انصراف از فرهنگ: آنچه در آن است و چگونه آن را شروع کنیم ؟

در سال 2020 وجود دارد یک c-کلمه بیشتر سیاسی متهم از coronavirus: لغو شود. بحث بر سر به اصطلاح اینترنت “انصراف ” فرهنگ” – یک پاره یا چماق, بسته که در پایان طیف سیاسی شما در حال خواندن این, از – رشد کرده و به تدریج بلندتر بیش از نیمه دوم این دهه است.

شتاب افزایش نقش اینترنت در طول چند ماه گذشته به عنوان جهان فیزیکی رفت و به مستند حقوق و اشتباهات از “لغو” هرگز برجسته تر در فرهنگی گفتگو.

در اوایل این ماه آمد, انتشار هارپر نامه, نامه سرگشاده ای با امضای بیش از 150 برجسته نویسندگان متفکران و روزنامه نگاران از جمله جی کی رولینگ, Salman Rushdie و Margaret Atwood, decrying آنچه آنها را به عنوان عواقب ناشی از انصراف از فرهنگ: دست دادن باز بحث و تحمل. ضد حرف از انصراف از فرهنگ به عنوان یک راه مقابله “با مشکل قدرت: چه کسی است و چه کسی نیست” به سرعت دنبال کرد.

اما ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در آن واژه “لغو” می آیند و به همین دلیل آن را تبدیل به یک سنگ محک برای سیاسی polarisation?

تعریف مشکل – چه لغو چیست ؟

قبل از حفاری را به تاریخ به اصطلاح آن را مفید برای ایجاد آنچه که دقیقا آن به معنی انصراف از کسی یا چیزی. متاسفانه همانطور که با بسیاری این روزها پاسخ به این واقعا بستگی دارد که شما بخواهید.

بیشتر به سادگی به انصراف از کسی است که به رد آنها را نادیده بگیرد به طور علنی مخالفت خود را نمایش و یا اقدامات و محروم کردن آنها از زمان و توجه و گاهی اوقات توانایی خود را برای ایجاد یک زندگی.

به بسیاری از در سمت چپ آن است که از تاکتیک کلاسیک سیاسی محروم اقتباس برچسب وسواس عصر اینترنت. یک “تحریم فرهنگی” این است که چگونه لیزا ناکامورا یک استاد دانشگاه میشیگان که مطالعات تقاطع رسانه های دیجیتال و نژاد و جنسیت و تمایلات جنسی توصیف می کند که تاکتیک. هنگامی که یک گروه از مردم فاقد قدرت برای تغییر و یا از بین بردن چیزی است که یکی از چند گزینه های در دسترس به آنها است به امتناع شرکت کنند. در اقتصاد از اینترنت که در آن توجه اغلب برابر پول از جمله تحریم ،

در سمت راست “انصراف ” فرهنگ” است به عنوان نوع اینترنت اوباش حکومت بلانت ابزار اختیار داشت با تحمل در برابر آزادی بیان و باز کردن بحث است. امضا کنندگان این هارپر در نامه ای که از ترس “محدودیت بحث که آیا با سرکوب دولت و یا یک جامعه تحمل همواره لطمه می زند و کسانی که فاقد قدرت می کند و هر کس کمتر قادر به مشارکت دموکراتیک.” (اگر چه این حق شناخته شده به مردم لغو خود – که بعدا بیشتر.)

در روزمره طرز سخن گفتن لغو کسی می تواند jokey و بی اهمیت:
Urban Dictionary بالا تعریف


اعتبار: Urban Dictionary

اما آن را نیز می تواند مستقر کاملا جدی با زندگی واقعی عواقب. داستان چگونه واژه “لغو” وارد عرصه سیاسی شامل هر دو طرف سکه است.

‘تماس از فرهنگ’ در مقابل ‘انصراف از فرهنگ’

توجه داشته باشید در اصطلاحات: یکی دیگر مرتبط با اینترنت مدت که پرتاب می شود حدود زیادی است “call-out فرهنگ” – یک مفهوم مرتبط اما مجزا از محبوب درک انصراف از فرهنگ است. واقعا یک تماس از مرحله قبل به لغو: اگر کسی چیزی می گوید آنلاین که من پیدا توهین آمیز, من می توانید به آنها بگویید و از آنها جلوگیری از انجام دوباره آن را.

مشاهده این پست در Instagram

گفتم @trewrussellbrand همه در مورد بهداشت روانی سفر خود را بسیار عالی پادکست “زیر پوست.” که در حال حاضر در Luminary. برخی از شما بسیار عصبانی هستند من به نظر می رسد در پادکست خود را, اما من آن را انجام داد زیرا من شاهد یک تغییر فوق العاده ای در او. من به تماشای او علنا خود را به تمام اشتباهات خود را توضیح بیماری روانی خود را توضیح رفتار خود به دیگران و استفاده از تمام اشتباهات خود را به عنوان مثال برای کمک به دیگران برای جلوگیری از اشتباه همان کسانی که. مردم با بسیار بزرگ سیستم عامل به طور معمول فقط پنهان کردن از اشتباهات خود را, اما او را در حال اجرا راست در آنها و انجام آنچه او می تواند برای آموزش خود و دیگر مردم در مورد همه چیز جدی است که همه ما نیاز به یادگیری در مورد. من معتقدم در حال پیشرفت و کمال و به اعتقاد من در انسان بالقوه برای تغییر و آموزش و پرورش است و من این فرد به گونه ای خستگی ناپذیر سعی کنید به حق آنچه او بدست اشتباه است. اگر ما انصراف مردم برای همیشه لطفا برای زمانی که آنها نشان داده اند بسیار زیاد تغییر و ندامت ما بی ارزش حال پیشرفت است. آن است که نمی توانید ما را در هر نقطه. بیش از حد بسیاری از مردم نادان هستند و مشکل برای ما به لوکس از نوشتن همه آنها را. ما نیاز به آموزش و نرم افزار پنجره اجازه می دهد تا در هوای تازه برای تمیز کردن این جهان است. افرادی که بدون تغییر و بدون هیچ تلاشی می توانید کاملا fuck off برای همیشه, اما کسانی که می تواند انجام بسیاری برای کمک به دیگران با استفاده از اشتباهات قدیمی به عنوان یک ابزار آموزشی برای ایجاد تغییر هستند و از ارزش زیادی در نظر من فروتن. من واقعا تحسین کار خود را در اعتیاد و سلامت روان. ندیدم کسی با چنین پس صرف این مقدار انرژی در این گفتگوها با جامعه ما است. من باز به افکار خود را بر این هستم و با عرض پوزش اگر هر یک از شما احساس می کنید باعث تصمیم من. ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Jameela جمیل (@jameelajamilofficial) در

پس این ایده از یک تماس است اصل اصلاحی به جای تنبیهی مانند فعالان بازیگر Jameela جمیل را علنا حمایت آن بیش از انصراف از فرهنگ است.

جمیل است که هر دو رهبر در فراخوانی از رسانه های اجتماعی پست ها از افراد مشهور از جمله کیم کارداشیان که تشویق غیر واقعی بدن زن, تصاویر به خودش بوده است این موضوع انتقاد شدید. اما به عنوان او به تازگی قرار داده و آن را: “من یک خطاپذیر انسانی است. من سعی کنید به مرتکب اشتباه می شوند اما زمانی که من لغزش من حاضر به پس از آن بود بازیگران دور برای همیشه لطفا برای. اکثر انسان ها قادر به تغییر و نجابت و انجام بهتر است.”

‘لغو است که سگ ماده’: انصراف از فرهنگ را در صفحه مبدا


آن را غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که در آن با استفاده از کلمه لغو همانطور که می دانیم از آن آغاز شد اما بهترین حدس بزنید (از طریق Vox) است که از دهان خاص شخصیت تند و زننده در ماریو ون Peeble را 1991 New York crime thriller New Jack City. در یک صحنه به مواد مخدر, رئیس, Nino, بازی های برگزار شده توسط, وسلی اسنایپس است برافراشته در توسط دوست دختر خود را برای خشونت او نظارت. پاسخ خود را? او دبیرستان خود را بر روی یک میز بدون توضیح douses خود را با شامپاین و افسردگی او با کلمات “انصراف از آن ، من خرید دیگر است.”

با وجود آن نسبتا کوچک بودجه New Jack City بود و بالاترین پرفروش فیلم مستقل سال 1991 شد و چیزی از یک فرقه کلاسیک. سپس در سال 2010 Lil Wayne – به طور گسترده ای به عنوان یکی از با نفوذ ترین هنرمندان هیپ هاپ از نسل او – او در حال حاضر برخوردار است حدود 20 میلیون ماهانه شنوندگان در Spotify در – اشاره این صحنه با یک خط در آهنگ i’m Single: “Yeah, i’m single / n____ تا به حال به لغو آن, سگ ماده, مثل Nino.” دانه انصراف از فرهنگ شده بود کشت.

‘شما در حال لغو’: زمانی که تلویزیون واقعیت قرار دادن انصراف از فرهنگ در اینترنت

در دسامبر 2014, آمریکا, کابل, کانال VH1 واقعیت نشان می دهد عشق و, Hip-Hop: نیویورک پخش یک قسمت که در آن عضو بازیگران الماس توت فرنگی (بله شما شنیده ام من) به او می گوید دوست پسر, دوست, سیسکو Rosado که او دارای یک دختر شش ساله است. پاسخ خود را? شما می توانید حدس بزنید.


این لحظه ای بود که مدت لغو گرفت و در توییتر به خصوص سیاه توییتر – مختصر برای یک شبکه بزرگ از سیاه تا حد زیادی آمریکایی کاربران توییتر که اغلب هماهنگ به منظور جلب توجه به سیاسی و نژادی مسائل از طریق هشتگهای.

انصراف از فرهنگ مشخصه مخلوط جدیت و حماقت بود در حال حاضر از کسانی که اولین توییت:

‘به نظر می رسد من از دست رفته بخشی که در آن Louis CK خدمت زمان’: #MeToo و رقت انصراف از فرهنگ

انصراف از توسعه فرهنگ کار دست در دست با MeToo جنبش که جاروب جهان در سال 2017 به عنوان زنان شروع به صحبت کردن در مورد گسترده فرهنگ تجاوز جنسی در محل کار و صنایع. برخی از برجسته ترین افراد متهم چهره اتهامات جنایی – هالیوود تولید Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان برای تجاوز و دیگر جنایات جنسی در اوایل این سال در حالی که سرمایه جفری اپستاین درگذشت در حالی که در انتظار محاکمه به صورت قاچاق جنسی در 2019 – اما بسیاری مواجه بزرگترین recriminations آنلاین.
Louis CK و کوین اسپیسی

زمانی که بازیگر هالیوود, کوین اسپیسی, شد, متهم به تجاوز جنسی به چندین بازیگران, برخی از آنها در زیر سن قانونی او کاهش یافته و از نقش بازیگران در HBO سریال House of Cards جایگزین در فیلم همه پول در جهان و گور ویدال biopic او قرار بود به تیراندازی برای Netflix نیز لغو شد. اسپیسی شد متهم با چندین جنسی جرائم اما هیچ کدام تا کنون با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار و او با رد تمام اتهامات. با این وجود او لغو به نظر می رسد به طور موثر به پایان رسید کار خود را.

در مقابل, کمدین Louis CK بستری به حوادث چند از سوء رفتار جنسی همان سال ساخته شده و موفق به بازگشت به ایستادگی کردن در سال 2018 از جمله فروش تور در سال آینده و کمدی جدید ویژه منتشر شده در سال 2020 است. کار خود را کاهش است اما نه لزوما لغو شد.

‘اگر من به رای من رای دادند مغلوب ساختن پیشی جستن’: اولین تلفات افراد مشهور

در ابتدا انصراف از فرهنگ بود و اغلب مستقر به عنوان یک کانگورو دادگاه به اتهام کنندگان و شکارچیان. هر نه بیشتر. اگر شما نوع عبارت را در گوگل امروز شما بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن افراد مشهور gaffes از جنایات و یا سوء استفاده از قدرت است. همه گیر ثابت شده است به خصوص بارور زمان برای حوصله و ستاره ها به هوا خود را fruitier نمایش عمومی است.
Kanye West و تیلور سویفت

اما مشهور شده اند هدف انصراف از فرهنگ از زمان آغاز آن. 2016, سال Brexit رای و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نیز می تواند از روی علاقه به یاد برای این ادعا انصراف از فرهنگ اول برجسته و مشهور شدند.

Kanye West شد یک بار titan از فرهنگ آمریکایی – مردی با اعتبار تولید برخی از جالب ترین موسیقی زمان ما و برای نخوری جورج بوش بیش از مخمصه سیاه شهروندان در پی توفان کاترینا. گاهی اوقات در معرض ابتلا به صریح و بد قضاوت عمومی گفتارها و غرب آن را در زمان بیش از حد برای بسیاری از طرفداران خود را زمانی که او اعلام کرد به روی صحنه بود که او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. او به نظر می رسد در یک عکس opp با رئیس جمهور در برج ترامپ بعد در همان سال و در سال 2018 اعلام کرد که “برده داری بود انتخاب”. Unfollowed در رسانه های اجتماعی توسط مشاهیر برجسته و دارای برچسب “خطرناک” توسط روشنفکران Ta-Nehisi Coates Kanye West رسما لغو شده بود. (همه چیز کمی پیچیده تر در سال 2020.)

همان سال آخرین پیچ و تاب و در غرب دشمنی دیرین با همکار هنرمند آمریکایی تیلور سویفت صدا ناقوس مرگ برای سریع اینترنت نام خوب. وست همسر کیم کارداشیان منتشر شده از فیلم نشان می دهد که سریع خودش موافقت کرده بود موهن شعر غرب نوشته بود در مورد او قبل از علنا محکوم کردن او را برای آن. در یک نقطه هشتگ #TaylorSwiftIsOverParty شد شماره یک توییتر روند در سراسر جهان است. “آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم به tweeting که آنها نفرت شما برای این اتفاق گفت:” سویفت در سال 2020 مستند را از دست ندهید Americana.

در بریتانیا تاثیر انصراف از فرهنگ در چند چهره دیده می شود آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک عبارت است. در ماه ژانویه, بازیگر لورنس فاکس بود که به شدت مورد انتقاد قرار دارد برای این ادعا دوشس ساسکس نشده بود یک قربانی نژاد پرستی در این زمان سوال. “من به این نتیجه رسیده اند که من ممکن است هرگز بازیگری کار دوباره بدون ابراز ‘درست’, نظرات,” او نوشت.

JK Rowling شده است به طور موثر طرد توسط جان سخت طرفداران هری پاتر برای بارها و بارها پخش او گوش خراش انداز در فراجنسیتی حقوق. در ماه جولای تنهایی #JodieComerIsOverParty شروع روند در توییتر پس از کشتن حوا بازیگر Jodie Comer عکس گرفته شده با یک مرد که ممکن است یا ممکن است یک جمهوری خواه و انگلستان رپ Wiley تبعید شد از رسانه های اجتماعی و کاهش یافته است توسط خود مدیریت شرکت برای ضد سامی توییتهایی.

ظهور جناح راست انصراف از فرهنگ

در حالی که سمت چپ بدون شک گرفته مالکیت انصراف از فرهنگ در سال 2020 سیاسی درست انجام داده است سهم عادلانه خود را از مشخصات بالا لغو شد. فردی که مسلما انجام می شود بیش از هر دیگر برای قرار دادن انصراف از فرهنگ بر روی نقشه نیز اتفاق می افتد به ریاست جمهوری خود را مدیون پیروزی به یک محافظه کار پایه.

با وجود اغلب deriding آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرای انصراف از فرهنگ: در طول این سالها او خواهان تحریم همه چیز از مارک های پیشرو (macy’s, سیب, هارلی دیویدسون, HBO) برای فیلم (شکار) به کشور (مکزیک). او همچنین خواستار اخراج از روزنامه نگاران بی حد و حصر است و اغلب از کار اخراج و یا محروم از نفع کارمندان دولت و سیاستمداران او درگیر شدند ،

اما حق را dabbling در انصراف از فرهنگ است و نه محدود به زمان حال ، در سال 2018 دیزنی اخراج Guardians of the Galaxy نویسنده و کارگردان James Gunn از قسط سوم از حق رای دادن پس از توییت قدیمی که شامل جوک ها در مورد تجاوز و آزار جنسی کودکان پدید آمده است. توییت آورده بودند به نور توسط alt سمت راست توطئه نظریه پرداز مایک oliver campbell در پاسخ به تفنگت را انتقادات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به گمانه زنی های گسترده ای که شلیک شد با انگیزه های سیاسی (دیزنی بعد معکوس تصمیم خود آورده و کان پشت).

همان سال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در میان برجسته جمهوری خواهان خواستار شلیک سناتور دموکرات – و سابق کمدین – Al Franken زیر اتهام تجاوز جنسی. فرانکن رد همه اتهامات اما مجبور به استعفا شد.

می توانید انصراف از فرهنگ لغو شود?

در سال 2018 نیویورک تایمز منتشر شده قطعه ای تحت عنوان ” همه لغو شده است و آنها تا به حال یک نقطه. نزدیک به 30 سال پس از گانگستر Nino ریخت و صدای فش فش بیش از دوست دختر خود را, آن می تواند گاهی اوقات احساس به عنوان اینکه هیچ یک از چپ به توییتر از فریاد.

بزرگ حرفه مانع و یا به پایان رسید بیش از چند سال گذشته در حال عهد به انصراف از فرهنگ را تحریم قدرت. کمدین Roseanne Barr اخراج شد خود را از او نشان می دهد در سال 2018 پس از یک لحاظ نژادی و توهین آمیز و صدای جیر جیر در مورد یکی از باراک اوباما و مشاوران. در سال 2019 شنبه شب زنده اخراج کمدین شین Gillis قبل از اولین حضور خود را پس از پادکست فیلم ظاهر از او ساخت و نژادپرستانه ضد همجنس و misogynistic نظرات. Netflix فقط اوراق, برنامه ای برای یک نمایش با کمدین Chris d’elia پس از چندین اتهام آزار و اذیت جنسی. حتی Louis CK گفته است از دست داده اند و میلیون ها نفر زیر مختصر خود را لغو.

از سوی دیگر به عنوان کنی تیلور و Louis CK باید تمام برجسته نشان داده و آن را کاملا امکان پذیر است برای لغو ارقام را کامل بهبود از مربوطه خود میشوند. Laurence Fox مسلما هرگز محبوب تر شده است. و برای همه صحبت از جی کی رولینگ نمایش آسیب رساندن به هری پاتر میراث او کتاب فروش بالندگی در طول بیماری همه گیر.

آن است که فوق العاده big leap for Twitter خشم برای تبدیل شدن به این نوع از مجموع حک پیش بینی شده توسط سرسخت ترین پزشکان از انصراف از فرهنگ است. شاید وجود دارد بدون نیاز به وحشت در مورد زندگی در یک Orwellian ناکجاآباد فقط رتبهدهی نشده است; انصراف از فرهنگ می تواند خود به خود لغو شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر