کانادایی, زن و شوهر, بنا به گزارش های ساخته شده CAD$100,000 (در حدود $72,000) خرید مقادیر زیادی از Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و reselling آنها را در نرخ تورم در آمازون در میان وحشت بیش مداوم COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

مانی Ranga, 38 و همسرش سر پرز, 37, به سرعت نقد در بر ترس ناشی از این ویروس با خرید سهام از دستمال مرطوب از محلی Costco رسانه ها در ونکوور کانادا و فروش آنها را برای بیش از چهار برابر میزان حاضر با توجه به پنج مقاله در تورنتو استار.

“این یک فرصت بزرگ با تمام این محصولات” Ranga گفت کاغذ. “من به پرداخت صورتحساب. با یک کار به طور منظم من نمی خواهد این پول… من می دانم که آن را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.”

زن و شوهر بودند گفت: به خود را آغاز کرده اند قیمت سنگ آهن در بازار طرح چند هفته پیش هنگامی که در حال ظهور شیوع الهام بخش آنها را به رفتن در یک سفر خرید خود را. کسب و کار جدید خود مدل تخم هنگامی که یک زن آنها را متوقف در پارکینگ و ارائه به پرداخت دو برابر برای تامین خود را.

“همه چیز را ما انجام می دهیم ما در این لحظه” پرز مقاله گفت. “ما زرنگ.”

این جفت ارز در اغلب مسافرت از فروشگاه به فروشگاه در منطقه در حال بارگذاری کامیون خود را هر زمان که سهام جدید از اقلام مانند دستمال مرطوب و تمیز کردن مایع در دسترس است. حجیم در-مورد تقاضا مانند کاغذ توالت کمتر مورد علاقه زیرا آنها دشوار است برای ذخیره و کشتی.

وقتی که یکی از Costco محل تهدید به جای محدودیت در میزان دستمال مرطوب, زن و شوهر می تواند خرید پرز ادعا کرد که چنین محدود بود “عادلانه نیست” چرا که دیگر مردم نیز درگیر شدن در قیمت درآوردن طرح.

زن و شوهر بودند گفت: به تجارت در آمازون بازار پلت فرم تحت نام “ویولتا & Sons تجارت با مسئولیت محدود” با توجه به این مقاله است. یک مثال بود گفت به ویژگی های CAD$20 (حدود 14.50) بسته بندی دستمال مرطوب بودن ارائه شده به صورت CAD$89 (حدود $64.50).

lysol on counter
یک بسته از Lysol ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و یک کارت علیه بشریت بازی نشستن در آشپزخانه از یک COVID-19 قرنطینه سایت در شمال خم واشنگتن در فوریه 6 سال 2020 است.
دیوید رایدر/گتی

اگر چه یک چک از حساب نشان داد هیچ موارد ذکر شده در زمان نوشتن یک نقد و بررسی از پنج شنبه اظهار داشت که “فروشنده لغو سفارش من روز قبل از تحویل تنها به قرار دادن آن را به عقب آنلاین و جک تا قیمت.”

آمازون دارای سیاست های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از فرصت طلبی قیمت درآوردن طرح و به تازگی شروع به ترک خوردگی در لیست در نور از این بیماری همه گیر.

نیوزویک رسیده به آمازون بپرسید که چگونه این زن و شوهر قادر به ادامه ساخت مقدار زیادی از پول را از طریق پلت فرم با وجود این سیاست اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

اما انتخاب را به دست آوردن یک بیانیه های قبلی از این شرکت که اصرار داشت که اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از بی پروا شیوه های.

“وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون کردند.” “ما در حال نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران و, در خط با ما دیرینه سیاست به تازگی مسدود و یا حذف ده ها هزار نفر از ارائه می دهد. ما همچنان به طور فعال نظارت بر فروشگاه ما و حذف ارائه می دهد که نقض سیاست های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im