سرطان و بیماری های قلبی و خدمات را در معرض خطر توسط coronavirus پاسخ

حدود نیمی از کشورها در سراسر جهان شاهد جزئی یا کامل اختلال در خدمات بهداشتی و درمانی برای افراد با فشار خون بالا و دیابت و سرطان پس از بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد, سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است.

یک نظرسنجی از 155 سازمان ملل نشان داده است که منابع لازم برای مقابله با بیماری های مزمن شناخته شده به عنوان بیماری های غیر واگیر (NCDs) شده اند منحرف به عنوان دولت تمرکز حاوی Covid-19.

فقط بیش از نیمی از کشورهای مورد مطالعه گزارش شده است که خدمات بهداشتی و درمانی برای فشار خون بالا یا فشار خون بالا مانع شده است در حالی که 49 درصد گزارش وقفه برای درمان دیابت و 42 درصد گفت: سرطان خدمات بوده است کاهش می یابد.

در انگلستان به تنهایی تحقیقات سرطان تخمین های منتشر شده در این هفته نشان می دهد که حدود 2.4 میلیون نفر از مردم هنوز در انتظار برای غربالگری سرطان, درمان و یا آزمون با توجه به اختلالات به بیمه خدمات درمانی پس از اواسط ماه مارس.

“همه ما می دانیم که اثرات Covid-19 گسترش فراتر از مرگ و بیماری ناشی از این ویروس خود را” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفته مجازی نشست خبری در روز دوشنبه.

“این بیماری همه گیر را مجبور کشور به انتخاب های دشوار در مورد تعلیق برخی از خدمات بهداشت و درمان.”

که گزارش اضافه شده است که یک سوم از کشورها دیده می شود به اختلالات قلبی عروقی خود را پاسخ اضطراری در حالی که 94 درصد گفت: وزارت بهداشت کارکنان مشغول به کار در NCDs شده بود تا حدی یا به طور کامل reassigned برای حمایت از این بیماری همه گیر .

Dr Tedros گفت: یافته های مربوط به خصوص با توجه به این که کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر جدی نتایج پس از ابتلا به کوروناویروس.

“ما در حال حاضر می دانیم که زندگی مردم با NCDs هستند بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار یا در حال مرگ از Covid-19. در همان زمان بسیاری از مردم زندگی با NCDs دیگر قادر به دسترسی به دارو است که آنها نیاز دارند.

“این Covid-19 پاسخ بنابراین باید شامل سلامت نیازهای مراقبت از افراد مبتلا به بیماری های غیر مسری است,” او گفت:.

هفته گذشته که دفتر منطقه ای در آمریکا هشدار داده است که این منطقه به احتمال زیاد به خصوص ضربه با توجه به شیوع بالای بیماری های مزمن.

“یکی از مهمترین و در مورد جنبه های Covid-19 همه گیر است و نامتناسب تاثیر این ویروس در افراد مبتلا به غير واگير (NCDs) گفت:” دکتر Carissa اتین مدیر Pan-American Health Organization (PAHO).

“ما هرگز شاهد چنین مرگبار ارتباط بین بیماری عفونی و NCDs. برخی از داده ها است که واقعا نگران کننده به خصوص برای منطقه ما که در آن NCDs فراگیر است.”

او اضافه کرد که شمال و جنوب آمریکا می تواند دیدن یک “موازی بیماری همه گیر از مرگ و میر قابل پیشگیری برای کسانی که با NCDs” مگر اینکه اقدامات نوآورانه برای کاهش اختلال اولیه خدمات بهداشتی و درمانی به سرعت در حال معرفی شده است.

در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی Dr Tedros همچنین هشدار داد که شرکت های دخانیات در ادامه به “دستکاری” مردم به استفاده از محصولات با وجود شواهد گسترده شده است که علت عمده بیماری های مزمن.

“حتی در طول این جهانی و همه گیر که در آن ما می دانیم که توتون و تنباکو قرار می دهد و کاربران را در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید و مرگ توتون و تنباکو و نیکوتین صنعت باقی بماند با خود خطرناک تاکتیک های بازاریابی است که با هدف جذب کاربران جدید,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im