کانادایی و ایتالیایی ربوده شده در بورکینافاسو به نوبه خود امن در مالی

بی بی سی جهان | No comments

یک زن کانادایی و یک مرد ایتالیایی ربوده شده در بورکینا فاسو در سال 2018 گفته می شود در سلامت خوب و ارواح پس از ورود به کشور همسایه مالی است.

Édith Blais و لوکا Tacchetto هر دو در 30s خود را ظاهرا فرار کرده و توسط سازمان ملل متحد نیروهای قبل از انتقال به Mali پایتخت باماکو.

آنها ژولیده به نظر می رسد که مقامات استقبال آنها را با آرنج قبل از جفت گفته شد از جدید آداب اجتماعی اقدامات برای کمک به جلوگیری از coronavirus.

مالی گفت: هیچ باج پرداخت شده بود.

هیچ یک از بسیاری از گروه های جهادی در این منطقه مسئولیت این آدم ربایی است.

برنامه در حال حاضر ساخته شده به بازگرداندن زن و شوهر.

در یک بیانیه کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت که “کانادا بسیار رها” است که این جفت ارز “در حال حاضر رایگان از اسارت”.

او تشکر دولت از بورکینافاسو و مالی و همچنین ماموریت سازمان ملل در مالی و دیگر شرکای “خود را کمک و همکاری بیش از سال گذشته در این زمینه”.

جفت شد با پوشیدن لباس های منطقه ای Tuareg مردم و ظاهرا متوقف عبور ماشین و راننده گفت: آنها را به نزدیکترین سازمان ملل متحد پست با توجه به AFP news agency.

اما Ms Blais و آقای Tacchetto را به صورت عمومی صحبت در مورد چگونه آنها موفق به فرار از اسارت است.

آنها ناپدید شده در 15 دسامبر سال 2018 در شهر Bobo-Dioulasso.

در آن زمان آنها در سفر بودند در غرب آفریقا و ساخت راه خود را به توگو برای انسانی پروژه.

کانادا صادر شده است, توصیه های سفر به بورکینا فاسو با توجه به ترور و آدم ربایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>