کانادا معرفی فوری ممنوعیت سلاح های تهاجمی در پی آن درگیری با تیراندازی

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز جمعه اعلام کرد ممنوعیت فوری در درجه نظامی سلاح حمله در پاسخ به تیراندازی و کشتار و آتش سوزی ولگردی و قانونی شکنی که در سمت چپ 22 نفر مرده در اوایل این ماه.

“این سلاح طراحی شده بودند برای یک هدف و تنها یک هدف: برای کشتن بیشترین تعداد از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان” آقای ترودو گفت: “ما جلسه.

او گفت: دولت خود را تایید کرده است یک فرمان منع فروش و خرید و استفاده از حمل و نقل و واردات از 1500 مدل از حمله نظامی درجه سلاح ها و انواع آنها.

“بدون استفاده از وجود دارد, و هیچ جایی برای چنین سلاح در کانادا” آقای ترودو گفت.

کشتن ولگردی و قانونی شکنی بدترین در تاریخ کانادا آغاز شد و در شب 18 آوریل در نوا اسکوشیا و منجر به 13 ساعت تعقیب و تیرانداز بود که در نهایت به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

مقامات گفته اند که ضارب – شناسایی 51 ساله denturist گابریل Wortman – با پوشیدن لباس پلیس رانندگی ساختگی ماشین پلیس و چندین اسلحه با او از جمله حداقل یک حمله-سلاح سبک.

آقای ترودو گفت: وجود خواهد داشت دو سال عفو برای کسانی که در حال حاضر خود حمله-سلاح های سبک برای محافظت از آنها را از مسئولیت و مجلس در نهایت با تصویب قانون به آنها جبران عطف در اسلحه های خود را.

“برای بسیاری از خانواده ها از جمله مردم بومی سلاح گرم هستند و بخشی از سنت گذشت را از طریق نسل و اکثریت قریب به اتفاق صاحبان اسلحه از آنها استفاده کنید با خیال راحت مسئولانه و مطابق با قانون که آیا آن را برای محل کار, ورزش, تیراندازی برای جمع آوری و یا برای شکار” ترودو گفت.

“اما شما نمی نیاز به یک AR-15 به پایین آوردن یک گوزن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر