لغو جشنواره اسلم جدید انگلستان اقتصاد در میان COVID-19 همه گیر

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان در سراسر کشور در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مین بزرگترین جشنواره را به خود جذب بیش از 150 ، 000 بازدید کننده در هر سال از سراسر کشور و در سراسر جهان به این شهر کوچک از Fryeburg. تا این سال Fryeburg عادلانه پافشاری در برداشت خوب و بد را از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918 دو جنگ جهانی و رکود بزرگ.

“این آسان نیست به مردم بگویید ما از رفتن به لغو” Roy اندروز رئیس Fryeburg نمایشگاه گفت: با توجه به تصمیم به جشن سالانه بیش از نگرانی های بهداشتی ثابت “بسیار اتفاق آرا” در میان اعضای هیئت مدیره. “ما قطعا می خواهید برای ایجاد یک نقطه داغ در شهر کوچک Fryeburg. صحبت ما را به نجات و کمک های اولیه. آنها نمی دانند که چگونه آنها می خواهم که قادر به تحمل آن است.”

ap-0710040159710.jpg
فایل: Julie Giles از Limington مین همواره او را گاو بزرگ شیر سمت چپ و کمی Brite در 4,100-lb فاصله کشیدن رقابت در Fryeburg نمایشگاه پنج شنبه, اکتبر. 4, 2007 در Fryeburg مین. Robert F. Bukaty / AP

در حال حاضر خوکی و بز جایگاه دهه-های قدیمی آتش نشانی را جمع اوری kick-off و هشت روز از مهار مسابقه در انتظار هستند تا 2021 همراه با 1.3 میلیون حقوق و دستمزد برای 650 کارگران فصلی و کمک های مالی به 25 خیریه.

جانت گیلمور صاحب اسموکی را بیشتر نشان می دهد تحویل همه چیز از Tilt-a-Whirls به آب نبات پنبه مخفف Fryeburg نمایشگاه در طول سال. “فقط هیچ راهی وجود دارد که دولت می تواند بسته کسب و کار من پایین انتظار من برای رفتن به کار بعدی در ماه ژوئن و زنده ماندن” گیلمور آهی کشید. آوازی تهمت حامی تلاش کرده است به درخواست برای یک PPP وام به عنوان یک فصلی کارفرما. “هیچ چیز ساده است. هیچ چیز ‘اجازه دهید من به شما کمک کند.'”

گیلمور در تابستان به طور معمول کارکنان نزدیک 100 هر سال کاهش یافته و به شش در این تابستان. به حداقل 20 جشنواره در این فصل کسب و کار را از دست داده و میلیون ها نفر در درآمد. “این فقط ویرانگر است. ویرانگر است. من در حفظ و گفت: خدا یک طرح است.” صاحب 66 ساله و کسب و کار سعی کردم به درخواست برای مجوز برای راه اندازی یک قایق چرخ و فلک — کامل با یک ضد عفونی کننده دست ایستگاه در مرکز شهر پورتلند اما می گوید او رد شد توسط شهر کارمند ،

“مین است vacationland” او اصرار داشت. “خوب vacationland لغو شده است.”

که لغو می آید در هزینه های بالا به ایالت مین به گفته دکتر رایان والاس مدیر مرکز مین برای کسب و کار و تحقیقات اقتصادی. مین که معمولا میزبان 169 جشنواره در سال اشتغال اعداد در اوقات فراغت و مهمان نوازی را نیز با کاهش 50 درصد بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 با ده ها میلیون نفر در فعالیت های اقتصادی از دست این اوراق جشنواره نجومی. با توجه به یک سال 2016 مطالعه Fryeburg سالانه بزم کمک بیش از $21.5 میلیون به تنهایی به منطقه ای تولید ناخالص داخلی.

Pig Scramble
فایل: جاش هال 9, سوئد مین تلاش می کند به کیسه خود را squealing گرفتن خوک تقلا رقابت برای دانش آموزان کلاس سوم, جمعه, اکتبر. 7, 2011 در Fryeburg عادلانه در Fryeburg. هر بچه ای که یک نفر می تواند آن را نگه دارید و یا فروش آن را به یک خوک کشاورز برای $25. Robert F. Bukaty / AP

در عین حال با بیش از 3000 COVID-19 موارد و حدود 100 مرگ و میر در ایالت مین است شانس به مراتب بهتر از دور ساحل شرق همسایگان نیویورک و ماساچوست که باید هر دو را تحمل هزاران نفر از coronavirus ضرر و زیان است.

والاس به نام این سال را عادلانه مدار “و یا شکستن” برای مین تجاری کوچک خانواده اداره کسب و کار در بخش گردشگری به طور منظم عامل در حاشیه آن. “Sirens شده اند برای یک مدت زمان طولانی” والاس ادامه داد. “مقدار زیادی از صنعتگران به این جشنواره است. فروش آن می تواند پوشش هزینه های خود را برای سال است.”

برای هنرمندان سوزان و ریچارد جانسون از راکلند مین تابستان به طور معمول رسم غذاهای دریایی-گرسنه جمعیت به جامعه خود خرچنگ پایتخت جهان است. در عین حال با عقب نشینی از مین سالانه خرچنگ متحرک از معلمان بازنشسته هستند بدون جای خود را به فروش سرامیک و یک راه برای پایان می رسد دیدار.

“همه چیز شده است لغو شد. و من معنی همه چیز” ریچارد جانسون گواهی. “ما در حال مبارزه در حال حاضر به شکل از چگونه ما در حال رفتن به پرداخت مالیات است. فقط هیچ راهی وجود دارد به جای آن درآمد.” هنرمندان در کسب و کار برای بیش از 40 سال باید flirted با کسب و کار آنلاین فروش — “آنها سرد و گرم” — و نمایش در یک گالری در مرکز شهر. نزدیک 70 و مبتلا به COPD ریچارد Johsnon گفت که برای هنرمندان مانند او, این بیماری همه گیر است “ما را تغییر کل راه زندگی است.” او اعتراف کرد: “من مطمئن هستم که من می خواهم برای رفتن به گالری خودم.”

و در حالی که همه گیر شده متوقف جشنواره کسب و کار برای برخی از, آن را تبدیل به بازار برای دیگران. تیم مارشال صاحب مارشال در فضای باز اجاره چادر در بر داشت خود را مطابق با اصول بهداشتی چادر خود را در ماه گذشته پس از اعطای وام آنها را به بیمارستان تست سایت در آگوستا, Waterville و نیویورک. پس از از دست دادن بیش از 200 عروسی, نمایشگاه ها و خیریه و جمع آوری اعانه کسب و کار furloughed اما 10 از 50 عضو هیات. حتی با بیمارستان جدید کسب و کار, مارشال می گوید او در حال جمع آوری فقط 10% از نمونه فروش و درآمد ارائه مبارزه رستوران چادر فقط برای کسری از هزینه.

“این کاملا ویرانگر برای ما کسب و کار خانوادگی. ما 38 ساله شرکت و هرگز از طریق چیزی شبیه به این” مارشال اضافه شده است.

زوج به نام عروسی از طریق سپتامبر تمایلی به قرنطینه مهمانان به مدت دو هفته به عنوان مورد نیاز توسط قانون مین قبل از روز بزرگ خود را.

حتی بیمارستان ها در حال حرکت هستند. “نیمی از بیمارستان های ما با کار می کرد تا به حال ما را انتخاب کنید تا چادر” مارشال می گوید. “آنها قطع تست سایت یا موقت سرریزهای که ما راه اندازی شده است. این همه از بین رفته اند. آن را انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im