کاپیتان تام مور تولد 100: RAF flypast به افتخار جانباز – آخرین اخبار

  • که کاپیتان تام, جدید ما ملی قهرمان ؟
  • کاپیتان تام مور می شود سرهنگ افتخاری در ارتقاء
  • 100 سال از طریق چشم از بیمه خدمات درمانی جمع آوری کمک های مالی قهرمان
  • کاپیتان تام مور به تولد 100 flypast
  • چگونه کاپیتان تام مور جمع آوری کمک های مردمی الهام گرفته از ملت

بریتانیا را امروز جشن تولد 100 کاپیتان تام مور جنگ جهانی دوم کهنه که مطرح شده است و تقریبا £30m برای بیمه خدمات درمانی.

کاپیتان تام ساخته شده در آن ماموریت خود را برای پیاده روی 100 دور از باغ خود و تنظیم هدف خود را در 1000 پوند, اما به پایان رسید تا گرفتن قلب ملت – باعث یک جریان کمک های مالی در یک گردباد چند هفته.

نبرد بریتانیا یادبود پرواز flypast از یک اسپیت فایر و طوفان شده و سازمان یافته توسط RAF به مناسبت روز تولد خود را. او نیز منصوب شده است به عنوان افتخاری سرهنگ ارتش بنیاد ،

به روز رسانی خودکار

مایکل توپ: ‘کاپیتان تام – تنها مردی که من را به پیراهن های هوشمند در طول مستند’

خواننده مایکل توپ که همراه با کاپیتان تام رسیده شماره یک در نمودار با یک پوشش از you’ll Never Walk Alone, به او گفت: “تو تنها مردی که من را به یک smart پیراهن و کراوات و کت و شلوار در یک مستند.

“من عاشق استخوان آقا شما و با تشکر از شما برای اجازه دادن به من بود بخشی از این سفر با شما.”

کاپیتان تام تبریک گفت توپ برای پوشیدن پیراهن اضافه کرد: “من همیشه می پوشند, اما من فکر می کنم ما آن را به خوبی با هم به دنبال مانند ما امروز انجام می دهیم.”

توپ به شوخی خواهد بود که این نگاه آنها را برای خود به “آرنا استادیوم تور”.

کاپیتان تام: ‘این ساعت فوق العاده است’

در واکنش به پیام تولد از بوریس جانسون, کاپیتان تام گفت: “برای دریافت یک پیام از نخست وزیر واقعا برجسته است چرا که او انجام شده است تا به خوبی.”

با اشاره به تولد آقای جانسون نوزاد جدید او گفت: “ما باید یکی دیگر از پسر به کشور است. به خوبی انجام می شود, نخست وزیر, با تشکر بسیار از شما برای پیام خود را.”

پرسید که چگونه آن را احساس به دریافت نامه از خانواده سلطنتی, کاپیتان تام گفت: “این سخت است برای گفتن از آنجا که برای دریافت نامه از خانواده سلطنتی واقعا چیزی است که من هرگز پیش بینی شده چرا که آنها به من چنین مردم خوب و در حال انجام هست.

“با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم همه آنها.”

کاپیتان تام پدر: عموم reenergised پدر من

هانا Ingram-مور در بیانیه ای گفت: “من می خواهم به نگاه بزرگ بریتانیا و خارج از کشور در چشم من صمیمانه می خواهیم شما را به می دانم که برای همه شادی و امید و الهام بخش پدر من به شما داده شده است; شما باید reenergised او داده و او را تمدید هدف.

“تماشای او صحبت کردن و درگیر شدن با همه شما شده است یکی از شاد ترین چیز در زندگی من است. من می توانم شما به اندازه کافی.”

کاپیتان تام با دخترش هانا

اعتبار:
جان لارنس

نخست وزیر این پیام کاپیتان تام

بوریس جانسون گفت: “کاپیتان تام, من می دانم که من صحبت می کنند برای کل کشور وقتی که من می گویند: “ما برای شما آرزو یک بازی بسیار شاد تولد 100′.

“قهرمانانه خود تلاش برداشته اند ارواح تمام ملت. شما ایجاد یک کانال برای فعال کردن میلیون ها نفر می گویند قلبی با تشکر از شما به قابل توجه مردان و زنان ما در بیمه خدمات درمانی که در حال انجام حیرت انگیز ترین کار است.

“یک سنت وجود دارد رفتن چند سال در حال حاضر که در آن نخست وزیر طول می کشد یک لحظه هر روز برای تشکر از کسی که برای خدمت به دیگران است.

“با به رسمیت شناختن آنها به عنوان یک نقطه نور است. کاپیتان تام است که دقیقا آنچه شما هستند – یک نقطه نور در تمام زندگی ما.

“ما به نمایندگی از کل کشور با تشکر از شما و بسیار ویژه تولد 100.”

کاپیتان تام: “من کاملا خوشحال’

صحبت با BBC صبحانه در 100 تولد کاپیتان تام مور گفت: “آن را به سختی احساس متفاوت به دیروز. من نمی دانم آنچه که شما به معنای احساس زمانی که شما در رسیدن به 100.

“من هرگز از 100 قبل از, بنابراین من واقعا نمی توانم به شما بگویم چه تفاوت وجود دارد از دیروز و امروز و یا شاید فردا.”

