کانادایی, زن و شوهر می گویند که آنها را دریافت کرده ام تهدید به مرگ پس از گفته وحشت خرید فروشگاه مواد غذایی در کل گوشت بخش

نیوزویک | No comments

یک کانادایی می گویند که آنها در حال گرفتن تهدید به مرگ پس از گفته وحشت خرید از یک فروشگاه مواد غذایی در کل گوشت بخش با توجه به شیوع کروناویروس.

دن Marcotte و دوست دختر خود زندگی می کنند که در شهرستان لیک در بریتیش کلمبیا فیلم برداری شد با دو چرخ دستی های خرید گوشت در صرفه جویی-در-مواد غذایی فروشگاه در مارس 14, Castanet گزارش شده است. به گفته شاهدان این زن و شوهر تا به حال bragged در مورد “تمیز کردن خانه و برش در مقابل مشتریان دیگر.

“آنها شروع کرد به لاف زدن را به هر کس در حالی که آنها ‘بالا’ و ‘وجود دارد هیچ چیز برای هر کسی که به’… و خندید در مورد ‘امید آنها می تواند برای آن پرداخت” تیلور متولد نوشت: در Facebook با توجه به خروجی.

“من احساس متاسفم برای فقرا کارکنان آنها نگاه فقط به عنوان منزجر به هر مشتری در فروشگاه. من وحشت زده در جامعه ما این مسخره است!!”

panic buying
یک بخش از قفسه های خالی دیده می شود در نرتهگت Gonzalez بازار یک اسپانیایی تخصص سوپر مارکت در 19 مارس سال 2020 در لس آنجلس ،
ماریو تاما/گتی ایماژ

در حال حاضر Marcotte می گوید که او و دوست دختر خود شده اند و در پایان دریافت نظرات منفی—از جمله گرفتن تهدید به مرگ. “همه می دانند که من هستم زیرا من خودم را در خارج وجود دارد,” او گفت: Castanet.

“من تهدید به مرگ و من اصلا جواب تلفن من از دست دادن کسب و کار. مادر خود من شرمنده از من است.”

Marcotte تصدیق میکند که او و دوست دختر خود را ممکن است “رفته دریا” با خرید خود را, اما آن را به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. او اصرار داشت که آنها تنها خرید کالا برای خانواده خود را.

“ما در حال گرفتن مصلوب برای خرید دو چرخ گوشت. ما ممکن است به دریا رفته اند اما ما نمی توانیم به مردم فشار یا خنده در هر,” او اضافه شده است. “من احساس نمی امن و من و دوست دختر من می ترسم.”

Marcotte گفت Castanet که او اهدا کرده است $1,000 به دریاچه کشور بانک مواد غذایی پس از حادثه.

او اضافه کرد که او نیز مورد استفاده خود را در حال حرکت شرکت برای کمک به دیگران از جمله ارائه خدمات خود را به صورت رایگان در طول آتش سوزی فصل در سال 2017 و 2018.

“هیچ کس به یاد می آورد که در حال حاضر” او گفت:, و اضافه کرد که او در حال حاضر ترس کسب و کار خود را ورشکسته می تواند اگر مردم توقف استفاده از خدمات خود را. Marcotte شده است تماس اضافی برای نظر.

می آید پس از دیگری کانادایی, زن و شوهر, بنا به گزارش های ساخته شده CAD$100,000 (در حدود $72,000) خرید مقادیر زیادی از Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و reselling آنها را در نرخ تورم در آمازون است.

مانی Ranga, 38 و همسرش سر پرز, 37, نقد در بر ترس ناشی از این ویروس با خرید سهام از دستمال مرطوب از محلی Costco رسانه ها در ونکوور کانادا و فروش آنها را برای بیش از چهار برابر میزان آنلاین, تورنتو استار گزارش شده است.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>