واشنگتن — ایالات متحده در کنگره و مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری در حال بسته شدن درهای خود را به عموم مردم تا آوریل به عنوان دولت فدرال رمپ تا تلاش های خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

Sergeants در آغوش هر دو اتاق پنج شنبه اعلام کرد که کنگره مرکز بازدید کنندگان خواهد بود به طور موقت بسته به تمام تورهای. علاوه بر این دسترسی به کنگره و مجلس سنا و ساختمان های اداری که در آن اعضای خود را شخصی دفاتر را تنها در دسترس خواهد بود به قانونگذاران و کارکنان credentialed اعضای مطبوعات و بازدید کنندگان در کسب و کار رسمی.

این تعطیلی مجموعه ای برای شروع در 5 p. m. روز شنبه و تاریخ و زمان آخرین تا زمانی که حداقل آوریل 1.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما در حال بدست گرفتن موقت این عمل را از نگرانی برای سلامت و ایمنی کنگره کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان عمومی” خانه گروهبان در آغوش پل ایروینگ و سنا گروهبان در آغوش مایکل Stenger گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما درک درستی از کسانی که با برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است قطع شده توسط این لازم است اما محتاطانه مراجعه کنید.”

دیوان عالی کشور نیز نزدیک به طور نامحدود با توجه به گسترش coronavirus پیوستن به دیگر ساختمان های فدرال که در حال محدود کردن دسترسی.

“از نگرانی برای سلامت و ایمنی عمومی و کارکنان دیوان عالی کشور, دیوان عالی کشور, ساختمان خواهد بود که به روی عموم بسته از 4:30 بعد از ظهر روز 12 مارس سال 2020 تا اطلاع ثانوی” یک پیام در این دادگاه در وب سایت آمده است.

ساختمان باز خواهد ماند و به صورت رسمی کسب و کار و تشکیل پرونده مهلت تمدید نمی شود. سخنرانی و بازدید کننده برنامه به طور موقت متوقف دادگاه گفت.

این قاضیان آخرین ملاقات دوشنبه برای عموم غیر استدلال جلسه و برنامه ریزی برای تشکیل جلسه به صورت شفاهی دوباره تا 23 مارس. این معلوم نیست که آیا آنها ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. که در همان هفته دیوان عالی کشور تنظیم شده است به شنیدن استدلال در بالا مشخصات کپی رایت اختلاف بین گوگل و اوراکل.

علاوه بر دسترسی محدود به کنگره پیچیده رو به رشد تعداد قانونگذاران باید آموزش کارکنان خود را برای کار از خانه پس از یک دستیار برای سناتور دموکرات ماریا Cantwell واشنگتن آزمایش مثبت برای coronavirus.

virus-health-US-ELDERLY
یک راهنمای تور با پوشیدن ماسک محافظ در نزدیکی کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی در 9 مارس سال 2020 است. اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

Cantwell را اعلام کرد تشخیص شنبه شب اولین مورد در کنگره.

اوباما سناتور میت رامنی یوتا گفت: کارکنان به “کار از خانه در حال حاضر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه” در حالی که سناتور حفظ یک برنامه منظم. سناتور جمهوری خواه تام پنبه از آرکانزاس اعلام کرد روز شنبه خود در واشنگتن دفتر بسته خواهد شد.

“یک دستیار در یکی دیگر از سنا دفتر دارای آزمایش مثبت برای ووهان coronavirus; دیگر کنگره کارکنان به احتمال زیاد به تست مثبت در روزهای آینده” او در بیانیه ای گفت. “معقول ترین روش عمل برای مردم و کنگره نیروی کار تحت شرایطی است که برای کارکنان خود را به ارتباط از راه دور.”

سناتور جمهوری خواه تد کروز است که در زیر خود قرنطینه پس از برقراری ارتباط با کسی که تا به حال آزمایش مثبت نزدیک به دو هفته پیش نیز اعلام کرد که بسته شدن از خود سی ، کروز “احساس می کند سالم است و در خانه در تگزاس” با توجه به دفتر خود.

سناتور ریک اسکات, یک جمهوریخواه از ایالت فلوریدا گفت که “از فراوانی از احتیاط و به ترویج اجتماعی فاصله,” دفتر کار خود را شروع teleworking.

سناتور Sherrod قهوه ای همچنین اعلام کرد که او “به طور موقت بسته شدن خود را در واشنگتن دی سی, اتاق کار” و او و کارکنان خود خواهد بود و کار از راه دور.

وجود دارد بیش از 1300 مورد از coronavirus تایید در آمریکا منجر مقامات بهداشت عمومی برای شروع محرومیت اجتماعات بزرگ و مدارس. در واشنگتن کاخ سفید و پنتاگون را به طور موقت متوقف عمومی تور و رئیس جمهور تهمت لغو سفرهای آینده به نوادا و کلرادو است.

آقای ترامپ چهارشنبه اعلام کرد که اتباع خارجی از 26 کشور اروپایی خواهد بود محدود از ورود به ایالات متحده ایرلند و انگلستان معاف از محدودیت.

قانونگذاران در هر دو مجلس سنا و مجلس در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مناطق خود برای یک هفته تعطیلی آغاز اما در حال تقلا برای تصویب قانونی بسته طراحی شده برای کاهش اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس. حزب جمهوری خواه و سناتور بن Sasse از نبراسکا به نام میچ مک کانل رهبر اکثریت به لغو این تعطیلی برای مقابله با بحران در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im