او گفت که او “کاملا خوشحال” با تمام آرزوها تولد او دریافت کرده است و افزود: “این واقعا کاملا عالی مقدار از افرادی که میرم خیلی مهربان به آن سخنان. با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم.”

که کاپیتان تام ؟

کاپیتان تام متولد شد و در Keighley غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در 30 آوریل 1920 و با حضور Keighley دستور زبان مدرسه بعد از اتمام کارآموزی به عنوان یک مهندس عمران قبل از پیوستن به ارتش.

او داوطلب خدمت سربازی به هشتم گردان دوک ولینگتون در نظام (8 DWR) یک یگان پیاده نظام بود که تبدیل به عمل مخازن چرچیل به عنوان بخشی از سلطنتی زرهی سپاه (RAC).

در سال 1940 او انتخاب شد برای آموزش افسران و رز به مرتبه کاپیتان بعد از اینکه پست شده به 9 DWR در هند.

او در خدمت و مبارزه در Arakan در غرب برمه پس از تغییر نام ایالت راخین و رفت و با خود نظام به سوماترا پس از ژاپن تسلیم.

پس از جنگ او به انگلستان و مشغول به کار به عنوان یک مربی در زره پوش مبارزه با وسیله نقلیه در Bovington, Dorset.

او زندگی می کردند در کنت برای بسیاری از سال قبل از حرکت به Bedfordshire با خانواده اش در سال 2007.

جنگ جهانی دوم veteran کاپیتان تام

اعتبار:
سرجوخه رابرت Weidemane/وزارت دفاع/PA

چه افتخاری است قهرمانانه کاپیتان تام دریافت شده تا کنون ؟

-جانبازان منصوب شده است به عنوان افتخاری سرهنگ ارتش بنیاد ، رئیس ستاد کل آقا مارک کارلتون اسمیت ساخته شده انتصاب که تایید شده توسط ملکه به منظور الهام بخشیدن به نسل بعدی از سربازان.

-ایمیل سلطنتی به رنگ postbox در سروان مور را ایجاد کرد NHS آبی در ادای احترام به تلاش های جمع آوری اعانه. Postbox در Marston Moretaine در Bedfordshire شده تزئین با بادکنک.

یک postbox در Bedfordshire رنگ آبی به علامت کاپیتان تام تولد 100

اعتبار:
جو Giddens/PA

-هر دو شاهزاده ولز و دوشس کورنوال نوشته اند به سروان مور به او تبریک می گویم در دستاوردهای خود را. در ویدئو منتشر شده توسط کلارنس خانه Camilla گفت: “فوق العاده” سروان مور اعانه: “آن نوع از چیزی که باعث می شود شما با افتخار به انگلیسی, آن را نمی کند.”

-او افتخار بوده است با یک ایمیل سلطنتی مهر باطله تمبر پست با مهر پست تا روز جمعه مشخص شده “مبارک تولد 100 کاپیتان توماس مور بیمه خدمات درمانی جمع آوری کمک قهرمان 30th مارس سال 2020 است.”

-بزرگ غربی راه آهن (GWR) قطار شده و پس از او به نام به افتخار خیریه دستاوردهای.

کاپیتان تام پیام به عمومی – دیکته به نوه اش Benjie

“رسیدن به 100 کاملا چیزی. رسیدن به 100 با چنین علاقه ای در من و سخاوت از مردم بسیار طاقت فرسا است.

گفت: آنچه که من انجام داده اند قابل توجه است اما آن را در واقع آنچه که شما برای من انجام داده اند که قابل توجه است.

من احساس کمی نا امید و نا امید بعد از من من را شکست ران و آن در زدم اعتماد به نفس من. اما سه هفته گذشته قرار داده اند یک بهار پشت در گام. من تمدید هدف و به طور کامل لذت می برد در هر ثانیه از این ماجراجویی هیجان انگیز, اما من می توانم راه رفتن نگه دارید برای همیشه لطفا برای.

کمک های مالی صفحه را در نیمه شب این شب است. بیمه خدمات درمانی خیریه هم هنوز خود را درخواست فوری بنابراین مردم می تواند کمک به آنها که در راه است.

من می خواهم به صرف تولد من با خانواده ام هر دو در فرد و با دختر من از راه دور و پس از آن من می خواهم به چند روز استراحت. پاهای من ممکن است خسته اما ذهن من مسابقه است و من امیدوار هستم که به زودی با راه های دیگر که در آن من می تواند کمک به مردم کمک به دیگران.

لطفا همیشه به یاد داشته باشید فردا خواهد بود یک روز خوب است.”

با من از صمیم قدردانی

کاپیتان تام مور

نامه کاپیتان تام نوشت عمومی

چگونه است که کاپیتان تام اش را جشن تولد 100?

نبرد بریتانیا یادبود پرواز flypast از یک اسپیت فایر و طوفان شده و سازمان یافته توسط راف.

این هواپیما انجام خواهد داد هوایی سلام امروز صبح در یک مدار در اطراف فرودگاه لندن بیگین هیل فرودگاه در نزدیکی کریدن. زمان حال ساخته شده بیش از ترس جمعیت ممکن است به نوبه خود تا.

کاپیتان تام قصد دارد به صرف روز خاص خود را در خانه در Bedfordshire با خود دختر و خانواده اش که او شده است خود جدا با.

“به هر کس که اهدا کرده است ارسال کارت تولد و پیام های صمیمانه با تشکر از شما,” او گفت:.

“لطفا در خانه بمانند امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر