کانادا سقوط یک فروند هواپیمای نظامی به بریتیش کلمبیا محله مجموعه خانه در آتش

نیوزویک | No comments

یک نظامی کانادا جت سقوط بر روی یک منطقه مسکونی در کملوپس, بریتیش کلمبیا در روز یکشنبه تنظیم یک خانه در آتش و خروج بقایای پراکنده در سراسر محله.

کانادا نیروهای Snowbirds تایید سقوط در بیانیه ای ارسال شده به توییتر در اوایل امروز. “کانادا نیروهای Snowbirds هواپیما سقوط کرده است در مجاورت کملوپس سال قبل از میلاد” این بیانیه را بخوانید. “اولویت ما در این زمان است که تعیین کننده وضعیت پرسنل ما و حمایت از پرسنل اورژانس. در زمان مناسب اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود.”

یک ویدئو از این حادثه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی نشان داد که حداقل یک نفر بیرون آوردن از هواپیما قبل از آن سقوط کرد و پشت سر هم به شعله های آتش. ساکنان این منطقه که ریخت بر روی خیابان ها پس از تصادف بعد گفت CP24 که باقی مانده بود در همه جا پراکنده و یک خانه شده بود به آتش کشیدند.

تصادف رخ داده در لحظات قبل از ظهر روز یکشنبه پس از این هواپیما در زمان خاموش از فرودگاه کملوپس در بریتیش کلمبیا با توجه به CBC.

شاهدان محلی گفت رسانه های خبری که جت به نظر می رسد پس از دیگری هنگامی که آن را به ضرب گلوله به سمت بالا قبل از اینکه به طور ناگهانی بینی شیرجه به سمت زمین است. بریتیش کلمبیا, وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: امدادگران و هوا آمبولانس شد و بلافاصله اعزام به صحنه و یک فرد منتقل شد به بیمارستان برای درمان است. آن است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا وجود دارد بیشتر صدمات و یا هر گونه مرگ و میر مرتبط با این حادثه است.

“این یک توسعه وضعیت” وزارت دفاع ملی در بیانیه ای گفت. “اولویت شماره یک ما در این زمان است که تعیین کننده وضعیت پرسنل ما, جامعه و حمایت از پرسنل اورژانس.”

پلیس خواسته اند به دور ماندن از منطقه و برای هر کسی که گرفتار سقوط تصویری به نوبه خود بیش از فیلم به مقامات.

ساکن آنت Schoneville گفت: CBC که او شاهد سقوط جت به عنوان او داشتن قهوه با دوستان در این نزدیکی هست. “یک هواپیما ادامه یافت و یکی دیگر … بود یک توپ از آتش” او گفت:. “بدون سر و صدا آن را عجیب و غریب بود و پس از آن هواپیما فقط یک چرخ ارابه و سقوط حق از آسمان است. فقط رونق راست و سپس پشت سر هم از دود سیاه.”

یکی دیگر شاهد Nolyn McLeod زندگی می کند که نزدیک به جایی که هواپیما سقوط کرد, گفت اخبار, خروجی که او را دیدم خلبان بیرون از “شاید دو طبقه بالا و سپس هواپیما بدون خلبان در آن رفت و درست بین من و خانه همسایه.”

با توجه به تپه خلبان نیز درگیر در یک تصادف جداگانه در سال گذشته در آتلانتا هوا نشان می دهد.

عصر ایران به خارج از کانادا نیروهای Snowbirds برای کسب اطلاعات بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

Snowbirds
یک نمای هوایی از نیروهای کانادایی Snowbirds به عنوان آنها پرواز در سراسر شهرستان در 17 ژوئن 2019 در تورنتو کانادا است.
تام Szczerbowski/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>