در حالی که کانادا قصد دارد در بالا بردن پرداخت آن مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم از coronavirus نبرد یک برنامه برای افزایش پرداخت از ایالات متحده متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه شده توسط نماینده دموکرات مت Cartwright هنوز رای دادند.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد که 4 میلیارد دلار برنامه ریزی برای افزایش حقوق کارگران ضروری را که کمتر از 2500 دلار در هر ماه. گنجانده شده در قرارداد خواهد بود مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم سالمندان و صنایع غذایی کارکنان. دولت کانادا است که انتظار می رود به کمک 3 میلیارد دلار به این طرح با باقی مانده تحت پوشش کانادا استانی دولت است.

justin trudeau
نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد در روز پنج شنبه دلار 4 میلیارد دلار طرح به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد در کانادا ضروری کارگران است.
توماس Kienzle/خبرگزاری فرانسه/گتی

ترودو روز پنجشنبه گفت که او به رسمیت شناخته شده نیاز به مراقبت از کانادا ضروری کارگران “افرادی که فوق العاده از نظر اقتصادی آسیب پذیر و آسیب پذیر در راه های دیگر در جامعه ما که بسیار مهم برای عملکرد جامعه ما است.”

در حالی که ایالات متحده به تصویب برخی از coronavirus محرک مالی برای کمک به ساکنان آن وجود دارد هنوز هیچ حرکتی در پیشنهادات برای افزایش حقوق کارکنان مراقبت های بهداشتی.

علاوه بر Cartwright طرح که خواستار خطر پرداخت افزایش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از $18.50 در هر ساعت یوتا سناتور میت رامنی نشان داده است که او آغاز خواهد شد پیش نویس پیشنهادی که به طور موقت ضروری کارگران موقت پرداخت افزایش برای ماه مه و ژوئن و ژوئیه.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de