کاپیتان تام مور می شود یک سرهنگ به عنوان وزارت دفاع اعلام افتخاری ارتقاء در تولد 100

کاپیتان تام است برای تبدیل شدن به سرهنگ تام به عنوان وزارت دفاع اعلام کرده است افتخاری ارتقاء خود را برای تولد 100.

رئیس ستاد ترویج کهنه جمع آوری کمک و با توجه به او یک نقش جدید.

کلی سر مارک کارلتون اسمیت رئیس ارتش منصوب کرده است تام مور به عنوان اولین افتخاری سرهنگ ارتش بنیاد کالج, Harrogate در به رسمیت شناختن او باور نکردنی بیمه خدمات درمانی جمع آوری کمک feat.

دو flypasts برگزار خواهد شد توسط نیروی هوایی ارتش هلیکوپتر و نبرد بریتانیا یادبود پرواز در سروان مور تولد 100 روز پنج شنبه.

انتصاب که تایید شده توسط علیاحضرت ملکه ساخته شده بود روز قبل از سروان تام را گرفت.




تازه ترویج سرهنگ تام مور دارای یورکشایر هنگ مدال. مارس 29 سال 2020 است.


اعتبار: سرجوخه رابرت Weideman/ارتش

سابق سرباز مطلع شد در نامه ای ارائه شده توسط افسر فرمانده 1st Battalion یورکشایر هنگ مدرن و روز بازماندگان خود واحد در خانه اش در Marston Moretaine, Bedfordshire.

ارتش بنیاد کالج آماده 16 و 17 ساله junior سربازان برای یک حرفه ای در ارتش آموزش آنها همان ارزش ها و استاندارد است که باید ثابت بستر سروان تام زندگی و شگفت انگیز خیریه تلاش.

به عنوان افتخاری سرهنگ او را دعوت به صحبت می کنند به تاریخ و سربازان در هروگیت تضمین باور نکردنی خود را به عنوان مثال در گذشته برای نسل بعدی از سربازان.

کاپیتان تام شد و با او در جنگ جهانی دوم دفاع مدال که متاسفانه او را از دست داده و آماده برای هفته آینده سومین روز جشن است.




سرهنگ تام مور می ایستد با سرهنگ توماس میلر در مقابل همه مدال و هدیه. مارس 29 سال 2020 است.


اعتبار: سرجوخه رابرت Weideman/ارتش

یورکشایر هنگ نیز ارائه شده او را با خود معتبر سالانه هنگ مدال به فرد داده می شود در یورکشایر نظام خانواده در نظر گرفته است که به ساخته شده اند که بیشترین سهم در سال گذشته است.

در اوایل این هفته دوشس کورنوال پرداخت ادای احترام به سروان تام باور نکردنی feat بالا بردن £29 میلیون برای بیمه خدمات درمانی.

“من مطمئن هستم که وجود دارد یک پوشش نقره ای به همه چیز و خیلی خوب است که به بیرون آمدن از این وحشتناک, زمان,” او گفت:. “من فکر می کنم آوردن بهترین در بسیاری از مردم است.”

او توضیح داد که سروان تام به عنوان یک “مرد فوق العاده”.

“آن نوع از چیزی که باعث می شود شما با افتخار به انگلیسی, نیست,” او گفت:.

هر دو شاهزاده ولز و دوشس کورنوال نوشته اند به او تبریک می گویم در دستاوردهای خود را.




سرهنگ توماس میلر فرمانده افسر 1st Battalion یورکشایر هنگ سلام به تازگی ترویج سرهنگ تام مور. مارس 29 سال 2020 است.


اعتبار: سرجوخه رابرت Weideman/ارتش

دو تولد flypasts در حال برنامه ریزی برای پنجشنبه یکی از دوران سروان تام و خدمات و نیز یک پرواز از مدرن روز ،

نبرد بریتانیا یادبود پرواز flypast از یک اسپیت و یک طوفان زنده پخش خواهد شد در بی بی سی صبحانه در حدود 8.20 هستم. بعد از حدود 2:30 بعد از ظهر یک flypast توسط نیروی هوایی ارتش از یک گربه وحشی و یک هلیکوپتر تهاجمی آپاچی را نیز اجازه می دهد خود را سابق سرویس برای نشان دادن قدردانی خود را.

به طور کلی کارلتون اسمیت گفت: “از طرف ارتش, من می خواهم به آرزو کاپیتان تام مور بسیار شاد تولد 100 و تبریک او قهرمانانه موفقیت در بالا بردن بیش از £29m برای بیمه خدمات درمانی.

“خود را عقل بدون مزخرف نگرش و طنز در سختی او را الهام بخش و الگویی برای نسل جوان و پیر, بنابراین من خوشحال هستم که او را پذیرفته است افتخاری Colonelcy ارتش بنیاد کالج در هروگیت.

“سرهنگ تام تبریک خود را غنی سزاوار ارتقاء است که تحسین در تمام صفوف ارتش بریتانیا بسیاری از مبارک می گرداند!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر