برای دومین روز در حال اجرا انگلستان کاپیتان هدر Knight نوشته شده او بالاترین T20 نمره از زندگی حرفه ای خود را به عنوان گردشگران برنده یک خطر ناک برخورد با استرالیا.

پس از از دست دادن خود را T20 tri-سری بازکن به هند در جمعه نایت امن انگلستان اولین پیروزی تحت مربی جدید لیزا Keightley در یک سوپر بیش از آن خواهد شد یک راه طولانی برای ایجاد اعتماد به نفس پیش از T20 جام جهانی در اواخر این ماه.

نایت ثمر رساند تا حرفه ای-بهترین 78 به کمک انگلستان به 156-4 اما برخی از بزرگ ضربه از استرالیا tailenders در زمان مسابقه به آن چشمگیر concusion. استرالیا موفق هشت بدون از دست دادن متعاقب آن فوق العاده بیش از قبل از نایت زده پشت به پشت مرزها و انگلستان جمع آوری شده خود را برای اولین بار برنده این سری با دو توپ به یدکی.

روز جمعه نایت کاهش یافته بود سه بار در طول 67 برابر هند اما او حرکت آزادانه دوباره در برابر استرالیا ضربه 78 کردن فقط 45 توپ.

“این یک بازی شگفت انگیز کریکت. من فکر کردم ما می خواهم آن را به دست آورد و سپس من فکر کردم ما می خواهم آن را از دست داد و این اعتبار به استرالیا برای گرفتن آن را به یک فوق العاده بیش از” شوالیه گفت.
انگلستان را جشن می گیرند در برابر استرالیا


اعتبار: گتی ایماژ

“ما شروع به اندکی ترس و شرم با خفاش اما ما می دانیم که ورزش وایات و امی جونز هستند کلاس عمل می کند در بالای سفارش و آنها را نشان می دهد که به این مسابقات می رود.”

جونز اجرا فقط برای 10 و وایات ساخته شده تنها 17 قبل از نایت وارد بریزید تا اطمینان حاصل شود بیاد داشته تیک تاک بیش از. Fran ویلسون به پایان رسید در شکست نخورده 39 به انگلستان مجموعه استرالیا 157 برای برنده شدن در Manuka بیضی در کانبرا است.

درب بازکن بث Mooney زده فوق العاده 65 در شروع استرالیا را اجرا کنید اما زمانی که او متوقف شد توسط جونز استرالیا سقوط به 114-7.

استرالیا بسیج در اواخر با برخی از اواخر ضربه از پاریس Annabel ساترلند. 18 ساله که دختر رئیس سابق کریکت استرالیا جیمز شکست 22 خارج از 11 توپ به عنوان گردشگران از بهبود نیاز به 40 کردن آخرین سه اور به 15 از شش توپ.

همراه با Delissa Kimmince (15 نه از شش توپ) استرالیا بودند در داخل چشم از پیروزی. اما با میزبان نیاز به سه نفر از آخرین توپ آنها درهم دو تا کراوات بازی.

سوفی Ecclestone محدود استرالیا الهام Healy و خاکستر گاردنر فقط هشت در یکی-بیش از decider قبل از نایت هدایت انگلستان با سهولت نسبی.

“سوفی بود که همیشه رفتن به کاسه فوق العاده برای ما, برای کسی که بسیار جوان او به طور مداوم می ایستد و ارائه می شود که بازتاب زیادی از استعداد او” شوالیه گفت.

استرالیا روبرو خواهد شد هند در روز یکشنبه قبل از T20 tri-سری حرکت به ملبورن.

انگلستان در حال حاضر پنج روز قبل از آنها دوباره بازی برابر هند در فوریه 7 و چهره استرالیا دو روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de