یک زن کانادایی سالگی پس از ابتلا به یک بیماری گرمسیری در حالی که در جامائیکا برای عروسی دوست خود است.

Jodie Dicks, 26, از Toronto, Ontario آمد با تب دانگ یک پشه-borne virus و بعد از آن دچار دو حمله قلبی, CTV News گزارش شده است. او در تاریخ 26 ژانویه با خانواده اش در حال حاضر صحبت کردن.

ایرانی که تا به حال مشغول به کار در Legal Aid Ontario و با پلیس تورنتو در حال پرواز به جامائیکا در پنج شنبه, 16 ژانویه برای عروسی دوست در دوشنبه 20 ژانویه. روز بعد از مراسم, او شروع به احساس بد. او توسعه بثورات جلدی است که در میان علائم تب دانگ که به عنوان رد ناشی از گرما.

در نهایت Dicks در بیمارستان بستری شد و تبدیل شد به طوری که بیمار او قادر به تشخیص او ، نامادری او کی Dicks گفت CTVNews که وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او او مادر بیولوژیکی ناپدری و پسر وارد جامائیکا به حمایت از او.

بعد از بیمارستان آغاز شده و در حال اجرا پایین در خون, Jodie Dicks شد airlifted به یک مرکز تروما در فورت Lauderdale, Florida. 26 ساله دچار دو حمله قلبی. Jodie Dicks با درگذشت مادرش در کنار او به عنوان تنها او می تواند در شرایط اضطراری هلی کوپتر.

“این است که ویرانگر و ما در شوک هستیم. آن را مانند یک کابوس” کی Dicks گفت CTVNews.

او گفت: او گام به پدر به تازگی پرداخت کردن ماشین او تا به حال خریداری یک حکومت مشترک و برنامه ریزی در ازدواج با شریک زندگی خود را با امید داشتن فرزند.

mosquito, dengue, stock, getty,
یک انبار تصویر نشان می دهد که پشه و حشرات است که حامل دانگ.
گتی

خانواده برگزار شد جشن زندگی خود را به افتخار او حافظه در فوریه 9 بود که با حضور حدود 700 نفر است.

ناپدری او را سفت Boissoin نوشت: در Facebook: “ما تا لمس توسط فوران حمایت از خانواده و دوستان در این زمان تاریکی است.

با اشاره به کریستین گفت: “او جشن زندگی اتصالات برای یک روح زیبا. صدها نفر حضور داشتند. از ته دل ما کریستین و من می خواهم برای تشکر از همه. این یک سفر جدید ما در حال حاضر راه رفتن با هم در زندگی است.”

Boissoin توصیف دختر خود را به عنوان “شیرین ترین روح” در مصاحبه با CTV News. وی افزود Boissoin بود “باور نکردنی” خاله که بازی با کودکان در جمع های خانوادگی شنا و یا ابتلا به قورباغه. با توجه به اگهی او با نام مستعار “Toadie.”

در Facebook, Boissoin خواست مردم برای آگاهی از خطرات تب دانگ.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی دانگ است که در مناطق گرمسیری و زیر گرمسیری شرایط آب و هوایی به ویژه در مناطق شهری و نیمه شهری مناطق اما به طور فزاینده ای در مناطق روستایی برخی از کشورها. وجود دارد چهار نوع از ویروس, ساخت این امکان را برای گرفتن آن چهار بار. در دهه های اخیر موارد مشخصی در سراسر جهان معنای حدود نیمی از جمعیت جهان در معرض خطر است با برآورد 390 میلیون عفونت در هر سال. بیشتر نمی منجر به مرگ شود.

این دانگ ویروس می تواند طیف وسیعی از بیماری های, که دولت را با کمتر رایج شديد نسخه شناخته شده به ماشه عوارض از جمله خونریزی شدید و ارگان آسیب می رساند.

علائم شبه آنفولانزا و شامل تب 104 درجه فارنهایتو همچنین به عنوان یک سردرد شدید, درد در پشت چشم و عضلات و مفاصل رنگ و تهوع و استفراغغدد متورم و خارش.

موارد شدید دانگ مشخص شديد معده درد مداوم استفراغ که ممکن است خون در آن تنفس سریع خونریزی لثه و بی قراری.

وجود دارد هیچ درمان خاصی برای دانگ اما در عوض علائم بیمار باید مدیریت شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su