پرسنل نظامی در حال حاضر درخواست مردم از ورود به ارتش ایالات متحده پادگان دائگو در کشور کره جنوبی به خر خر کردن سرکه.

هدف از این ورزش است که برای شناسایی افرادی که ممکن است حمل کروناویروس جدید به عنوان شواهد نشان می دهد از دست دادن حس بویایی است یک علامت شایع این بیماری است.

“در دروازه 4 اردوگاه واکر امروز ما انجام شده تصادفی بوی تست در پرسنل آمدن بر روی نصب و راه اندازی با استفاده از یک روش جدید ارائه—سواب پنبه است که دست به هر فرد و بلافاصله دفع پس از تست” U. S. A. G. Daego اعلام کرد در این پادگان را در Facebook صفحه. “علائم اولیه حدود 30 درصد از بیماران مبتلا به موارد خفیف COVID-19 است از دست دادن بویایی شناخته شده به عنوان anosmia مطالعات اخیر نشان می دهد 66 درصد از COVID-19 بيمار دچار anosmia.”

یک سخنگوی نیروهای آمریکایی و کره جنوبی (U. S. F. K.) گفت: عصر ایران از آغاز تست در آوریل 3. این روش در حال انجام در یک دروازه در اردوگاه کارول واکر و هنری بود اما کاهش می یابد به اردوگاه واکر بیش از آخر هفته. این روند خواهد شد در Carrol و هنری بعد از ظهر دوشنبه.

A U. S. F. K. سخنگو گفت نیوزویک “بوی آزمون اندازه گیری های اضافی اضافه شده به در حال حاضر قوی دروازه ارزیابی روش ما در تاسیسات که شامل لمس-کمتر حرارت کنترل و ارزیابی پرسشنامه است که به طور مداوم در به روز رسانی با زمان قابل سوال است. برای مثال در حال حاضر ما بپرسید اگر آنها را دنبال کرده ام ما حفاظت از بهداشت و درمان بیماری, بخشنامه ها, در معرض شده کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و اگر آنها احساس بیمار.”

نیوزویک گفته شد بوی آزمون ابتکار عمل محلی و معلوم نیست اگر پادگان را اتخاذ سیاست های مشابه.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) لیست تب و سرفه های خشک و تنگی نفس به عنوان نشانه برای COVID-19. یک لیست جامع از هشدار اضطراری علائم شامل مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار کردن و رنگ آبی مایل به لب یا صورت. بیمارانی که این علائم را تجربه تشویق می شوند که بلافاصله به دنبال توجه پزشکی.

اما تحقیقات جدید نشان می دهد از دست دادن حس بویایی (anosmia) ممکن است نشانه دیگری.

با توجه به انگلیسی: Association of Otorhinolaryngology (گوش و حلق و انگلستان) حدود 30 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در کره جنوبی که در آن آزمایش در مقیاس بزرگ اجرا شده است را تجربه anosmia به عنوان اصلی خود را ارائه علائم در مواردی که در غیر این صورت خفیف.

هفته گذشته یک مطالعه مقدماتی از محققان در کالج کینگ لندن (کلرور پتاسيم) در انگلستان دوباره از دست دادن طعم و مزه و بو ممکن است یک پیش بینی کننده قوی برای ویروس. کاغذ که هنوز به کارشناسی و چنین شده است به طور مستقل تایید شده توسط یک گروه از کارشناسان نشان داد که 59 درصد از 579 نفر تست مثبت برای COVID-19 خود را از دست داد حس بویایی و چشایی.

محقق اصلی Tim Spector, استاد اپيدميولوژی ژنتيک در کلرور پتاسيم قبلا گفته نیوزویکاز دست دادن طعم و بوی یک “مشترک” علائم COVID-19—و بیشتر به شدت در ارتباط با ویروس از تب.

Main gate of US Army Camp Carroll
دروازه اصلی ارتش آمریکا اردوگاه کارول است که دیده می شود در Chilgok حدود 30 کیلومتری شمال دائگو در 26 فوریه سال 2020 است. مقامات شروع به تست کنندگان با سرکه.
اونگ YEON-JE/خبرگزاری فرانسه/گتی

با توجه به این ارتش باربیش از یک دوجین پرسنل با U. S. F. K. باید آزمایش مثبت برای COVID-19. به تازگی تشخیص داده شده است, U. S. F. K. پیمانکار که مشغول به کار در اردوگاه Humphreys که آزمایش مثبت در مارس 5. با توجه به U. S. F. K. بیمار—یک شهروند ایالات متحده شده در قرنطینه از آوریل 1.

“اولویت شماره یک ما است که برای حفاظت از زندگی و سلامت و ایمنی جامعه ما اعضای” یک USFK سخنگو گفت: عصر ایران.

کره جنوبی پس از یک کانون برای این ویروس است که مورد ستایش قرار داد یک داستان موفقیت. گسترش این بیماری به طور چشمگیری کند شده و از روز شنبه بیش از نیمی از کسانی که آلوده به بهبود—وضعیت شده است که اعتبار به ترکیبی از آزمایش دقیق و کامل تماس با ردیابی.

در مقابل تعدادی از موارد در ایالات متحده افزایش یافت و در هفته های اخیر. با توجه CDC وجود داشته است 277,205 مورد تأیید و 6,593 COVID مربوط به مرگ و میر به عنوان از آوریل 4 سال 2020 است.

نمودار زیر از ana ortega, نشان می دهد تعداد تایید COVID-19 موارد توسط کشور به عنوان از آوریل 3 سال 2020 6:00 p. m. EST.

coronavirus, map, covid-19, countries, world
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی جدید کروناویروس که از اوایل ماه آوریل 3. بیش از یک میلیون نفر مبتلا شده و بیش از 225,000 از آنها بهبود یافته اند و بیش از 58,000 از آنها فوت کرده اند. Ana ortega
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
  به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
  این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im