این COVID-19 همه گیر است که وادار کردن دولت ها و منابع خبری به ارائه دقیق ترین و توصیه های مفید به جمعیت جهان به این بیماری در واقع جهانی در دسترس است. متخصصان مراقبت های بهداشتی در تقاضای بالا هستند و بنابراین بیش از حد در حال دانشمندان که به مطالعه انتقال و اثر بیماری های همه گیر.

کارشناسان مانند immunologist Dr. Anthony Fauci و پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا می گویند که خوب بهداشت و quarantining یا عمل جدا از دیگران به امید جلوگیری از گسترش بیماری های مسری هستند موثر ترین ابزار شامل COVID-19.

آیا می دانید که دیگری پیشنهاد خوب بهداشت و quarantining در طول یک بیماری همه گیر?

محمد پیامبر اسلام بیش از 1300 سال پیش.

در حالی که او به هیچ وجه یک “سنتی” متخصص در امور بیماری های کشنده محمد با این وجود تا به حال صدا مشاوره برای جلوگیری و مبارزه با توسعه مانند COVID-19.

محمد گفت: “اگر شما از شنیدن از شیوع طاعون در یک زمین نیست آن را وارد کنید; اما اگر طاعون شیوع بیماری در یک محل در حالی که شما در آن نیست و ترک آن محل است.”

او همچنین گفت: “کسانی که با بیماری های مسری نگهداری باید دور از کسانی که سالم هستند.”

محمد نیز به شدت تشویق انسان ها به پایبندی به شیوه های بهداشتی است که نگه داشتن مردم ایمن از عفونت است. زیر نظر روایات یا احادیث حضرت محمد:

“نظافت و پاکیزگی بخشی از ایمان است.”

“دستهای خود را پس از شما از خواب بیدار; شما نمی دانید که در آن دست خود را نقل مکان کرد در حالی که شما خواب.”

“نعمت مواد غذایی دروغ در شستن دست قبل و بعد از غذا خوردن.”

و اگر کسی بیمار قرار می گیرند? چه نوع توصیه ای به محمد ارائه به هموطنان خود انسان است که رنج می برند از درد ؟

او را تشویق مردم همیشه به دنبال درمان های پزشکی و دارو: “استفاده از درمان های پزشکی” او گفت: “برای خدا ساخته شده است نه یک بیماری بدون انتصاب یک درمان برای آن به غیر از یک بیماری—سن.”

شاید مهمتر از همه او می دانست که زمانی که به تعادل ایمان با دلیل. در هفته های اخیر برخی رفته اند تا کنون به عنوان نشان می دهد که نماز بهتر خواهد بود در نگه داشتن شما از coronavirus از پیوستن به قوانین اساسی اجتماعی فاصله و قرنطینه. چگونه حضرت محمد پاسخ به این ایده از نماز به عنوان رئیس و یا تنها—قالب پزشکی ؟

زیر نظر داستان مربوط به نهم-ایرانی قرن سوری (ع: یک روز حضرت محمد متوجه بدوی مرد ترک شتر خود را بدون بستن آن است. او خواسته بدوی “چرا شما کراوات پایین شتر خود را?” بادیه نشین جواب داد: “من توكل كردم به خدا.” پیامبر پس از آن گفت: “کراوات خود را شتر برای اولین بار پس به خدا توكل كن.”

محمد تشویق مردم به دنبال راهنمایی در دین خود اما او امیدوار است آنها را اساسی اقدامات پیشگیرانه برای ثبات و امنیت و رفاه همه.

به عبارت دیگر او امیدوار است مردم با استفاده از حس مشترک خود را.

دکتر کریگ Considine یک محقق, استاد جهانی, بلندگو و رسانه های عامل مستقر در بخش جامعه شناسی در دانشگاه رایس است. او نویسنده بشریت از محمد: یک دیدگاه مسیحی (آبی گنبد مطبوعات 2020) و مناسلم در آمریکا: بررسی مسائل (ABC-CLIO 2019), در میان دیگران.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de