا کمک به یک فرد آسیب پذیر در آن چهار دلیل برای خروج از خانه. فرض کنید او زندگی نمی کنند یک فاصله دور (که در این صورت سعی کنید و ترتیب برای برخی از نزدیک به کمک شما قطعا باید به او کمک کند اما در انجام این کار سعی کنید و خود را محدود تماس و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. برای مثال ترک خرید در درب و یا اگر او نمی تواند آن را دور خودش آن را انجام دهد برای او در حالی که او در اتاق دیگر و یا حداقل دو تا سه متر دورتر و ضد عفونی تمام سطوح شما لمس کرده اند ، شستن دست های خود را قبل از بازدید.

‘به کسانی که ام بازیافت اجازه داده شود؟’

Oتو اول سوال می آید از جف Doven در نظرات زیر:

چه مقررات ساخته شده اند از طریق یک استراتژی خروج به وضوح برخی از مردم در حال حاضر بازیافت از این ویروس ؟ به عنوان مثال اگر یک publican بهبود آنچه که باید در راه جلوگیری از دیگران به همین ترتیب بهبود از خود را با استفاده از میخانه؟’

در اینجا من پاسخ: این یک سوال بزرگ است. آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که اگر کسی تا به حال این ویروس حتی اگر آنها بدون علامت هستند ضروری به این. دولت نیز دستور داد به عنوان بسیاری از 17.5 میلیون نفر از آنها را اگر چه آنها نیاز به تصویب آزمون برای اثبات صحت خود را برای اولین بار و اولویت را به کسانی داده میشود در بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران است. اما آلمان در حال حاضر برنامه ای برای دادن گواهی به کسانی که در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن و انگلستان ممکن است به دنبال کت و شلوار.

اما آن را به خوبی می تواند مورد که تنها بخش کوچکی از مردم را گرفتار coronavirus و بهبود از آن تا کنون. که در این صورت وقتی که می آید به بارها و کلیدی خواهد بود به این بیماری تحت کنترل است و سپس با استفاده از فن آوری و آزمایش برای منزوی کردن کسانی که با ویروس و تماس های اخیر در حالی که اجازه می دهد بقیه کشور برای زندگی نسبتا به طور معمول. ما امروز گزارش داد در برنامه در حال توسعه به کمک تنها با این طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de